Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kulud toidule

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 242 )

Teema: Kulud toidule

Postitas:
Kägu

Poelihad mulle ei maitse, kui külas pakutakse, jätan võtmata.

 

 

Ju need lihad ikka kusagil maal laudas kasvasid, vaevalt et poes keegi siga kasvatas ja tappis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kägu ju lihtsalt kirjutas, et teeb ise marineeritud liha ja poe omi ei söö. Seepeale hakati temale vastu ütlema, `a la sa ei tea, millest heast ilma jääd ja ära arva, et sinu oma hea on. Olgem ikka faktides täpsed. Peale seda läks jah ülbeks.

Ta kirjutas, et poe oma ei söö ja võtab külla alati oma liha kaasa. Seepeale hakati küsima, et kas ta laseb siis enda jaoks ainult oma liha grillile panna. Ja kuidas ta pererahvalt uurib, ega ometi poe liha küpsemas ole – seda ta  ei söö, keeldub viisakalt. Seepeale teatas, et see üks isik, kellega ta arvas end vestlevat, on täiesti rumal ja halb kokk ja sellele peab põhjalikult selgitama, kuidas tema ikka liha teeb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu juba kirjutasin, siis külla minnes võtan oma mandi kaasa. Kes tahab, sööb ka, kes ei soovi, see ei söö.

Mind ka tegelikult huvitab, kuidas sa millal sa seda oma marineeritud liha külas olles süüa saad? Täitsa usun, et see on väga maitsev, selles polegi küsimus vaid kui kaua pean seda liha ootama üldse. Oletame, et on nt 6 inimest, kõik on toonud poekraami. Kas peab ootama kui kõik on oma kraami ära grillinud või grillitakse minu oma enne ja siis kõik vahivad näljaste nägudega, aga kõigile ei jätku või pakun ja jään ise praktiliselt ilma, pärast ka poe omi ei söö. Või ootan kuni teised on söönud, et siis enda omi grillida? minu jaoks täiesti absurdne olukord.

Grilli peale mahub ju ometi rohkem kraami kui vaid üks-kaks varrast? Pealegi mis probleem on pisut oodata? Keegi läheb külla nii, et on kohe-kohe näljast kokku kukkumas ja ei kannata tunnike süüa oodata?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ka tegelikult huvitab, kuidas sa millal sa seda oma marineeritud liha külas olles süüa saad? Täitsa usun, et see on väga maitsev, selles polegi küsimus vaid kui kaua pean seda liha ootama üldse. Oletame, et on nt 6 inimest, kõik on toonud poekraami. Kas peab ootama kui kõik on oma kraami ära grillinud või grillitakse minu oma enne ja siis kõik vahivad näljaste nägudega, aga kõigile ei jätku või pakun ja jään ise praktiliselt ilma, pärast ka poe omi ei söö. Või ootan kuni teised on söönud, et siis enda omi grillida?  minu jaoks täiesti absurdne olukord.

Ma ei ole see eelnevalt pikalt vaalenud kägu, aga ei saa ka  au, miks asju nii keeruliseks mõelda. Grillitakse ju koos, mitme restiga, mitme vardaga. Eks siis ongi mõni poepakk ja mõni varras või rest isemarineeritud kraami. Grillitakse vaheldumisi erinevaid asju.  Vahepea läheb mõni rest hoopis tomatite või duvkõrvitsa või paprikaga jne. Nii saab igaüks mingitel hetkedele enda maitse järgi asju süüa.

Teine minu jaosk naljakas küsimus on siin, et kuidas sa tead, kas poekraam.. Miljoni dolari küsimus lausa.. Koos grilliides ju näed, mida grillitakse ometi. Ja isegi kui kõike ei näe, on igal ühel väga ok ju uurida, mis liha täpslet on ja seda sugugi mitte halvas mõttes, et seda ma küll ei söö. Aga kui mulle juhtub mõni eriti huivvitav ja hea liha, siis tahaks ju ka teada, mis liha see täpsemalt oli. Kui on poekraam, siis tead teinekord, mida poest valida.

