Esileht Ilu kulmud

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: kulmud

Postitas:
Kägu

Olen ligi 40-aastane, ajast, kus teismelisena kitkuti kulmud peenikeseks. Loomulik blond. Tahaks nüüd ilusaid kulme, paksemaid nagu praegu moes. Kuidas saaks? Olen käinud kosmeetiku juures ka kitkumas, värvimas. Tulemuseks endiselt peenike kulmukaar ja liiga tumedad kulmud. Kuidas tänapäeval saada paksemaid kulme, mis näevad loomulikud välja? Nt influencer Miiu sai ju väga kenad kulmud. Mis selle protseduuri nimi on ja kui tihti tuleb neid hooldamas käia, et ilus püsiks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alusta sellest, et kas saad enda kulmud välja kasvatada, mitte ära käi neid edasi kitkumas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi välja kasvatada esmalt ja siis uuesti kujundada.

Kuigi mul endal ei kasvagi enam niimoodi tagasi nagu noorelt oli. Ilmselt on karva juur saanud kahjustada ja kasvasid auklikult tagasi, nii et lõpuks ikka kitkusid. Mul küll päris peenike kriips ei olnud, aga tahtsin lihtsalt uut kujundust. Nüüd aitan lihtsalt kulmuvärviga veidi kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt tasuks uurida kulmude püsimeigi kohta. Tõesti tehakse tänapäeval nii ilusaid kulme, et vb vananenud arvamus, et tegu mingi inetu nn kulmude tätoveerimisega. Aga tegelikult saab väga loomuliku, ilusa ja mugava kulmu, mille pärast ei pea jälle iga kuu kosmeetiku juures käima.. Tuleb muidugi leida hea tegija, kellel hea silm ja käsi. Üldiselt vist värskendamist vajab algselt paari kuu pärast ja siis 1a pärast, aga võin ka siin eksida. Igaljuhul sobib just neile, kellel nooruses kulmud ära kitkutud ja enam tagasi ei kasva – ega need tõenäoliselt ei kasvagi tavapäraselt enam tagasi, seega tundub mõttetu “anda aega, et tagasi kasvaksid”.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miiul on microblading.

Kulmud kasvavad tagasi küll. See on täielik müüt, et natuke kitkud ja karvad kohe elu lõpuni uinuma ehmatatud. Küll siis oleks lihtne muude karvadega, vahata paar korda ja kümneid aastaid muretu. See müüt tekib sellest, et vähesed suudavad päriselt kulme välja kasvatada ilma, et käsi ei haaraks koledal perioodil pintsettide järgi. Esimesed karvad tekivad kuskile jumal teab kuhu, võibolla 1 cm sinu praegusest kulmujoonest kaugemale. Siis ikka teed meigi ja vaatad, et küll see pooleldi välja kasvanud kulm on nii kole – mõtled, et naksad paar kaugemat karva ära ja enne kui lõpetad, oled jälle vorminud selle tuttava ja turvalise kriipsu endale.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kulmud kasvavad tagasi küll. See on täielik müüt, et natuke kitkud ja karvad kohe elu lõpuni uinuma ehmatatud. Küll siis oleks lihtne muude karvadega, vahata paar korda ja kümneid aastaid muretu. See müüt tekib sellest, et vähesed suudavad päriselt kulme välja kasvatada ilma, et käsi ei haaraks koledal perioodil pintsettide järgi. Esimesed karvad tekivad kuskile jumal teab kuhu, võibolla 1 cm sinu praegusest kulmujoonest kaugemale. Siis ikka teed meigi ja vaatad, et küll see pooleldi välja kasvanud kulm on nii kole – mõtled, et naksad paar kaugemat karva ära ja enne kui lõpetad, oled jälle vorminud selle tuttava ja turvalise kriipsu endale.

Täpselt nii ongi. Jäta oma kulmud tükiks ajaks lihtsalt rahule. Määri riitsinusõliga ja oota.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miiul on microblading.

Kulmud kasvavad tagasi küll. See on täielik müüt, et natuke kitkud ja karvad kohe elu lõpuni uinuma ehmatatud. Küll siis oleks lihtne muude karvadega, vahata paar korda ja kümneid aastaid muretu. See müüt tekib sellest, et vähesed suudavad päriselt kulme välja kasvatada ilma, et käsi ei haaraks koledal perioodil pintsettide järgi. Esimesed karvad tekivad kuskile jumal teab kuhu, võibolla 1 cm sinu praegusest kulmujoonest kaugemale. Siis ikka teed meigi ja vaatad, et küll see pooleldi välja kasvanud kulm on nii kole – mõtled, et naksad paar kaugemat karva ära ja enne kui lõpetad, oled jälle vorminud selle tuttava ja turvalise kriipsu endale.

