Esileht Pereelu ja suhted Kumb peaks valima?

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Kumb peaks valima?

Postitas:

Selliseid juhtumeid on kohe kindlasti, kus mees teeb abieluettepaneku ja naine lükkab selle tagasi. Olen ise lükanud tagasi kaks abieluettepanekut. Ma lihtsalt ei soovi abielluda põhimõtteliselt ja need mehed ka teadsid seda, ei tea, millele nad lootsid seda ettepanekut tehes. Tean veel kahte naist, kes on erinevatel põhjustel abieluettepaneku tagasi lükanud. Ilmselt on selliseid naisi aga üksjagu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid juhtumeid on kohe kindlasti, kus mees teeb abieluettepaneku ja naine lükkab selle tagasi. Olen ise lükanud tagasi kaks abieluettepanekut. .

Eks loomulikult ole naisi, kellel on mehi jalaga segada ja kes ei suuda üksinda päevagi vastu pidada. Kui mees palub kedagi naiseks, siis on tal ikka tõsi taga. Abieluettepanekut ei tehta lihtsalt niisama. Ma ei kujuta ette, mismoodi need ettepanekud sulle tehti (mõtlen naiseks palumist, mitte registreerimist). Tavaliselt elatakse mõned aastad koos (mõlemal on koos hea olla) ja siis on mees oma sisemuses jõudnud nii kaugele, et lõpuks teeb ettepaneku. Elasite koos, mees palus naiseks ja sina ütlesid ära, mispeale läksite lahku. Mis mõte on lihtsalt niisama kellegagi koos eldada, kui tegelikult ei soovita kokku jääda. Suhteeksperdid kirjutavad, et suhet ei proovita kaks (nii kaua pidi see keskm aega võtma) aastat. Suhte sobivuses saavat veenduda mõne kuuga (nn teadliku tutvumise mudel).

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 16:26; 09.01 11:08; 11.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore idealistlik jutt see viimane.

Teadlik tutvumine jah…Mina ei usu, et mõne kuuga on võimalik kindlaks teha, milline inimene PÄRISELT on. See tuleb välja ikkagi aja jooksul ja ei ole midagi teha, armununa näitavadki kõik ennast oma parimatest ja positiivsematest külgedest. Need inetumad tahud hakkavad välja tulema alles mingi aja möödudes, kui suuremad armupuhangud möödas.

Ei ole nii kursis teadliku tutvumise mudeliga, aga ma ei usu, et on kuidagi võimalik see inimese tegelik olemus varem teada saada.

Lisaks. Abieluettepanekuid teevad mehed ka sageli armumisefaasis. Kui esimene õnnetuhin möödas on, siis ei ole enam motti ettepanekut teha. Mehed käituvadki impulsside ajel ja suure armumisega võibki tunduda, et kõik on väga õige ja tõsine. Armunud inimese kohta ei saa öelda, et ta tingimata teist väga tõsiselt võtab. Andke aega atra seada…seda, kui tõsiselt võtab näeb alles 2-3 aastat hiljem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne, asju taipav mees ei vali omale üldse naist, vaid on vaba ja vallaline elu lõpuni.

Ei tea ühtegi meest keda suhe ja lapsed õnnelikuks oleks teinud, hoopis vastupidi. Rahaline kaotus, stress, jne. fookus enda arendamiselt läheks lapsele ja naisele.

Olles vaba- raha jääb kõik omale, stressi puuduse ja rohkema aja tõttu suurem eneseareng. Seksi saab alati.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt sellist juhtumit pole, kus mees teeb abieluettepaneku (ma ei pea silmas naljaettepanekuid) ja naine lükkab tagasi.

Jeebus.

Mina konkreetselt olen naine, kes on tagasi lükanud kahe mehe väga tõsised abieluettepanekud. Esimese jätsin ise maha ja teisega elan koos, kuid ei kavates abielluda, tehku või 10 ettepanekut.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 15:24; 11.01 06:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus. Mina konkreetselt olen naine, kes on tagasi lükanud kahe mehe väga tõsised abieluettepanekud. Esimese jätsin ise maha ja teisega elan koos, kuid ei kavates abielluda, tehku või 10 ettepanekut.