Ma ise olen selline, kes šašlõkki marineerib alati ise, pole poest head siiani saanud. Samuti maitsestan alati ise ahjuprae tükid. Poe maitsestatud ahjupraad ei ole iial minu maitse järgi hea olnud. Aga nende grillihadega olen ma pigem poe usku. Mõnikord teen ise ka,  aga pigem on tõesti poes hea valik ja saab erinevaid häid variante proovida, mida kõike ise kodus teha ei oska. Aga eks igaüks teab ise, kuidas talle parem on. Kui rahakotis ikka seis nutune, siis tasub rohkem isetegemisele mõelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ka tegelikult huvitab, kuidas sa millal sa seda oma marineeritud liha külas olles süüa saad? Täitsa usun, et see on väga maitsev, selles polegi küsimus vaid kui kaua pean seda liha ootama üldse. Oletame, et on nt 6 inimest, kõik on toonud poekraami. Kas peab ootama kui kõik on oma kraami ära grillinud või grillitakse minu oma enne ja siis kõik vahivad näljaste nägudega, aga kõigile ei jätku või pakun ja jään ise praktiliselt ilma, pärast ka poe omi ei söö. Või ootan kuni teised on söönud, et siis enda omi grillida? minu jaoks täiesti absurdne olukord.

Ma ei ole see eelnevalt pikalt vaalenud kägu, aga ei saa ka au, miks asju nii keeruliseks mõelda. Grillitakse ju koos, mitme restiga, mitme vardaga. Eks siis ongi mõni poepakk ja mõni varras või rest isemarineeritud kraami. Grillitakse vaheldumisi erinevaid asju. Vahepea läheb mõni rest hoopis tomatite või duvkõrvitsa või paprikaga jne. Nii saab igaüks mingitel hetkedele enda maitse järgi asju süüa.

Teine minu jaosk naljakas küsimus on siin, et kuidas sa tead, kas poekraam.. Miljoni dolari küsimus lausa.. Koos grilliides ju näed, mida grillitakse ometi. Ja isegi kui kõike ei näe, on igal ühel väga ok ju uurida, mis liha täpslet on ja seda sugugi mitte halvas mõttes, et seda ma küll ei söö. Aga kui mulle juhtub mõni eriti huivvitav ja hea liha, siis tahaks ju ka teada, mis liha see täpsemalt oli. Kui on poekraam, siis tead teinekord, mida poest valida.

Ma ise olen selline, kes šašlõkki marineerib alati ise, pole poest head siiani saanud. Samuti maitsestan alati ise ahjuprae tükid. Poe maitsestatud ahjupraad ei ole iial minu maitse järgi hea olnud. Aga nende grillihadega olen ma pigem poe usku. Mõnikord teen ise ka, aga pigem on tõesti poes hea valik ja saab erinevaid häid variante proovida, mida kõike ise kodus teha ei oska. Aga eks igaüks teab ise, kuidas talle parem on. Kui rahakotis ikka seis nutune, siis tasub rohkem isetegemisele mõelda.

Kindlasti mitte. Igal peol on oma kindel grillmeister, igaüks seda kunsti ei oskagi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte. Igal peol on oma kindel grillmeister, igaüks seda kunsti ei oskagi.

Kas palgaline, kes üksi nurga taga grillib? Meil on ka kindlad inimesed, kes grillivad. Aga ülejäänud seltskond on sealsamas kõrval, lobisetakse ja ollakse koos ja loomulikult ka on näha, millisest pakist või kausist asjad grillile lähevad parajasti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grilli peale mahub ju ometi rohkem kraami kui vaid üks-kaks varrast? Pealegi mis probleem on pisut oodata? Keegi läheb külla nii, et on kohe-kohe näljast kokku kukkumas ja ei kannata tunnike süüa oodata?