No pool aastat peaks piisav aeg olema.

karvajuur ikka saab kahjustada, kui ca 25 aastat järjepidevalt kitkuda. Pintsetiga sihipäraselt ühe karva kitkumine on midagi muud, kui vahatamine, mis ehk ei tõmbagi päriselt juurega välja vaid pigem lõhub karva. Olen ka juba varem märganud, et kitkungi kulme palju harvem kui nooremana. Nt kahe kulmu vahelt ei kitku üldse enam, kuigi nooremana pidin ka sealt puhastama. Võibolla on see hoopis hormonaalne – aga vahet ju pole, mis põhjusel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistlik oleks endale hea kulmutehnik leida, kes lähtuvalt sinust ajapikku aitab sul kulmukarve tagasi kasvatada nii palju, kui see võimalik on ning aitab ka kujundada sobivat kulmukaart.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mitte see kriipskulm ei hakka tagasi moodi tulema? Just nagu lugesin kusagilt just hiljuti …

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te seda moodi järgite üldse. Igaüks võib ju teha ikka selle järgi, mis talle sobib ja mis on iseloomulik, vastavalt oma loodud kulmule. Ja kui on teada ja aimata, et karvakasv kehvake või kulmud ei taastu endiselt, siis kohe lõpetada see kitkumine. On ka muid vahendeid, millega piirata. Kui karvakasv just metsik ei ole, antud teemas ju ei ole. On need väikesed ripsmekammi stiilis või kulmuharja stiilis rasseerijad, millel väike teraga ots ja millega saab ise korrigeerida joont, ilma kitkumata, pealt lõigatakse lihtsalt ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt tasuks uurida kulmude püsimeigi kohta. Tõesti tehakse tänapäeval nii ilusaid kulme, et vb vananenud arvamus, et tegu mingi inetu nn kulmude tätoveerimisega. Aga tegelikult saab väga loomuliku, ilusa ja mugava kulmu, mille pärast ei pea jälle iga kuu kosmeetiku juures käima.. Tuleb muidugi leida hea tegija, kellel hea silm ja käsi. Üldiselt vist värskendamist vajab algselt paari kuu pärast ja siis 1a pärast, aga võin ka siin eksida. Igaljuhul sobib just neile, kellel nooruses kulmud ära kitkutud ja enam tagasi ei kasva – ega need tõenäoliselt ei kasvagi tavapäraselt enam tagasi, seega tundub mõttetu “anda aega, et tagasi kasvaksid”.

Vaatasin ühe teise teema tõttu ühe kurikuulsa instatibi kontot ja ausalt öeda mul jäi suu lahti– no NII koledad kulmud. Koleda, liiga suured ja “karjuvad” selles valges näos. Mina neid küll ei soovita.
Pigem proovi tasapisi oma kulmukarv välja kasvatada ja seda siis värvida, aga mitte nii, et kulmude alune nahk on räigelt värvitud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püsimeik käis mul kunagi peast läbi, sest mul on omal kehvad kulmud ja üldse olematud karvad kehal. Kuid vaadates avalikkuse eest läbi käinud teemasid kulmutehnikutest või püsimeigist, ei julgeks seda küll teha. Nii palju  räägitakse rikutud kulmudest mõlemal puhul. Kes garanteerib, et tegija teeb õigesti. Inimesed käivad ühe juures kulme tegemas, ei ole rahul või on päris untsu keeratud. Siis lähevad mujale, seal imestakse, mis jama on kulmudega tehtud ja tehakse üle. Siis kolmas koht imestab üldse, et oi oi, kus te olete käinud.
Küll hävitatakse kulmujoon või karvad, küll armistatakse nahka vms.
Mul sõbranna käis lihtsalt kulme tegemas, laskis nö värvida salongis, kodusalongis. Esimest korda tegi  inimene sellised, et sõbranna jäi rahule. Kui teist korda läks, et uuesti samasuguseid saada, siis see sama inimene enam ei osanud selliseid teha. Sõbranna näitas pilti ,et millised olid. Tegija ütles, et vaatab, kas tuleb veel niimoodi välja. Ja ei tulnud. Kolmas kord läks veel hullemaks, sest iga korda ka võttis kulmukarvu vähemaks ja nakkis ja nokkis ja lõpuks ei olnud enam midagi võtta, kulmukaar oli teiseks aetud ja välimised ilusad pikad kulmuotsad, mis meelekoha poole suunduvad, olid päris maha võetud, alles olid üleval vaid jupid nagu asiaatidel. Pikk kaar oli kadunud. Sõbranna ütles, et ta oli nagu looma nägu. Kas nakkimisega tehakse aega täis salongis või miks seda tegema peab? Inimene usaldab spetsialisti, ja arvab, et spetislaist teab, mida teeb. Aga alati ei teagi.
Paljud teevad kõik oma kliendid sarnasteks. Kuigi isegi võhik teab, et normaalne on järgida kliendi omapära ja seda, mis tal juba on. Eriti, kui seda on öeldud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teevad kõik oma kliendid sarnasteks. Kuigi isegi võhik teab, et normaalne on järgida kliendi omapära ja seda, mis tal juba on.

