Esileht Pereelu ja suhted Kumb peaks valima?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Kumb peaks valima?

Postitas:

Kas mees naise või naine mehe, et kooselu ikka õnnestuks? Minu kogemused näitavad, et valija peaks olema mees. Eelkõige peab huvi üles näitama ikkagi mees, sest muidu läheb asi rappa.

Kas siin pole mitte tõetera sees: ta läks mehele, ta võttis naise. Vastupidist ütlemist ju pole. Olgu selle valimise all mõeldud siis abielu- või kooeluettepaneku tegemist. Naine peaks olema pigem ootaja rollis ja kannatlikum. Ilmselt sellist juhtumit pole, kus mees teeb abieluettepaneku (ma ei pea silmas naljaettepanekuid) ja naine lükkab tagasi. Aga kui naine on algataja, teeb ettepaneku, siis mees võib tagasi lükata või julguse puududes jääb nõusse.

+4
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 16:26; 09.01 11:08; 11.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad peavad valima. Muidu pole ju suhet. Kas arvad, et mees ei saa aru, et naine tegelikult ei vali sisemiselt, vaid ainult väliselt, võttes tähelepanu kenasti vastu, aga ise midagi vastu pakkudes. Sul pole elus suhet olnud, kui selliseid asju küsid. Ainult üks ärakasutamine.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa üldse valimise all mõtled? Mina küll aru ei saa. Suhte loomine peab siiski olema kahepoolne, st. siin ei saa ainult üks valida. Kui sa mõtled esimesena valimist ehk esimese sammu tegemist, siis ka siin on mitmeti tõlgendatav, et mis see esimene samm on. Mees võib olla see, kes esimesena juttu ajama tuleb, aga sellele eelneb enamasti naise poolne peen mäng, ahvatlemine ja julgustamine.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees naise või naine mehe, et kooselu õnnestuks? Minu kogemused näitavad, et valija peaks olema mees.

No kõik sõltub ju.

Oletame, et naine on näiteks Kristiina Ehin. Väga ilus naine, väga andekas naine, mehi sumiseb nagu mesilasi mesipuu ümber.
Kas tõesti reaalselt arvad, et MEES seal midagi valib? – Ei vali ta midagi, ta lihtsalt sumiseb.
Nad kõik sumisejad valivad Tema, aga ühele vaid öeldakse – jaa..

Variant 2. Kõõm naine, näiteid ei hakka tooma sest 2000€ on omal vaja ja Robert mingu ükskord tootvale tööle.
Keegi ei sumise, üks mees jäi kuskil olengul nii purju, et oli nõus … milleks siis iganes. Seksisid ka korraks.Naine arvas, et võiks ju ka edaspidi.
Mees, kel parasjagu midagi paremat ka silmapiiril polnud (ta pole sumiseja!), oli nõus.
Vähemalt vastu ei vaielnud.

Kes ja kus sinuarust siin midagi otsustas?

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.01 17:13; 06.01 18:54; 07.01 09:26; 07.01 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati suhtes armastab keegi rohkem, või ütleme, on rohkem asjast huvitatud pool. Kui kahe inimese armastus on kokku 100%, siis harva jaguneb see 50:50. Enamasti on 40:60. Kui on juba 30:70, siis on väheke jama selle 70-ga armastaja jaoks. Vabalt võib jaotus, kes rohkem hoolib, elu jooksul ka muutuda.

Üldiselt ma arvan ka, et pigem olgu mees asjast natuke rohkem huvitatud pool. Et kui on 40:60, siis las mees annab 60.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 17:59; 07.01 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valivad mõlemad, aga mees peab rohkem armunud olema.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 18:52; 07.01 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahe inimese armastus on kokku 100%, siis harva jaguneb see 50:50. Enamasti on 40:60. Kui on juba 30:70, siis on väheke jama selle 70-ga armastaja jaoks.

Kas sulle ei tundu, et see on siiski vaid SINU isiklik kogemus (mitte kõige parem ilmselt), mida sa siin jagad ja ka absoluutseks tõeks kuulutama kipud?

MINU kogemus on näiteks selline, et kõik muutub kogu aeg.
Ehk siis see suhe kõigubki kahe inimese vahel 40:60 ja siis 60:40.
Ja siis jälle tagasi.
Selle muutumise käigus on kindlasti olemas hetk, kus ongi 50:50. Ka see hetk kordub ja kordub üha uuesti.
Ja selline suhe ja kõikumine on lõppkokkuvõttes üsna jätkusuutlik.

