Esileht Kodunurk Külmutatud mustikatest mahla/siirupit

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Külmutatud mustikatest mahla/siirupit

Postitas:

Mul on terve sügavkülma täis külmutatud mustikaid. Kas nendest annaks kuidagi mahla või siirupit teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 10:08; 05.04 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on terve sügavkülma täis külmutatud mustikaid. Kas nendest annaks kuidagi mahla või siirupit teha?

Mina teen neist kisselli, küllap siis saab ka mahla teha. Pane keema lihtsalt ja pärast pigista kestad tühjaks sõelal vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeda hästi korraks läbi ja kurna, ongi mahl olemas. Või kisselli (joogikissell on vedel).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks kõik korraga ära teha ja pudelites/purkides keldrisse võtmiseks panna. No nagu mustasõstramahl või arooniasiirup sai tehtud, mis mul nüüdseks otsas on.

 

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 10:08; 05.04 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustikamahl on kuidagi lahja. Vb köögikombainist läbi ajades saaks mingit toormahla, järk-järgult tehes, aga kuumutatuna on ta selline läila maitsetuvõitu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasuta parem smuutidena ära.

Mina sügavkülma marju teen lihtsalt joogiks keefiriga. Panen tassitäie külmutatud marju sulama (tassi sisse), kui need on sulanud, siis panen 1-2 tl suhkrut juurde, oleneb mis marjad on ja siis valan keefirit peale, segan, joon. Kui teised pereliikmed ka seda jooki tahavad, siis lähevad need marjad veel eriti ruttu.

Sulades vajuvad marjad kokku, sulanuna neid ei ole enam terve tassitäis.

ma arvan, et samamoodi võib külmutatud marjad ära kasutada maitsestamata jogurtiga, ma seda süüa ei viitsi, keefirit on mugavam teha ja juua 😀

Mahlaks mina ei teeks, olen külmutatud marju kasutanud ka kisselliks või mannavahuks, kui midagi joogisarnast tahta. Potitäis kisselli läheb meil ära kahe päevaga. (esimesel päeval on lihtsalt liiga kuum, kõik ootavad, et järgmisel päeval saaks külmkapikülma) 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Külmutatud mustikatest mahla/siirupit