Esileht Ilu Kulmude pikaajaline püsimeik – palun jagage kogemusi

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kulmude pikaajaline püsimeik – palun jagage kogemusi

Ma ei pea silmas siis tavalist keemilist värvimist, vaid neid erinevaid moodsaid tehnikaid, kuidas ilusaid kulme saada. Üks on mingi hajutustehnika, teine kulmukarvatehnika, võib-olla on mingeid viise veel. Kas kulmud jäävad loomulikud? Mina ei ole mustadest kulmudest huvitatud, tahan helepruune, mis blondi juukse puhul loomulikud tunduks. Ja kas tulemus püsib ligi aasta või on see vaid reklaam?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.04 16:24; 24.06 12:39; 28.06 10:21; 28.06 11:09; 27.07 12:11; 16.09 12:39; 06.09 16:16; 21.09 15:02; 07.10 21:29; 09.02 01:04; 10.02 15:55; 04.03 12:58; 30.03 19:09; 16.04 12:21; 16.07 10:34; 18.07 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul kui ka minu emal jäigi see peale – sinakas, nagu tätoveering (ongi põhimõtteliselt tätoveering). Alguses oli ilus pruunikas, ei mäletagi, millal siniseks läks. Mitu aastat juba ja jääbki…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 18:47; 11.02 12:45;
To report this post you need to login first.

Nii minul kui ka minu emal jäigi see peale – sinakas, nagu tätoveering (ongi põhimõtteliselt tätoveering). Alguses oli ilus pruunikas, ei mäletagi, millal siniseks läks. Mitu aastat juba ja jääbki…

Saan aru, et mitte seega ilus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:55; 10.02 19:31; 10.02 23:30; 11.02 13:34; 11.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pea silmas siis tavalist keemilist värvimist, vaid neid erinevaid moodsaid tehnikaid, kuidas ilusaid kulme saada. Üks on mingi hajutustehnika, teine kulmukarvatehnika, võib-olla on mingeid viise veel. Kas kulmud jäävad loomulikud? Mina ei ole mustadest kulmudest huvitatud, tahan helepruune, mis blondi juukse puhul loomulikud tunduks. Ja kas tulemus püsib ligi aasta või on see vaid reklaam?

Sinine jääb siis, kui on musta pigmenti kasutatud, mida kulmude puhul kunagi ei tohiks kasutada. Saab teha väga loomulikku tulemust ja püsib üle aasta kindlasti. Levinumad tehnikad on puudertehnika ja karvtehnika. Ma ise tahtsin kindlasti karvtehnikat, mis nägi piltidel ilus välja, aga tegija ütles, et sul ei jää see ilus, sest nahk on juba küpsem ja rasusem, nn joonistatud karvaksesed lähevad häguseks ja pole ilus. Ilusam on sul hajutatud tehnika ehk puudertehnika. Ja see tõepoolest on väga ilus ja loomulik. Niisama kulme värvides ei saanud kunagi sellist tulemust, alati tehti liiga tumedaks. Tuleb arvestada, et kuni nädal näed üsna jube välja, sest kulmud alles paranevad ja on liiga tumedad, aga pärast on ilus. Seega tasuks otsida hea tegija ja tema nõu kuulata. Varem mul olid kulmudes suured augud ja oli ebakorrapärane kuju värvimisele vaatamata, nüüd on hoolitsetud kulmud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ei ole siiski päris täpselt aru saanud, kuidas seda värvi kulmudele kantakse. Tätoveerimine see pole, aga kuidas see paremini püsib kui tavaline keemiline värv? Kas siis ikkagi kuidagi nahale kantakse värvi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:55; 10.02 19:31; 10.02 23:30; 11.02 13:34; 11.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole siiski päris täpselt aru saanud, kuidas seda värvi kulmudele kantakse. Tätoveerimine see pole, aga kuidas see paremini püsib kui tavaline keemiline värv? Kas siis ikkagi kuidagi nahale kantakse värvi?