Eesti keeles on selle kohta öeldud ka, et “armun oma mehesse/naisesse üha uuesti ja uuesti”.
Kas sa pole siis sellest kuulnud?
See on siiski olemas.
Ja selge on ka see, et mitte keegi pole võimeline oma kaaslasesse 20a järjest kogu aeg armunud olema – vahel on temast ikka suht kõrini ka, mis on samuti normaalne.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.01 17:13; 06.01 18:54; 07.01 09:26; 07.01 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis see suhe kõigubki kahe inimese vahel 40:60 ja siis 60:40. Ja siis jälle tagasi. Selle muutumise käigus on kindlasti olemas hetk, kus ongi 50:50. Ka see hetk kordub ja kordub üha uuesti.

See “on kindlasti olemas” näitab, et sa teed eelduse, et suhe on pidev funktsioon ajas. See ei tarvitse nii olla. Võib ehk ka hüpata ühelt väärtuselt teisele ilma vahepealseid läbimata.

Kui oleks pidev, siis tõepoolest saavutataks kõik vahepealsed väärtused 40:60-lt 60:40-le liikumisel (vt siit https://courses.ms.ut.ee/LTMS.00.022/2020_spring/uploads/Main/YMMA_loengud_20k.pdf teoreem 3.13).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduses (imetajate ja lindude puhul vähemalt) valib ikka emane ju, sest tema valib ühtlasi sellega oma järglastele häid geene. Miks inimestel teisiti oleks pidanud see asi kujunema? Meeste jaoks on armastus ja suhted üsna segane ala ja minu meelest lähtuvad nad valiku tegemisel peamiselt intuitsioonist ja kirest. Ainult sellelt pinnalt mingeid häid paare küll kokku ei tuleks, naistel on vähemalt selles valdkonnas mõistus ikka selgem ja ratsionaalsem.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduses (imetajate ja lindude puhul vähemalt) valib ikka emane ju, sest tema valib ühtlasi sellega oma järglastele häid geene. Miks inimestel teisiti oleks pidanud see asi kujunema? Meeste jaoks on armastus ja suhted üsna segane ala ja minu meelest lähtuvad nad valiku tegemisel peamiselt intuitsioonist ja kirest. Ainult sellelt pinnalt mingeid häid paare küll kokku ei tuleks, naistel on vähemalt selles valdkonnas mõistus ikka selgem ja ratsionaalsem.

Sest inimesed kasutavad rasestumisvastaseid vahendeid ja väga paljud lapsi ei soovi.
Valid selle, kes meeldib, sobib, köidab.
Ma ei tea, on siin nii suurt vahet, et kaalud hoolikalt, et selle alfaga saan lapse ja see beeta aitab selle üles kasvatada.
Kurb kui elu on ainult ratsionaalne arvestamine.
(olen naine)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valivad mõlemad, aga mees peab rohkem armunud olema.

Armumine läheb mööda, aga kooselu jääb püsima kui mees armastab pisut rohkem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looduses (imetajate ja lindude puhul vähemalt) valib ikka emane ju, sest tema valib ühtlasi sellega oma järglastele häid geene. Miks inimestel teisiti oleks pidanud see asi kujunema? Meeste jaoks on armastus ja suhted üsna segane ala ja minu meelest lähtuvad nad valiku tegemisel peamiselt intuitsioonist ja kirest. Ainult sellelt pinnalt mingeid häid paare küll kokku ei tuleks, naistel on vähemalt selles valdkonnas mõistus ikka selgem ja ratsionaalsem.

Sest inimesed kasutavad rasestumisvastaseid vahendeid ja väga paljud lapsi ei soovi.

Valid selle, kes meeldib, sobib, köidab.

Ma ei tea, on siin nii suurt vahet, et kaalud hoolikalt, et selle alfaga saan lapse ja see beeta aitab selle üles kasvatada.

Kurb kui elu on ainult ratsionaalne arvestamine.

(olen naine)

Miks peaks “beeta” selle jamaga nõus olema? Puhta loll peaks olema siis. Sellel tüübil pole eneseväärikusest midagi järgi enam või kardab, et ei saa üldse naist 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

näitab, et sa teed eelduse, et suhe on pidev funktsioon ajas. See ei tarvitse nii olla. Võib ehk ka hüpata ühelt väärtuselt teisele ilma vahepealseid läbimata.