Ma ei tea, minu arust ei ole see nii pisut aega midagi. Mul on kaks resti, mille vahele liha käib, rohkem ei mahu. Nt. 6 inimest saab heal juhul tükikese või kaks ja minu grill pole sugugi kõige pisem. Sa ei saa ju eeldada, et kõigil on mingi hiigelgrill. Ja aeg on ka kuidas kunagi, isiklikult meeldib mulle aeglaselt küpsenud liha, sest kiirelt küpsetades kipub pealt kõrbema ja seest toores ja nätske olema. Ausalt öeldes ei kannataks ma oodata, eriti kui teised juba söövad. Tavaliselt kodus grillime siis kui on mingi suurem töö ära tehtud ja mõned sõbrad ka abis, siis oleme juba väga näljased lõpuks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte. Igal peol on oma kindel grillmeister, igaüks seda kunsti ei oskagi.

Kas palgaline, kes üksi nurga taga grillib? Meil on ka kindlad inimesed, kes grillivad. Aga ülejäänud seltskond on sealsamas kõrval, lobisetakse ja ollakse koos ja loomulikult ka on näha, millisest pakist või kausist asjad grillile lähevad parajasti.

No täpselt! Ma isegi ei osanud seda enne kirjutada (olen Kägu 27.09.2022 19:45), sest tundus kuidagi normaalne, et kui õues grillimine, siis oleme kõik koos (meil näiteks väliköögis) ja kõik näevad, mida tehakse. Meil on seal kööginurk pliidiga, valamu, külmkapp, grillahi, suitsuahi, tandooriahi, suur kamin, istumine 20-le (lisakohtade võimalusega), muusikakeslus, tantsupinda, lilli, maitseainepotte jne. Inimesed ei ole sunnitud koha peal istuma, võib vabalt ringi liikuda ja seega nähakse, mida grillitakse ja mida lauale pannakse. Paljud külalised aitavad ise kaasa (salateid teha, värskeid kartuleid kaapida, sütt-puid lisada, kooki lahti lõigata, kokteile teha jne). Samas saan aru kui kuskil on nii, et liha gtillitakse kuskil mujal ära ja tuuakse lauale ning vbl isegi ei tutvustata, mis midagi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed ei ole sunnitud koha peal istuma, võib vabalt ringi liikuda ja seega nähakse, mida grillitakse ja mida lauale pannakse. Paljud külalised aitavad ise kaasa (salateid teha, värskeid kartuleid kaapida, sütt-puid lisada, kooki lahti lõigata, kokteile teha jne). Samas saan aru kui kuskil on nii, et liha gtillitakse kuskil mujal ära ja tuuakse lauale ning vbl isegi ei tutvustata, mis midagi on.

Üks kindel inimene grillib ning lihad tuuakse toast valmislõigatuna, mingeid pakke seal ümber ei ole, et seda kuidagi näha saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on seal kööginurk pliidiga, valamu, külmkapp, grillahi, suitsuahi, tandooriahi, suur kamin, istumine 20-le (lisakohtade võimalusega), muusikakeslus, tantsupinda, lilli, maitseainepotte jne. Inimesed ei ole sunnitud koha peal istuma, võib vabalt ringi liikuda ja seega nähakse, mida grillitakse ja mida lauale pannakse.

Johhaidii, mis vahet seal on, mis ahjud ja mitu istumiskohta, suitsuahju ja muusikakeskust sul seal on? Me teeme süüa keset metsa ja ikka saavad kõik vabalt ringi liikuda ja juttu ajada ja ilmselt ka vaadata, mis grillile, lõkkele  või vokipannile läheb, aga pole kunagi olnud ühtki külalist, kes seda grilli/vokki  näinuna teataks, et vaat seda ma ei söö, sest see on poest ostetud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…aga pole kunagi olnud ühtki külalist, kes seda grilli/vokki  näinuna teataks, et vaat seda ma ei söö, sest see on poest ostetud.

Aga nii pole siin teemas keegi öelnudki. Öeldi selge sõnaga, et kui on valmistoodang, siis “jätan võtmata”. Sinna juurde ei pea mitte midagi peale: “Tänan, ei soovi!” ütlema. Saan aru, et sinu jaoks piirdubki suhtlus johhaidiitamisega, aga normaalsed inimesed oskavad viisakalt keelduda.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed ei ole sunnitud koha peal istuma, võib vabalt ringi liikuda ja seega nähakse, mida grillitakse ja mida lauale pannakse. Paljud külalised aitavad ise kaasa (salateid teha, värskeid kartuleid kaapida, sütt-puid lisada, kooki lahti lõigata, kokteile teha jne). Samas saan aru kui kuskil on nii, et liha gtillitakse kuskil mujal ära ja tuuakse lauale ning vbl isegi ei tutvustata, mis midagi on.