Värv viiakse masina ja nõelaga naha sisse ikka, nagu tätoveerimisel. Miks seda tätoveerimiseks ei nimetata, ei oska öelda. Vahe on vist selles, kui sügavale nahakihti värv viiakse.

Siniseks läheb siis, kui on liiga sügavale värv viidud.  Mul ka esimene tegija pani veits ûle ja jäid sellised hallikassinised jutid, mis ei taha ära kuluda. Teises kohas lasin aasta hiljem pruuniga üle teha ja sai märksa ilusam.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 07:15; 12.02 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul kui ka minu emal jäigi see peale – sinakas, nagu tätoveering (ongi põhimõtteliselt tätoveering). Alguses oli ilus pruunikas, ei mäletagi, millal siniseks läks. Mitu aastat juba ja jääbki…

Saan aru, et mitte seega ilus?

Ei ole jah ilus, ei näe loomulik välja.

Oleme mõlemad blondid ja soovisime heledamaid kulme, kas pruuni puhul kasutatakse kah siis musta pigmenti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 18:47; 11.02 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul kui ka minu emal jäigi see peale – sinakas, nagu tätoveering (ongi põhimõtteliselt tätoveering). Alguses oli ilus pruunikas, ei mäletagi, millal siniseks läks. Mitu aastat juba ja jääbki…

Saan aru, et mitte seega ilus?

Ei ole jah ilus, ei näe loomulik välja.

Oleme mõlemad blondid ja soovisime heledamaid kulme, kas pruuni puhul kasutatakse kah siis musta pigmenti?

Musta ei tohigi kasutada, need kea seda teevad ei oska oma tööd korralikult. Kasutatakse tumepruuni, kui on tumedama soov.
Otsi endale korralik tegija ja ta leiab su nahatoonile sobiva variandi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga kuidas leida hea tegija, kes teab, mida ta teeb ja oskab kliendi nahatooni ja isikupäradega arvestada? Ma ei oska küll valida, kelle juurde minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:55; 10.02 19:31; 10.02 23:30; 11.02 13:34; 11.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas leida hea tegija, kes teab, mida ta teeb ja oskab kliendi nahatooni ja isikupäradega arvestada? Ma ei oska küll valida, kelle juurde minna.

Tehtud tööde ja rahulolevate klientide järgi ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 21:26; 12.02 10:33;
To report this post you need to login first.

Aga kuidas leida hea tegija, kes teab, mida ta teeb ja oskab kliendi nahatooni ja isikupäradega arvestada? Ma ei oska küll valida, kelle juurde minna.

Tehtud tööde ja rahulolevate klientide järgi ikka.

Kõik reklaampildid kipuvad ilusad olema. Kust klientide tagasisidet leida, FB-st?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:55; 10.02 19:31; 10.02 23:30; 11.02 13:34; 11.02 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas leida hea tegija, kes teab, mida ta teeb ja oskab kliendi nahatooni ja isikupäradega arvestada? Ma ei oska küll valida, kelle juurde minna.

Tehtud tööde ja rahulolevate klientide järgi ikka.

Kõik reklaampildid kipuvad ilusad olema. Kust klientide tagasisidet leida, FB-st?

Ei ole FB kasutaja, aga Instagramis viskab neid kulmutegijaid ikka aeg-ajalt ette ja mõnel on päris kenad tööd. Eks pead ise natuke pingutama ja otsima-uurima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 21:26; 12.02 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina piltide järgi ei julge enam kuskile minna. Läksin omast arust esimest korda suht kallisse ja korralikku kohta, kus olid ka väga kenad pildid üleval. Tulemus oli hoopis midagi muud :(. Ainult isiklik soovitus on asi, mille põhjal julgeks valida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 07:15; 12.02 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Must tint läheb ajaga siniseks, pruun roheliseks. 3-4 aasta möödumisel pole neist kumbki enam ilus, aga algne pruun on ilusAM kui algne must.