Ja kui esitab ultimaatumi, kas abiellumine või lahkuminek, siis sirgeseljaliselt lööksid oma koduukse tagantkätt kinni.  Oled kõva mutt siin jututoas küll. Kui nii kõvasti esined, siis varsti oled sunnitud ka teise juurest lahkuma kolmandat konkubiinlust otsima

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 03:31; 08.01 03:51; 11.01 04:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeebus. Mina konkreetselt olen naine, kes on tagasi lükanud kahe mehe väga tõsised abieluettepanekud. Esimese jätsin ise maha ja teisega elan koos, kuid ei kavates abielluda, tehku või 10 ettepanekut.

Ja kui esitab ultimaatumi, kas abiellumine või lahkuminek, siis sirgeseljaliselt lööksid oma koduukse tagantkätt kinni. Oled kõva mutt siin jututoas küll. Kui nii kõvasti esined, siis varsti oled sunnitud ka teise juurest lahkuma kolmandat konkubiinlust otsima

Ma ei elaks koos mehega, kes esitab ULTIMAATUMEID. Jah, olen küll kõva mutt, nii jututoas kui reaalis. Mis sul juhtunud on, et seda uskuda ei suuda?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 15:24; 11.01 06:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed ei peaks oma elus üldse nii kaugele jõudma, et  kooselu- või abieluettepanek tagasi lükata. Eks sellepärast tänapäeval nii tihti lahku minnaksegi, et proovitakse aastaid koos elada inimesega, kellel on hoopis teistsugused suhteootused. Kui ikka ootustele ei vasta, ei ole koos elamist vaja proovima hakata. Ju  siis ei osata ei öelda või kardetakse midagi muud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 16:26; 09.01 11:08; 11.01 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka mõlemad peavad valima ja rahule jääma.

Aga muidu arvan, ikka naine on see, kes otsuse teeb et “vot see kutt on täitsa okei, hakkan tegelema talle silma jäämisega”. Sest naistel on üldjuhul kõrgem EQ, neid peetakse inimsuhetes veidi paremateks asjatundjateks kui mehi, kes vaatavat vaid “ilu”.

Muidugi on viimasel ajal niisugused stereotüübid mõranema hakanud, mõni naine on inimsuhetes loll nagu lauajalg ja mehed üldjuhul vaatavad ikka seda sisemist ilu ka, mitte ainult krohvi paksust naise näol.

Meie osas oli nii, et mina valisin. Vaatasin ja otsustasin, et vot see isend on täitsa kobe! Ja hakkasin delikaatselt olukordi nii sättima, et temaga sõpradeks saada ja käima hakata. Poiss ise ei pannud midagi tähele ega saanud mitte midagi aru. Praeguseks olen oma abikaasaga koos 25 aastat, ju siis vast polnudki nii kehvasti valitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks “beeta” selle jamaga nõus olema? Puhta loll peaks olema siis. Sellel tüübil pole eneseväärikusest midagi järgi enam või kardab, et ei saa üldse naist ????

Kas sa tead, mida need alfa ja beeta tähendavad? Beeta ongi jah see, kes ei saagi naist, või saab selle, keda alfa ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valivad mõlemad, aga mees peab rohkem armunud olema.

Armumine läheb mööda, aga kooselu jääb püsima kui mees armastab pisut rohkem.

Nõus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 01:47; 22.01 01:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peab rohkem armastama. Defineerige seda kuidas soovite ja tähti võib lõpmatuseni närida, aga suhe, mis alguse saanud sellest, et mees on väga armunud, on jätkusuutlikum. Eriti hea pole naise jaoks suhe, kus agar naine on end mehele külje alla sättinud, enne kui viimane armuda jõudis.

Mul endal on mõlemad olnud. Mokka läks see suhe, kus mina hullult pingutasin et ühe mehega suhe luua.

Ja aastaid, isegi kümneid, püsib suhe kus olen alati tundnud, et mees tooks mulle kuu ja tähed ka kui ma sooviks.

Sama siin!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 01:47; 22.01 01:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Kumb peaks valima?