Üks kindel inimene grillib ning lihad tuuakse toast valmislõigatuna, mingeid pakke seal ümber ei ole, et seda kuidagi näha saaks.

Kuidas puutub siia “üks konkreetne grillija”? Ma arvan, et väga paljudes peredes/seltskondades on nii.

Meile tulijad tihtipeale ei lähegi kohe tuppa. Kõik, mis tuuakse, viiakse kohe välikööki edasi. Vastav varustus on kõik olemas, mis seal toas enne teha? Eks neid satub ikka sekka, kes valmistoodangut toovad (enamasti väiketootjate omi, suurtööstuse kraam on meie seltskondadest kuidagi mööda läinud), pakendid viskame õues konteinerisse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et sinu jaoks piirdubki suhtlus johhaidiitamisega, aga normaalsed inimesed oskavad viisakalt keelduda.

No nüüd sa ajad ikka päris jama ja mõtled asju välja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et sinu jaoks piirdubki suhtlus johhaidiitamisega, aga normaalsed inimesed oskavad viisakalt keelduda.

No nüüd sa ajad ikka päris jama ja mõtled asju välja.

Jama ja väljamõeldis on see ????, sest nii pole siin teemas keegi kirjutanud.

…aga pole kunagi olnud ühtki külalist, kes seda grilli/vokki näinuna teataks, et vaat seda ma ei söö, sest see on poest ostetud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas puutub siia “üks konkreetne grillija”? Ma arvan, et väga paljudes peredes/seltskondades on nii. Meile tulijad tihtipeale ei lähegi kohe tuppa. Kõik, mis tuuakse, viiakse kohe välikööki edasi. Vastav varustus on kõik olemas, mis seal toas enne teha? Eks neid satub ikka sekka, kes valmistoodangut toovad (enamasti väiketootjate omi, suurtööstuse kraam on meie seltskondadest kuidagi mööda läinud), pakendid viskame õues konteinerisse.

Ja kuidas puutub teemasse kogu su jutt? Mis selle mõte nüüd on? Suva, kuidas teie grillite.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile tulijad tihtipeale ei lähegi kohe tuppa.

Miks see tuppa minemine teemaks on? Kes grilliõhtul üldse tuppa läheb?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile tulijad tihtipeale ei lähegi kohe tuppa.

Miks see tuppa minemine teemaks on? Kes grilliõhtul üldse tuppa läheb?

Üks kägu kirjutab:

Üks kindel inimene grillib ning lihad tuuakse toast valmislõigatuna, mingeid pakke seal ümber ei ole, et seda kuidagi näha saaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas puutub siia “üks konkreetne grillija”? Ma arvan, et väga paljudes peredes/seltskondades on nii. Meile tulijad tihtipeale ei lähegi kohe tuppa. Kõik, mis tuuakse, viiakse kohe välikööki edasi. Vastav varustus on kõik olemas, mis seal toas enne teha? Eks neid satub ikka sekka, kes valmistoodangut toovad (enamasti väiketootjate omi, suurtööstuse kraam on meie seltskondadest kuidagi mööda läinud), pakendid viskame õues konteinerisse.

Ja kuidas puutub teemasse kogu su jutt? Mis selle mõte nüüd on? Suva, kuidas teie grillite.

Jutt oli sellest, et keegi ei näegi pakendeid või seda, mida toodi ja kuidas gtillitakse, sest üks kindel inimene grillib (ju teised ei tohi sinna lähedale siis minna või ma ei saanud aru, miks seda oli vaja lausa kaks korda korrata).
Mina rääkisin, et meie pidude ajal on liikumine ja vaatamine lubatud. Nänn tuuakse otse grillipaika, tuppa ei viida enne midagi. Ka meiepoolne pakutav on juba väljas (külmkapis) ootamas. Tuppa minnakse wc-sse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on seal kööginurk pliidiga, valamu, külmkapp, grillahi, suitsuahi, tandooriahi, suur kamin, istumine 20-le (lisakohtade võimalusega), muusikakeslus, tantsupinda, lilli, maitseainepotte jne.