Olen nii palju koledaid kulme näinud, et ise ei julgeks teha. Samas mul on üsna head kulmud, mingeid auke kusagil pole, lihtsalt väga heledad ja laialivalguva kujuga on. Värvides ja kujundades saab aga vägagi hea tulemuse. Muidugi oleks elu mugavam, kui kuju oleks pidevalt all olemas, aga noh, ega ma pole palju ka ilusat kulmukuju näinud, ikka tehakse seda sirget ja nurgaga kajakatiiba, mis ainult latiinodele sobib.

Pean ilmselt veel ca 5 aastat ootama, ehk tulevad uued värvid ja tehnikad ning ausse tõuseb ilus kaarjas kulm linnutiiva asemel, siis äkki astun ka klubisse. Näiteks laujooned on mul püsimeigiga ja sellega olen küll rahul, kuigi iga 1,5-2 aasta tagant teen üle.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ei saa ju kedagi usaldada, iial ei tea, mis pärast välja tuleb. Kas sinine või lilla. Või kaarnakulmud. Tundub, et päris paljud teevad ühe käekirjaga, näiteks seda kaarnakulmu, kõigile .Ma arvasin, et iga kord tehakse vastavalt kliendi eripärale, selle järgi, mis on temale omane, ehk oma kulm. Või mis sellest järel on ja mis sobib näokujuga, vanusega ja olekuga?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ei saa ju kedagi usaldada, iial ei tea, mis pärast välja tuleb. Kas sinine või lilla. Või kaarnakulmud. Tundub, et päris paljud teevad ühe käekirjaga, näiteks seda kaarnakulmu, kõigile .Ma arvasin, et iga kord tehakse vastavalt kliendi eripärale, selle järgi, mis on temale omane, ehk oma kulm. Või mis sellest järel on ja mis sobib näokujuga, vanusega ja olekuga?

Sulle joonistatakse ju kavand markeriga ette, siis näed, mis on plaanis.

Tallinnas julgen soovitada väga toredat noort püsimeikarit, K. Õunpuu Püsimeigistuudiost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna käis ka teises eesti otsas kalli kulmukunstniku juures selles karvatehnikas tegemas. Pidi olema üks eesti parimaid tegijaid. Tulemus oli see, et maksis oma 400+ eurot ära, aga poole aasta pärast polnud sellest enam palju alles. Läks teist korda veel, ja ikka kulub vaikselt ära. Ei olnud seda raha väärt. Paar kuud oli väga ilus muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna käis ka teises eesti otsas kalli kulmukunstniku juures selles karvatehnikas tegemas. Pidi olema üks eesti parimaid tegijaid. Tulemus oli see, et maksis oma 400+ eurot ära, aga poole aasta pärast polnud sellest enam palju alles. Läks teist korda veel, ja ikka kulub vaikselt ära. Ei olnud seda raha väärt. Paar kuud oli väga ilus muidugi.

400€? Muidu jäävad ikka 150- 200€ kanti, oi jummel küll…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii minul kui ka minu emal jäigi see peale – sinakas, nagu tätoveering (ongi põhimõtteliselt tätoveering). Alguses oli ilus pruunikas, ei mäletagi, millal siniseks läks. Mitu aastat juba ja jääbki

Odavate värvidega tehtud ning inimese juures, kes seda tööd ei oska.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 12:14; 17.02 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna käis ka teises eesti otsas kalli kulmukunstniku juures selles karvatehnikas tegemas. Pidi olema üks eesti parimaid tegijaid. Tulemus oli see, et maksis oma 400+ eurot ära, aga poole aasta pärast polnud sellest enam palju alles. Läks teist korda veel, ja ikka kulub vaikselt ära. Ei olnud seda raha väärt. Paar kuud oli väga ilus muidugi.

Kahe kuu jooksul tuleb ju üle teha, et püsima jääks… Ta jättis selle osa vahele? Siis muidugi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 12:14; 17.02 12:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu Kulmude pikaajaline püsimeik – palun jagage kogemusi