Esileht Ilu Kulmude keemiline värvimine – kas teistel jääb ilus?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kulmude keemiline värvimine – kas teistel jääb ilus?

Postitas:

Olen käinud 3 erineva kulmutehniku juures kulme kitkumas ja värvimas, paraku välja tulles näen naeruväärne välja. Nahk on kulmu ülevalt ja alt värviga koos, ei ole kogemata üle ääre värvitud, vaid tehnik ongi meelega niimoodi teinud, naha peale kulme laiemaks joonistanud. Igatahes otse kulmuhooldusest tööle on piinlik minna. Mõne päevaga tuleb see nahapealne värv maha ja siis on kulmud enamvähem normaalsed. Miks tehnikud niimoodi nahka värvivad, nad näevad ju ise ka, et see on kole?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et nad üritavad värviga need ühesuguseks joonistada ja nö.- suuna kätte näidata, kuidas ja kust kitkuda. Kuna mina värvin kulme pliiatsiga igapäevaselt siis minule meeldib kui naha peale jääb. Mul on kogemus olnud mõlemat pidi, kui ei soovi siis ei tehta nii, tuleb lihtsalt öelda. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui värviga tehakse siis on naha peale värvimine ja kulmude “õigeks” tegemine veidi kummaline küll. Ise lasen hennaga värviga, henna jääbki nahale ja niimoodi parandab kulmu kuju. Aga kui tehnik värvi peale kannab siis ta alati mitu korda küsib üle, et kuidas tema tehtud kuju mulle sobib ja kui ei sobi siis korrigeerib vastavalt minu soovidele.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Kulmude keemiline värvimine – kas teistel jääb ilus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.