Minu meelest üks airbrushi meikar on juba ammu sellesse punkti jõudnud. Vaatan vahel instas ta töid ja möönan iga kord, et kliendid on omavahel sarnaseks meigitud ja omapära kadunud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed käivad ühe juures kulme tegemas, ei ole rahul või on päris untsu keeratud. Siis lähevad mujale, seal imestakse, mis jama on kulmudega tehtud ja tehakse üle. Siis kolmas koht imestab üldse, et oi oi, kus te olete käinud.

No täpselt :D. Olen käinud just kolme erineva tegija juures ja iga järgmine kirus eelmise töö maapõhja. Kusjuures valisin kõige parema tagasisidega ja kallimad kohad, ei otsinud absoluutselt odavat teenust, sellest pigem hoidusin. Lõpuks läksin tavalise kulmutehniku juurde, kes ütles, et tema ei teekski never endale püsimeiki, on seda jama liiga palju näinud. Ja tõesti, tulemus märksa ilusam, kuigi miinuseks, et peab tegelikult sagedasti käima min kord kuus), et kulmud kenad oleksid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud teevad kõik oma kliendid sarnasteks. Kuigi isegi võhik teab, et normaalne on järgida kliendi omapära ja seda, mis tal juba on.

Minu meelest üks airbrushi meikar on juba ammu sellesse punkti jõudnud. Vaatan vahel instas ta töid ja möönan iga kord, et kliendid on omavahel sarnaseks meigitud ja omapära kadunud.

Inimesed käivad ühe juures kulme tegemas, ei ole rahul või on päris untsu keeratud. Siis lähevad mujale, seal imestakse, mis jama on kulmudega tehtud ja tehakse üle. Siis kolmas koht imestab üldse, et oi oi, kus te olete käinud.

No täpselt :D. Olen käinud just kolme erineva tegija juures ja iga järgmine kirus eelmise töö maapõhja. Kusjuures valisin kõige parema tagasisidega ja kallimad kohad, ei otsinud absoluutselt odavat teenust, sellest pigem hoidusin. Lõpuks läksin tavalise kulmutehniku juurde, kes ütles, et tema ei teekski never endale püsimeiki, on seda jama liiga palju näinud. Ja tõesti, tulemus märksa ilusam, kuigi miinuseks, et peab tegelikult sagedasti käima min kord kuus), et kulmud kenad oleksid.

Aga miks nii on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed käivad ühe juures kulme tegemas, ei ole rahul või on päris untsu keeratud. Siis lähevad mujale, seal imestakse, mis jama on kulmudega tehtud ja tehakse üle. Siis kolmas koht imestab üldse, et oi oi, kus te olete käinud.

Mulle tundub, et see on iluteenindajatel mingi komme lihtsalt. Eks nad arvavad, et niimoodi tõstavad kuidagi usaldusväärsust enda suhtes. Sain seda pediküüris kuulda, kui olin korra teise tegija juures käinud, kui halvasti ja valesti too kõik teinud oli (tegelikult tegi väga hoolika ja ilusa töö). Samal ajal kuulen omakorda, et mingi kolmas koht laidab seda teist laitjat jne 😀

Selles valdkonnas ei tööta mingid kõige targemad ja intelligentsemad naised lihtsalt ja nad ei saa aru, et nende kohta räägib vaid nende töö mitte jutt (kellegi teise töö kohta).

