Esileht Kodunurk külmutatud spinat

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: külmutatud spinat

Leidsin sügavkülmast paki külmutatud spinatit. Mina ei tea, kuidas see sinna sai. Võimalik, et kehva nägemisega ema ostis kogemata millegi muu pähe. Spinatit pole meie majas kunagi söödud. Aga toitu meil ära ka ei visata. Nii et mis ma sellega siis nüüd teeks? Soovitavalt midagi sellist, mida sööksid ka lapsed (5a, 6a, 17a).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee (koore)pastat spinatiga.
Mina teen küll värske spinatiga, aga vahet pole – sulata pannil või ja veidi küüslauku ning viska spinat sisse. Pane kaas peale ja lase veidi haududa (nii 2-3 minutit), et külmunud spinat läheks ikka soojaks. Mina panen lisaks ka veidi muskaatpähklit, aga eks see on maitseasi. Seejärel panen juurde veidi (vahu)koort ning kuumutan läbi.
Samal ajal keeda pasta ning viska valminud pasta spinati-koorekastmesse. Enne serveerimist raputa peale parmesani.

0
0
Please wait...
Postitas:

Viimase postitaja retsepti jârgi tehtud spinat on ka ilma pastata ideaalne toit kas liha vôi vôrstikeste kôrvale, keedumunaga. ise pigistaks enne sôôma asumist veel sortsu sidrunimahla ka pââle.

ja spinatist saab ju ylihââd suppi. teed umbes nagu oblikasuppi vms. ja muidugi vôib ka pyreesuppi teha, siis peaks midagi paksendajat vôi piima lisaks panema.

spinat on hea ka pirukatêidistes, kas munaga, seente, riisga vms. ja quiche’i kattes.

ja yldse on spinat yks tânuvâârne tervise- ja dieettoit.

0
0
Please wait...
Postitas:

Viimase postitaja retsepti jârgi tehtud spinat on ka ilma pastata ideaalne toit kas liha vôi vôrstikeste kôrvale, keedumunaga. ise pigistaks enne sôôma asumist veel sortsu sidrunimahla ka pââle.

ja spinatist saab ju ylihââd suppi. teed umbes nagu oblikasuppi vms. ja muidugi vôib ka pyreesuppi teha, siis peaks midagi paksendajat vôi piima lisaks panema.

spinat on hea ka pirukatêidistes, kas munaga, seente, riisga vms. ja quiche’i kattes.

ja yldse on spinat yks tânuvâârne tervise- ja dieettoit.

0
0
Please wait...
Postitas:

Meie pere lemmik toit, mida sööb 2a poiss ja mees ka kes muidu kõige peale pipardab 😉

http://kokkama.blogspot.com/2010/11/kreemjas-spinatine-pasta.html

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina panen alati kanasupi sisse paar-3 külmutatud spinali jullat. Annab värvi ka ja on kasulik.

0
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kodunurk külmutatud spinat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.