Esileht Ilu Kulmuvärv ei püsi

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kulmuvärv ei püsi

Postitas:

Miks on nii, et juuste peal püsib tume juuksevärv väga pikalt, kulmusid peab aga kulmuvärviga iga nädal üle värvima ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.05 14:34; 05.08 06:25; 05.08 06:26; 03.10 14:37; 18.10 11:36; 10.11 17:45; 16.11 10:21; 22.11 11:35; 22.11 11:40; 24.11 17:24; 17.01 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmudel vast ikka püsib (nagu juustel), kuid kulub ära nahalt. Kui kulubki karvalt endalt siis nägu pesed iga päev, juukseid üldiselt harvem. Samuti päikselise ilmaga pleekuvad kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmudel vast ikka püsib (nagu juustel), kuid kulub ära nahalt. Kui kulubki karvalt endalt siis nägu pesed iga päev, juukseid üldiselt harvem. Samuti päikselise ilmaga pleekuvad kiiremini.

et siis püsivärv ei olegi ju püsivärv, vaid maha pestav ja kuluv

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 06:26; 05.08 19:35; 06.08 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kulmukarvad vahetuvad kiiremini kui juuksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvid ise kodus või salongis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 20:01; 06.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles kosmeetik, et ka kulmude osa peaks kogu aeg niisutava kreemiga kreemitama, siis püsib värv paremini. Ma kulmud jätsin kreemitamisest tõepoolest varem välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles kosmeetik, et ka kulmude osa peaks kogu aeg niisutava kreemiga kreemitama, siis püsib värv paremini. Ma kulmud jätsin kreemitamisest tõepoolest varem välja.

muide teen seda iga päev niikuinii.
Kasutan poe (olen erinevaid proovinud) musta kulmuvärvi, paar-kolm päeva on ok ja siis jälle helenevad. Ja nädala lõpuks on tavalised helepruunid jälle.

Või teab keegi head püsivärvi soovitada.
Ühe nädalaga küll kõik kulmukarvad ei vahetu 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 06:26; 05.08 19:35; 06.08 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles kosmeetik, et ka kulmude osa peaks kogu aeg niisutava kreemiga kreemitama, siis püsib värv paremini. Ma kulmud jätsin kreemitamisest tõepoolest varem välja.

muide teen seda iga päev niikuinii.

Kasutan poe (olen erinevaid proovinud) musta kulmuvärvi, paar-kolm päeva on ok ja siis jälle helenevad. Ja nädala lõpuks on tavalised helepruunid jälle.

Või teab keegi head püsivärvi soovitada.

Ühe nädalaga küll kõik kulmukarvad ei vahetu ????

Minu kosmeetik ütles, et mustale tuleb sutsu ka pruuni värvipigenti sisse segada, sest pruun seob värvi kokku ja püsib kauem.

Halvas püsivuses võib süüdi olla ka lahtunud vesinik või vale suhe värvikreemil ja vesinikul.

Mina värvin ka mustaga ja kaks nädalat püsib normaalne. Ka ripsmetel. Kasutan RefectoCil-i.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 20:01; 06.08 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa vesinikku paned hulka? Mina panen kausikesse kulmuvärvi (tumepruuni) natuke ja 5 tilka seda kõige tavalisemat vesinikülihapendit. Siis segan pintsliga läbi ja kulmudele. Hoian 8-10 minutit.
Uuesti peab värvima umbes kahe nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi kangemat vesinikku ja hoia värvi kauem peal. Mul on sama mure.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Kulmuvärv ei püsi