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed käivad ühe juures kulme tegemas, ei ole rahul või on päris untsu keeratud. Siis lähevad mujale, seal imestakse, mis jama on kulmudega tehtud ja tehakse üle. Siis kolmas koht imestab üldse, et oi oi, kus te olete käinud.

Mulle tundub, et see on iluteenindajatel mingi komme lihtsalt. Eks nad arvavad, et niimoodi tõstavad kuidagi usaldusväärsust enda suhtes. Sain seda pediküüris kuulda, kui olin korra teise tegija juures käinud, kui halvasti ja valesti too kõik teinud oli (tegelikult tegi väga hoolika ja ilusa töö). Samal ajal kuulen omakorda, et mingi kolmas koht laidab seda teist laitjat jne ????

Selles valdkonnas ei tööta mingid kõige targemad ja intelligentsemad naised lihtsalt ja nad ei saa aru, et nende kohta räägib vaid nende töö mitte jutt (kellegi teise töö kohta).

Nii see võib olla, aga ikkagi aga. Kui kulmud on untsu keeratud, siis järelikult ei ole niisama jutt. Ma ei julge üldse minna kulme tegema, sest ei taha saada neid, mis suuremale osale tehakse, näiteks breznevi omi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii see võib olla, aga ikkagi aga. Kui kulmud on untsu keeratud, siis järelikult ei ole niisama jutt. Ma ei julge üldse minna kulme tegema, sest ei taha saada neid, mis suuremale osale tehakse, näiteks breznevi omi.

Mina ei lähekski mingit püsimeiki tegema. Võtke see vaev ja õppige ise kulme meikima, palju ilusam.

Eile just nägin naist, kel kulmud nagu tulnukal – sinine tätoveering. Ma ei tea, kas see on see “mõni läheb siniseks” või mis see oli, aga igal juhul oli see väga nõme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii see võib olla, aga ikkagi aga. Kui kulmud on untsu keeratud, siis järelikult ei ole niisama jutt. Ma ei julge üldse minna kulme tegema, sest ei taha saada neid, mis suuremale osale tehakse, näiteks breznevi omi.

Mina ei lähekski mingit püsimeiki tegema. Võtke see vaev ja õppige ise kulme meikima, palju ilusam.

Eile just nägin naist, kel kulmud nagu tulnukal – sinine tätoveering. Ma ei tea, kas see on see “mõni läheb siniseks” või mis see oli, aga igal juhul oli see väga nõme.

Mitte vaid püsimeiki. Käiakse ju lihtsalt iga kuu kulme värvimas vms, ma  ei tea, ma ise pole teinud. Aga see minu sõbranna käib. See pole ju lahendus, et ärge kasutage proffide teenuseid, tehke kõik ise. See jama võiks lõppeda. Et inimesed lähevad ja siis kõrvetatakse ära või tehakse loomaks või kitkutakse plajaKS JNE.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka nooremana kitkusin kulme – siis olid moes sellised peened kõrged kaared.
Praegu olen 48 ja kulme pole ma enam kitkunud äkki 15 aastat.

Mul tegelikult on hästi tugeva karvaga kulm, kuigi olen loomult selline tuhkblond, pigem hele.

Kulm on tume ja kulmukarva pikkus julgelt 2 cm. Karv on jäme, natuke isegi liiga, et viisakas olla :). Mõni karv võtab liiga pikaks kasvades isegi loki sisse. Kui karva kulmust välja tõmbad, siis on auk järel.
Päris hooldamata ma muidugi ei saa ma neid kulme jätta, aga peenikeseks kitkuda ka ei taha. No ei meeldi, ei sobi enam selline üllatunud ilme. Pigem meeldib mulle naturaalne kulm.
Nii et mina olengi läinud kulmukarvade lõikamise teed. Lõikan kulmukarvad ülemisest servast ühtlaseks ja siis kammin ja vahatan nad paika.

Tegelikult võttis küll päris kaua aega, et kitsaks kitkutud kulmud õigesse kujusse tagasi kasvaks. Julgelt mitu aastat.
Kõige kauem taastus kulmu välimine nurk, ikka see koht, mida kitkudes kõige rohkem ülespoole sai õgvendatud.
Nagu ma ütlesin – ma ei ole kulme peenemaks kitkunud juba umbes 15 aastat, aga tegelikult on paaris kohas kulmu servades endiselt tillukesed “augud” sees. Neid kohti märkan küll vist ainult mina ise, aga ideaalis oleks ikka vaja, et karvad sinna ka tagasi kasvaks. Võimalik muidugi, et sinna enam ei tulegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu kulmud