Esileht Hobinurk Kultuuriinimesed elavad nii vaeselt?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Kultuuriinimesed elavad nii vaeselt?

Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1061506/tuntud-kirjanik-viis-taaskasutuskeskuse-ukse-taha-maardunud-aluspesu

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see juhtum ei ole ju vaesusega kuidagi seotud ????????‍♀️

Mõtlesin täna korra selle loo peale, et kas ei võinud olla, et tegu on nö tüüpilise mehega, kes lihtsalt ei osanud hinnata, et riided mustad/määrdunud/katki või et tegu taaskasutamiseks liiga rämpsu kraamiga.

Et mis nagu võiks sellise käitumise muu põhjus olla, vaevalt, et prügisse viimine oleks nüüd nii ebamaiselt krerulisem olnud.

Muidu ta ju selline huvitav tegelane.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kahju kuidagi temast. Pärast lahkuminekut on kuidagi täiesti ära keeranud. Enne lugesin tema kolumneid, olid huvitavad, oli midagi öelda, aga nüüd ainult soigumine mingite naiste ja seksi teemal, täielik jamps.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, et teemast välja, aga kuidas see teema hobi on? Antud meesterahva käitumine on samas väga kummaline. Musta aluspesu annetada, khm…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, et teemast välja, aga kuidas see teema hobi on? Antud meesterahva käitumine on samas väga kummaline. Musta aluspesu annetada, khm…

On kummaline küll, aga teistpidi kummaline on ka selle tädi pöördumine politseisse ja ajakirjandusse, et kes see ikka määrdunud pesu annetas.

Ma saan aru, et mingi imeliku loogika järgi on kõik meedias ilmunud hobinurk. Väga kummaline.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis vaeselt? Vastupidi just – tema arust peavad tema musta aluspesu sorteerima teised inimesed. otsesõnu ütles seal Õhtulehe artiklis. see pole vaesuse märk, vastupidi.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis vaeselt? Vastupidi just – tema arust peavad tema musta aluspesu sorteerima teised inimesed. otsesõnu ütles seal Õhtulehe artiklis. see pole vaesuse märk, vastupidi.

Vaene kägu, nagu olen, ma seda tasulist poolt ei saanud lugeda.
Kas Justin sai ajakirjanikule põhjendada ka? Mis ta siis ütles????

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütleme nii ,et minu jaoks üllatus. Mul polegi nii musta ja nii kulunud aluspesu kodus. Isegi kui vanem pesu läheb suvilasse töötegemiseks, ikka pole nii koledad. Ja nii musti ka pole, ikka jõuab enne pessu.

Aga lihtsalt ütleks, et raamatu Minu Viljandi kohta ootasin ka veidi rohkem kui ühe poissmehe ja paari vanatüdruku suhteteemat :-/

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis vaeselt? Vastupidi just – tema arust peavad tema musta aluspesu sorteerima teised inimesed. otsesõnu ütles seal Õhtulehe artiklis. see pole vaesuse märk, vastupidi.

Vaene kägu, nagu olen, ma seda tasulist poolt ei saanud lugeda.

Kas Justin sai ajakirjanikule põhjendada ka? Mis ta siis ütles????

õigustas ennast. ütles, et kaltsukates ju nagunii sorteeritakse kõik toodu ära.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed võiks aru saada, et uuskasutuskeskus pole jäätmejaam (prügikast).

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed võiks aru saada, et uuskasutuskeskus pole jäätmejaam (prügikast).

Jah, oli inetu tegu, aga selle uuskasutuskeskuse tädi tegevus oli ka inetu. Paned nüüd siis pildid lehte ja häbistad avalikult, sest on tuntud inimene. Politseisse pöördumine on sama imelik, kas politseil muud teha pole, ega see mingi kriminaalkuritegu nüüd ka ei ole.

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis vaeselt? Vastupidi just – tema arust peavad tema musta aluspesu sorteerima teised inimesed. otsesõnu ütles seal Õhtulehe artiklis. see pole vaesuse märk, vastupidi.

Vaene kägu, nagu olen, ma seda tasulist poolt ei saanud lugeda.

Kas Justin sai ajakirjanikule põhjendada ka? Mis ta siis ütles????

õigustas ennast. ütles, et kaltsukates ju nagunii sorteeritakse kõik toodu ära.

No selge, siis polegi mingit õigustust, ikka tõsine luuser.
Uuele romanssile ka meediast läbi käinud kakatriibuga trussikud ei tule ????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed võiks aru saada, et uuskasutuskeskus pole jäätmejaam (prügikast).

