Esileht Ilu ja tervis Kulmude värvimine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kulmude värvimine

Postitas:

Tahaksin ise kodus värvida, millist toodet soovitaksite. Pole kunagi ise teinud ja kosmeetik on vaid korra värvinud. Tulemus meeldis aga rahaliselt nadi seis ja sooviksin kodus ise proovida. Tänud juba ette js ja soovitused/ kogemused/ nipid oodatud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 15:50; 12.11 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan Refectocili tooteid (netis saab tellida nt tradehouse.ee-st). Vaja läheb:
1) Värvi – valid ise endale sobiva tooni, mina segan tumepruuni (nr 3) sekka veidi halli (nr 1.1), et külmem alatoon jääks;
2) Vesinikku – Refectocilil valida vedeliku ja kreemi vahel, kreem veidi kallim, aga oma töö teevad mõlemad ära;
3) Segamisanumat – tõenäoliselt leiad kodust ka mõne klaasist või keraamilise väikese anuma, mille võiks selleks tööks ohverdada, väike pulgake segamiseks on värviga kaasas;
4) Pintslit pealekandmiseks – ehk on juba kodus viltune kulmupintsel või väike huulepintsel olemas, mida saaks selleks kasutada, kui pole, siis tuleb osta (Refectocili valikus on ka olemas) või kasutada tikukest, mis värviga kaasa tuleb.

Ühest värvituubist ja vesinikust jagub väga kauaks, aastaks kohe kindlasti. Soovitan veel värvimise ajaks ligi haarata mõned vatitikud, vatipadjad ja majapidamispaberit, millele segamistikku ja määrdunud vatitikke toetada või kus vahepeal pintslit puhastada.

Protsess on iseenesest lihtne. Pigistad u 1 cm pika triibu värvi segamisanumasse, lisad 8-10 tilka vesinikku ja segad pulgakesega kokku. Siis kannad pintsliga üsna paksu kihina kulmudele, kui värvi kulmupiirist väljapoole satub, pühid selle kohe vatitikuga ära. Siis jätad värvi kulmudele 5-10 minutiks. Esimesel korral proovi igaks juhuks pigem väiksemaks ajaks jätta (5-7 minutit) ja otsusta edaspidi ise, kas peab pigem väiksema aja juurde jääma või võiks värvi kauem peal hoida. Seejärel eemalda värv märgade vatipatjadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, proovin järele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 15:50; 12.11 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka Refectocil. Ma kasutan nr 3 natural brown tooni ja hoian imevähe, minuti või 2. Olen ise blond ja nii jääb kõige normaalsem toon. Tumedajuukselistel teine teema muidugi.
Ja kasutan vana ripsmetuši harja, mis on puhtaks pestud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Kulmude värvimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.