Muidugi näitab, et ma teen just sellise eelduse.
Päris sõrmenipsust ikka keegi armastama ega vihkama naljalt ei hakka.
Ok, seda teist võib veel elus harva juhtuda (petetakse näiteks), aga siis pole ka enam kunagi tagasiminekut, seega see ei muuda asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.01 17:13; 06.01 18:54; 07.01 09:26; 07.01 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kahe inimese armastus on kokku 100%, siis harva jaguneb see 50:50. Enamasti on 40:60. Kui on juba 30:70, siis on väheke jama selle 70-ga armastaja jaoks.

Kas sulle ei tundu, et see on siiski vaid SINU isiklik kogemus (mitte kõige parem ilmselt), mida sa siin jagad ja ka absoluutseks tõeks kuulutama kipud?

MINU kogemus on näiteks selline, et kõik muutub kogu aeg.

Ehk siis see suhe kõigubki kahe inimese vahel 40:60 ja siis 60:40.

Ja siis jälle tagasi.

Selle muutumise käigus on kindlasti olemas hetk, kus ongi 50:50. Ka see hetk kordub ja kordub üha uuesti.

Ja selline suhe ja kõikumine on lõppkokkuvõttes üsna jätkusuutlik.

Eesti keeles on selle kohta öeldud ka, et “armun oma mehesse/naisesse üha uuesti ja uuesti”.

Kas sa pole siis sellest kuulnud?

See on siiski olemas.

Ja selge on ka see, et mitte keegi pole võimeline oma kaaslasesse 20a järjest kogu aeg armunud olema – vahel on temast ikka suht kõrini ka, mis on samuti normaalne.

Oled ilmselt üks neist Perekoolis, kellel puudub funktsionaalse lugemise oskus, või siis oled pinnapealne, ei süvene kirjutatusse.

Esiteks ütled kohe halvustavalt, et mul on ilmselt “mitte kõige parem kogemus”. Kuidas saad sellise lühikese kommentaari põhjal kellegi kohta niiviisi väita?

Teiseks ütlen ju mina ka, et see, kes parajasti rohkem hoolib, võib elu jooksul muutuda.

Kolmandaks ma ei välista, et armastus võib jaguneda 50:50, vaid ütlen, et seda juhtub harva. Et pigem ikka üks armastab veidi rohkem, näiteks 40:60.

Tegelikult sa oma kommentaaris, millega mulle justnagu vastu vaidled, kirjutad ju sama, mida ma esimesena ütlesin.

Mõtle järele, ehk oled ka päriselus selline inimene, kes kipub vaidlema vaidlemise pärast?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 17:59; 07.01 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Armumine läheb mööda, aga kooselu jääb püsima kui mees armastab pisut rohkem.”

Nii on, tihti, kui küsitakse 50 pluss aastat abielus olnud paaridelt nende õnne saladust, siis nad ütlevad, et mees peab armastama pisut rohkem.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt sellist juhtumit pole, kus mees teeb abieluettepaneku ja naine lükkab tagasi.

Ära aja jama 🙂 Ma isegi olen mitu abieluettepanekut tagasi lükanud ja ma arvan, et selliseid nähtusi on maailma ajaloo jooksul ikka miljoneid ja miljoneid 😀

Valimise kohta võiks öelda, et valivad mõlemad. Nagu siin juba näide toodi – kui on selline naine, et palju mehi ümber, siis see mees ei vali ise kottigi, ikka naine peab nende kandidaatide seast valima.

Aga kui mõni meeleheitel tegelane jääb teisele meeleheitel tegelasele silma, siis ega seal palju valikut ei olegi. Valik on siis kas seesama ainuke või päris üksi olla.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 11:59; 07.01 16:54; 08.01 10:09; 08.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees naise või naine mehe, et kooselu õnnestuks? Minu kogemused näitavad, et valija peaks olema mees.

No kõik sõltub ju.

Oletame, et naine on näiteks Kristiina Ehin. Väga ilus naine, väga andekas naine, mehi sumiseb nagu mesilasi mesipuu ümber.

Kas tõesti reaalselt arvad, et MEES seal midagi valib? – Ei vali ta midagi, ta lihtsalt sumiseb.

Nad kõik sumisejad valivad Tema, aga ühele vaid öeldakse – jaa..

Variant 2. Kõõm naine, näiteid ei hakka tooma sest 2000€ on omal vaja ja Robert mingu ükskord tootvale tööle.