Jah, oli inetu tegu, aga selle uuskasutuskeskuse tädi tegevus oli ka inetu. Paned nüüd siis pildid lehte ja häbistad avalikult, sest on tuntud inimene. Politseisse pöördumine on sama imelik, kas politseil muud teha pole, ega see mingi kriminaalkuritegu nüüd ka ei ole.

Ma arvan, et see oli selline näidispoomine ja kuna on nö tuntud inimesega tegu, siis saab ju ka kõlapinda.

Sest olgem ausad, sellised J O B U D, kes viivad oma prügi metsa alla ja uuskasutuskeskuste konteineritesse ja lükkavad oma rämpsuga tegelemise teiste õlgadele, on ikka super nõmedad tegelased. Võibolla nüüd järgmine ehk mõtleb, et krt, ei tahaks vist ikka nii

J O B U  olla (no olen sinisilmne).

Aga loen ka J. Petrone kolumni juuksuris olles ja pean ütlema, et viimasel ajal lasen lihtsalt üle sellest, kuna no kaua võib selliseid kiimalisi üllitisi lugeda. Tõesti tunne, et mehel hormoonid mässavad ja väljundit ei ole. No iga jumala kuu jutt ikka sellise läbiva alatooniga. Üritab küll kunstiline olla, aga…

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Politseisse pöördumine on sama imelik, kas politseil muud teha pole, ega see mingi kriminaalkuritegu nüüd ka ei ole.

Kui keegi avastab oma metsa alt, et sinna on prügi maha pandud, siis on politsei teavitamine täiesti asjakohane. Miks siis mitte, kui rämps su oma ukse alla on toodud?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi avastab oma metsa alt, et sinna on prügi maha pandud, siis on politsei teavitamine täiesti asjakohane. Miks siis mitte, kui rämps su oma ukse alla on toodud?

Pole varem kuulnud, et uuskasutuskeskused iga kord politsei kutsuks, kui ei ole müügiks sobivad asjad. Ja pole ka kuulnud, et mingitest määrdunud asjadest tehtaks ajalehe esilehekülje uudis.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nüüd siis kuulsid. Ja hea ongi, et tehti lugu. Võibolla jääb selliseid idioote vähemaks, kes ise oma prügiveo eest maksta ei taha ja selle taaskasutuse sildi all ära sokutavad.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nüüd siis kuulsid. Ja hea ongi, et tehti lugu. Võibolla jääb selliseid idioote vähemaks, kes ise oma prügiveo eest maksta ei taha ja selle taaskasutuse sildi all ära sokutavad.

Mina ei usu, et tema sellisel eesmärgil need riided sinna tõi. Ja päris nahhaalidel on ükskõik, neid see lugu ei huvita. Seega oli see häbistamisoperatsioon igatahes üle võlli.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed võiks aru saada, et uuskasutuskeskus pole jäätmejaam (prügikast).

Jah, oli inetu tegu, aga selle uuskasutuskeskuse tädi tegevus oli ka inetu. Paned nüüd siis pildid lehte ja häbistad avalikult, sest on tuntud inimene. Politseisse pöördumine on sama imelik, kas politseil muud teha pole, ega see mingi kriminaalkuritegu nüüd ka ei ole.

Tasuta PR. Poleks Petrone olnud, poleks sellist artiklik ilmunud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa teema pealkirjast aru. Mis see vaesus konkreetsesse juhtumisse puutub?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigepealt ilmus ikkagi üleskutse, et kes tõi, viigu minema, muidu läheb asi politseisse. Ja mingi aeg anti. Aga kuna kirjanik ei kõssanudki, siis läks avalikuks.

Minu arvamus temast langes ikka kolinal! Huvitav, et inimene üldse paneb sellised kusekollased trussikud ja ma ei tea, kui kaua kantud üliräpased sokid kuhugi kotti?! Isegi kui ülimalt naiivsuse tõesti mõtles, et annetab, oleks võinud need alustuseks puhtaks pesta!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik, et ukrainlastele antavaid läbi ei pesta ja ei desinfitseerita nagu kaltsukate kaupa, antaksegi krt teab mis pisikutega üle.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris kahju kuidagi temast. Pärast lahkuminekut on kuidagi täiesti ära keeranud. Enne lugesin tema kolumneid, olid huvitavad, oli midagi öelda, aga nüüd ainult soigumine mingite naiste ja seksi teemal, täielik jamps.

