Esileht Veebikonstaabel kulude hüvitamine omavahelisel kokkuleppel ja sellest kõrvale hiilimine

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: kulude hüvitamine omavahelisel kokkuleppel ja sellest kõrvale hiilimine

Postitas:

Tere!

Juhtum selline, et tuttav lõhkus oma lohakusest minu sülearvuti. Saime omavahel ilusti kokkuleppele, et hüvitab mulle tehtud kahju vastatikusel kokkuleppel. Kokkulepe ise on selline, et mina ostsin uue sülearvuti (järelmaksuga), mille tema pidi mulle igakuiselt osamaksetena kinni maksma. Vastutasuks sai ta rikutud arvuti endale ( selle katkise arvuti ostudokumendid pidin talle andma siis kui uue eest on kõik ära makstud, arvuti sai ta varem enda kasutusse ). Kirjutasime omavahel ka kirjaliku kokkuleppe(allkirjad alla ) , kuhu märkisime kõik kokkulepitud tingimused ning summad jne. Kuid praeguseks on inimene mitu kuud juba maksmisest kõrvale hiilinud. Kokkuvõteks maksan ise oma taskust uue arvuti eest ning olen ka vanast ilma, kuna seda tagastatud pole. Kuigi ostudokumendid kõik minu käes. Kas saan enda kaitseks midagi teha, politseisse avaldus pettuse/varguse kohta vms ? On mul lootust oma raha kätte saada ??( hetkel võlg siis kuskil 80 euro ringis )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Antud juhul on tegemist lepingutingimuste rikkumisega. Esmalt võiksite välja selgitada asjaolud miks isik ei pea lepingust kinni. Seejärel leppida kokku kas ja kuidas toimub võlgnevuse kõrvaldamine. Kui kokkuleppele ei saa või isik keeldub endiselt lepingut täitmast on Teil õigus pöörata oma nõue täitmisele. Selleks tuleb Teil pöörduda tsiviilhagi esitamiseks maakohtusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Veebikonstaabel kulude hüvitamine omavahelisel kokkuleppel ja sellest kõrvale hiilimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.