Keegi ei sumise, üks mees jäi kuskil olengul nii purju, et oli nõus … milleks siis iganes. Seksisid ka korraks.Naine arvas, et võiks ju ka edaspidi.

Mees, kel parasjagu midagi paremat ka silmapiiril polnud (ta pole sumiseja!), oli nõus.

Vähemalt vastu ei vaielnud.

Kes ja kus sinuarust siin midagi otsustas?

No Kristiina mind mehena küll sumisema ei pane. Miks sa arvad nagu kõik sulle ilusad naised kõiki mehi erutaks ja huvitaks? Ilu on üldse mööduv nähtus ja mees saab alati valida noorema, ilusama naise.

Ilus välimus on püsiva suhte leidmisel isegi miinuseks. Ilus naine erutab meest, mees tahaks temaga seksida, aga naiseks võtaks hoopis tavalisema naise keda iga teine mees läbi seksutada ei soovi.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad nagu kõik sulle ilusad naised kõiki mehi erutaks ja huvitaks?

Tola.

Ma ju kirjutasin lausa kaks sõna demonsteerimaks, et ma 100% ei arva seda.
Need sõnad olid oletame ja näiteks.
Vajad tõlget või loetust arusaamise õpetust?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.01 17:13; 06.01 18:54; 07.01 09:26; 07.01 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks pikka aega abielus olnud paarist alles jäänud pool (56 aastat olid abielus) ütles, et parim suhe tekib siis, kui mees on huvitatud ja ütleb selle ka välja ning kui naine vastab sellele, siis on kõik ok.

Lisaks ütles inimene, et kaks asja peavad klappima – seks ja eluvaated.

Kuna see paar tähistas kuldpulmi, siis ma pakun välja, et ta teadis, mida rääkis. tema tutvuskond koosnes reeglina just taolistest paaridest, kus oldi koos üle 40 aasta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult peaks valijaks olema mees. Paraku on aga sageli naised need, kes mehe järel jooksevad või mis veel hullem, et meest ikka kätte saada, talle kiiresti tite kaela sepitsevad.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valija on ikka naine, nagu ikka looduses. Iga vähegi normaalse välimusega naise ümber tiirleb aja jooksul ju mehi mitmeid, naine otsustab, kellega ta koos elada soovib. Muidugi võib millalgi juhtuda, et mees ei armasta piisavalt, on lihtsalt pimesi seeliku järgi jooksnud, siis asi lõpeb ka.
Meeste valikut näeb ka siis, kui naine kurdab, et abielu on “mehe meelest ainult paber, mis ei anna midagi”. Sel juhul ei ole mees valinud, vaid leppinud parema puudumisel kellegagi, kes teele on sattunud.
Turovski kunagi telekas rääkis meeste “valikust”, niimoodi: “no kuulge, loomulikult on inimestel ka valijaks naine, nagu looduses ikka, mehed ainult arvavad, et nad midagi valivad”. Mu meelest on see õige. Naine käib ühega, käib teisega, ja kui mees tundub õige valik, siis nõustub abieluettepanekuga. Mõnel on muidugi valikut rohkem, mõnel vähem, aga elu ongi ebaõiglane ju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult peaks valijaks olema mees. Paraku on aga sageli naised need, kes mehe järel jooksevad või mis veel hullem, et meest ikka kätte saada, talle kiiresti tite kaela sepitsevad.

Mees võib ju nö valida enda meelest, aga kui naine teda ei taha, siis ei aita see valimine midagi.

See on nagu tööle kandideerimisega. Kandidaat valib, millisele tööle ta kandideerib – lõpliku valiku teeb ikka tööandja.

Samas võib olla, et ka meest tahaks mitu naist. Nii et mees peab ka selles mõttes valima, et kes neist naistest talle meeldib. Tore, kui naise ja mehe valikud kattuvad, aga tihti ei kattu. Tööotsijale võidakse ka teha mõne tööandja poolt pakkumine, aga see ei pruugi tööandjat üldse huvitada, tema sooviks ikka endale ihaldusväärset tööd ja on selle nimel valmis teiste kandidaatidega võistlema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 11:59; 07.01 16:54; 08.01 10:09; 08.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult peaks valijaks olema mees. Paraku on aga sageli naised need, kes mehe järel jooksevad või mis veel hullem, et meest ikka kätte saada, talle kiiresti tite kaela sepitsevad.