Ta on üsna tüüpiline nö loominguline mees. Mul on tutvusringkonnas palju eri kultuurivaldkondades tegutsevaid mehi ja nende puhul võin küll üldistavalt öelda, et ilma naiseta on paljud neist nagu üksildased tänavakassid ja see paistab kaugele välja.  Loominguliste naistega muide see nii pigem pole, nad on selles mõttes palju iseseisvamad ja tugevamad. Meestel on naist ikka palju rohkem (tingimata) vaja kui vastupidi ja mitte isegi niivõrd vaid füüsilises mõttes, kuigi seda ka. Loomingulised mehed on eriti tasakaalust välja ilma naiseta enda kõrval.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa teema pealkirjast aru. Mis see vaesus konkreetsesse juhtumisse puutub?

Mina pakun, et vaesus on see, et inimesel pole vett ega seepi ega pesumasinat, sest ta paneb musta pesu kusagile kappi seisma. See on ikka täiega imelik. Kas sul on must kantud pesu kapis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta on üsna tüüpiline nö loominguline mees. Mul on tutvusringkonnas palju eri kultuurivaldkondades tegutsevaid mehi ja nende puhul võin küll üldistavalt öelda, et ilma naiseta on paljud neist nagu üksildased tänavakassid ja see paistab kaugele välja. Loominguliste naistega muide see nii pigem pole, nad on selles mõttes palju iseseisvamad ja tugevamad. Meestel on naist ikka palju rohkem (tingimata) vaja kui vastupidi ja mitte isegi niivõrd vaid füüsilises mõttes, kuigi seda ka. Loomingulised mehed on eriti tasakaalust välja ilma naiseta enda kõrval.

Ilmselt on ka asi selles, et ta on ameeriklane ja endale võõras kultuuriruumis. Tutvusin ka kunagi ameeriklasega, kes oli väga kena mees, aga nii kohutavalt äpu ja eluvõõras, et see hakkas varsti pinda käima. Ta oli ka olnud eestlasega abielus, sellepärast siia tulnudki, lapsed siin, sellepärast ka jäi. Aga no igapäevaeluga absoluutselt ei osanud toime tulla. Elas mingis üürikorteris, käisin tal külas seal. Koridoris läks tal lambipirn läbi ja siis mitu nädalat ei olnud näha, kuhu oma jalanõud paned ja käsikaudu kuidagi edasi koperdama. Ta oli küll helistanud üürileandjale, aga kuna see elas välismaal, siis keegi seda lambipirni  vahetama ei tulnud. Kuni lõpuks tõin ise lambipirni ja vahetasin ära. Süüa ei osanud üldse teha, lapsele keetis ainult pelmeene, needki alati kas kõvad või pudruks keedetud. Iga asjaga nii.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa teema pealkirjast aru. Mis see vaesus konkreetsesse juhtumisse puutub?

Mina pakun, et vaesus on see, et inimesel pole vett ega seepi ega pesumasinat, sest ta paneb musta pesu kusagile kappi seisma. See on ikka täiega imelik. Kas sul on must kantud pesu kapis?

Kõik saavad ju aru, et asi pole vee ja seebi puudumises, vaid selles, et inimese enda arvates pole see nii oluline.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vanaema õpetas alati, et vaene võid sa olla, kuitahes vaene, aga must ja räpane mitte. See ei ole vaesuse küsimus, vaene inimene võib olla piinlikult puhas (kuigi inimesed võivad ollagi vaesed, sest on laisad ja lohakad, aga ei pruugi). Ehk et räpasus ja lohakus on ikka elustiil ega ole vaesusega seotud, vaid lodevuse, laiskuse ja viitsimatusega, vahel ka kibestumise või vaenulikkusega (teised peavadki minu räppa koristama, paras neile). Millega teema peategelase puhul on tegemist, ei tea, sest ei tunne teda, aga arvan, et teistele õpetuseks on see lugu küll. Sõjapõgenikke tuleb kohelda austusega, nende mehed sõdivad seal ju ka meie vabaduse ja selge taeva eest. Häbematu ja alatu on kohelda neid kui teisejärgulisi, kellele võib alandamiseks viia kulunud, katkisi ja pesemata asju.  Meil kõigil on kodus ülemäära palju asju, korralikke ja puhtaid, mida võime ära anda, koroona tegi paljudele selgeks, et meil ongi liiga palju asju.  Aga sorteerigem ja annetagem ikka seda, mida sobib annetada, mitte prahti. Prügi koht on ikka prügikast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Hobinurk Kultuuriinimesed elavad nii vaeselt?