Ja see su jutuke külmkapist ja istumiskohtade arvust puutub kuidagi teemasse, et keegi poekraami ei söö ja võtab alati oma liha kaasa? Ning laseb selle enda jaoks eraldi grillida, sest muud suhu ei panegi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on seal kööginurk pliidiga, valamu, külmkapp, grillahi, suitsuahi, tandooriahi, suur kamin, istumine 20-le (lisakohtade võimalusega), muusikakeslus, tantsupinda, lilli, maitseainepotte jne.

Ja see su jutuke külmkapist ja istumiskohtade arvust puutub kuidagi teemasse, et keegi poekraami ei söö ja võtab alati oma liha kaasa? Ning laseb selle enda jaoks eraldi grillida, sest muud suhu ei panegi.

Jah, puutus. Olustikukirjeldus. Juhul kui raamatuid loed, tead, mida see tähendab. Sest näe, ilma seletamata mõned ei saanud aru, et grillipidu saab ka nii pidada, et vahepeal ollakse toas ja üks tüüp üksi kokkab, teistel pole aimugi, mida lauale antakse.
Eraldi grillimisest pole ka juttu olnud. Miks sa mõtled asju välja? Väga võimalik, et too kägu grillib ise oma kaasatoodud liha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, puutus. Olustikukirjeldus. Juhul kui raamatuid loed, tead, mida see tähendab.

Tean seda ka ilma raamatuid lugemata, meil grillib ka see, kes seda kõige paremini oskab.  Aga mis puutuvad asjasse muusikakeskus ja tantsuplats ja istumiskohad? Me ka grillime õues, kus siis veel? Eks ole ka tantsitud ja keegi pole ka pidanud õhtu otsa püsti seisma – eks need võimalused ole enamasti kõigil, kes külalisi üldse kutsuvad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina rääkisin, et meie pidude ajal on liikumine ja vaatamine lubatud. Nänn tuuakse otse grillipaika, tuppa ei viida enne midagi. Ka meiepoolne pakutav on juba väljas (külmkapis) ootamas. Tuppa minnakse wc-sse.

No nii peen grilliplats sul, aga mul veel ägedam, on lausa välikäimla olemas, sooja prilllauaga, võid pakasega ka seal istuda ja keegi ei peagi tuppa minema. Ainult mis tähtsust see omab  kui kõht on tühi, ühtmoodi ootavad süüa igasugustes grillimisvõimalustega kohtades kõik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tegelik teema oli kui palju kulutate toidule, mitte missugust liha keegi sööb, kes grillib või mida kõike grillimisnurgast leida võib ????. Aga mul kulub ühele inimesele ca 300 euri kuus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mismoodi see välja näeb – tuleb keegi oma kotikesega ja siis valvab grilli kõrval, et jumalapärast tema liha “poelihaga” kokku ei puutuks ja veel hullem – keegi seda juhuslikult ära ei sööks?

Mina perenaisena või grillijana ilmselt sellist külalist teist korda ei kutsuks. Kui on nii suured pretensioonid lihale, siis võiks süüa salatit või suvikõrvitsat, aga mitte tüli teha oma nõmedate soovidega.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed ei ole sunnitud koha peal istuma, võib vabalt ringi liikuda ja seega nähakse, mida grillitakse ja mida lauale pannakse. Paljud külalised aitavad ise kaasa (salateid teha, värskeid kartuleid kaapida, sütt-puid lisada, kooki lahti lõigata, kokteile teha jne). Samas saan aru kui kuskil on nii, et liha gtillitakse kuskil mujal ära ja tuuakse lauale ning vbl isegi ei tutvustata, mis midagi on.