Selliste sepitsuste vastu aitab kondoom, lisaks kaitseb ka suguhaguste eest, mis tutvuse alguses eriti oluline on.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 18:52; 07.01 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu loogika: Esimese sammu teeb mees ja viimase siiski naine. Minul on asjad nii käinud ja tundub loomulik.

Põtradel käib ka nii:D ühe emase ümber tiirleb palju isaseid, aga lõppsõna on ikkagi naisel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt valib naine, ka minu ümber sumises mitu meest, tehti ka abieluettepanekuid, kaks lausa ja lõpuks valisin mehe, kellega olen koos 24 aastat. Tema oli ikka väga armunud minusse, ma niisama suhtlesin, et vaatan kuhu asi viib, kuni ise kõrvuni ära armusin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peab rohkem armastama. Defineerige seda kuidas soovite ja tähti võib lõpmatuseni närida, aga suhe, mis alguse saanud sellest, et mees on väga armunud, on jätkusuutlikum. Eriti hea pole naise jaoks suhe, kus agar naine on end mehele külje alla sättinud, enne kui viimane armuda jõudis.
Mul endal on mõlemad olnud. Mokka läks see suhe, kus mina hullult pingutasin et ühe mehega suhe luua.
Ja aastaid, isegi kümneid, püsib suhe kus olen alati tundnud, et mees tooks mulle kuu ja tähed ka kui ma sooviks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad peavad valima. Muidu pole ju suhet. Kas arvad, et mees ei saa aru, et naine tegelikult ei vali sisemiselt, vaid ainult väliselt, võttes tähelepanu kenasti vastu, aga ise midagi vastu pakkudes. Sul pole elus suhet olnud, kui selliseid asju küsid. Ainult üks ärakasutamine.

Mees peab ikka valima ja naine seejärel otsutab, kas ta seda valijat tahab. Nii nagu inimene läheb Kadrioru parki ja pakub oravale peo pealt pähkleid. Kui loom näljane ja usaldab, siis ta tuleb ja võtab. Aga kui kõht täis või pakkuja kahtlane, siis ei tule ka. Kui rumal hoolekandja orava “ülbest käitumiset solvub ja vastuvõtmata pähklid muru peale laiali viskab, siis arglik naine hiljem pimedas naaseb ja saab kõhu täis. Kentsakas oleks mõelda, et ühel päeval sammud mööda parki ja orav hüppab risti teele ette. Tavai, anna pähkleid!

Saksa päritolu vene tsarinna Katariina II omas seda luksust, et võis omale elukaaslasi valida

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 03:31; 08.01 03:51; 11.01 04:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oletame, et naine on näiteks Kristiina Ehin. Väga ilus naine, väga andekas naine, mehi sumiseb nagu mesilasi mesipuu ümber.

Tark mees Kristiinaga ei abiellu. Midagi pikemalt head sellest ei tule. Naine on tähelepanust rikutud

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 03:31; 08.01 03:51; 11.01 04:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No valiku mehhanism on ilmselt selline, et mees kui esimese sammu tegija valib, kellele ta üldse läheneb. Neid konkreetse naise valinud ja esimese sammu tegijaid võib olla mitu. Naine valib kas nende seast või ühe kandidaadi puhul ei/jaa.

Jama on, kui lugu on vastupidi. Ühe mehe ümber tiirleb mitu aktiivset naist, kelle siis mees mugavusest või laiskusest (ajutiselt) ligi laseb. Enamasti on mehel vaja jahtida. Mees valib, keda ta hakkab jahtima – naine valib jahtijate seast partneri välja.

Jamam lugu on siis, kui jahtijateks on naiseks ja nende seast valijaks mees. Mees ei hinda sellist valikut, kus ta pole ise jahtinud ja esimest sammu teinud, vaid lasknud magava kassina hiirel suhu joosta.

Kuna mõlemad valivad, peaks õige küsimus olema hoopis see, et kumb on aktiivsem pool ja jahtija, mitte et kumb valib.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 11:59; 07.01 16:54; 08.01 10:09; 08.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oletame, et naine on näiteks Kristiina Ehin. Väga ilus naine, väga andekas naine, mehi sumiseb nagu mesilasi mesipuu ümber.

Tark mees Kristiinaga ei abiellu. Midagi pikemalt head sellest ei tule. Naine on tähelepanust rikutud

Kristiinal mees olemas kah, nii et teda vist eriti ei huvitagi enam 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 11:59; 07.01 16:54; 08.01 10:09; 08.01 10:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Kumb peaks valima?