Üks kindel inimene grillib ning lihad tuuakse toast valmislõigatuna, mingeid pakke seal ümber ei ole, et seda kuidagi näha saaks.

Meil on alati olnud lihad koos pakenditega  aias grilli juures. Keegi köögis neid küll lahti ei paki.

Aga kui ma ostan turult  lahtist marineeritud liha, siis võin ju vabalt väita, et ise tegin  ja siis see sööb ka, kes poe liha ei söö.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on alati olnud lihad koos pakenditega  aias grilli juures. Keegi köögis neid küll lahti ei paki.

Tihti on saslõkid/lihad liiga suured, seega kuna nagunii võetakse enne grilli tooted toatemperatuurile, tehakse lahti ning parajaks samuti. Õue lähevad pakendita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nii peen grilliplats sul, aga mul veel ägedam, on lausa välikäimla olemas, sooja prilllauaga, võid pakasega ka seal istuda ja keegi ei peagi tuppa minema. Ainult mis tähtsust see omab  kui kõht on tühi, ühtmoodi ootavad süüa igasugustes grillimisvõimalustega kohtades kõik.

Me pole õue välikäimlat soovinud. Käiakse toas või ööbimajäävad külalised oma külalistemaja wc-s.
Samuti ei ole meil senini veel mingit näljast hundikarja kodus käinud, kes eo kannataks grillimist ära oodata. Ja nagunii peab ootama, sest see tegevus võtabki aega. Senikaua lobisetakse, aidatakse kaasatoodud kraam lauale panna, kes soovib, alustab salati vm laualoleva söömisega, kes tahab, jalutab ja vaatab aega, joob kokteili või istub niisama. Intelligentsete inimeste asi. Aga proovin mõista, et on teistsuguseid seltskondi, kus tullaksegi kokku näljasena ja prioriteet sel üritusel on kiiresti süüa saada. Ma muide olen sattunud taolisele koosviibimisele ja see oli tõesti väga veider kogemus. Oli vist kursakokkutulek ca 6-7 aastat tagadi ehk ajal, kui nälg ja vaesus veel nii domineerivad polnud. Oligi täpselt nii, et kokkutulnud sisuliselt jooksid grillvanni poole võidu, grillijaid oli paar-kolm, lihad-kanad-vorstid kallati kõik ühte patta ja see kadus juba sisuluselt enne kui lauani jõudis. Väga-väga imelik koosviibimine oli.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mismoodi see välja näeb – tuleb keegi oma kotikesega ja siis valvab grilli kõrval, et jumalapärast tema liha “poelihaga” kokku ei puutuks ja veel hullem – keegi seda juhuslikult ära ei sööks?

Mina perenaisena või grillijana ilmselt sellist külalist teist korda ei kutsuks. Kui on nii suured pretensioonid lihale, siis võiks süüa salatit või suvikõrvitsat, aga mitte tüli teha oma nõmedate soovidega.

Ah, loe eestpoolt, seal kõik juba kirjeldatud. Ei ole vaja uusi “vaimukusi” toota.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga proovin mõista, et on teistsuguseid seltskondi, kus tullaksegi kokku näljasena ja prioriteet sel üritusel on kiiresti süüa saada. Ma muide olen sattunud taolisele koosviibimisele ja see oli tõesti väga veider kogemus.

Kas keegi kuskil kirjutas, et TULLAKSE kokku näljasena? Ikka OLLAKSE  näljased peale suuremat tööd nagu näiteks küttepuude lõhkumine ja ladumine, kraavide süvendamine või muu selline pikk ja raske töö. Ja mida imet on ka näljasena tulemises? Teisest eesti otsast või nädalalõpuks koolist annab piisava põhjuse näljane olla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile tulijad tihtipeale ei lähegi kohe tuppa.

Miks see tuppa minemine teemaks on? Kes grilliõhtul üldse tuppa läheb?

Üks kägu kirjutab:

Üks kindel inimene grillib ning lihad tuuakse toast valmislõigatuna, mingeid pakke seal ümber ei ole, et seda kuidagi näha saaks.

Jah, sest grillime terrassil ning toast toome asjad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 242 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kulud toidule