Esileht Koolilaps Kumb muuseum?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kumb muuseum?

Postitas:

Lastel jälle varsti koolivaheaeg tulemas ja valikus on kaks varianti: kas Stockholmis tehnikamuuseum või Helisingis Heureka. Kes mõlemas käinud, kumba soovitate? Lapsed on poisid, vanust 10 ja 12.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 05:19; 01.02 18:39; 17.02 04:25; 17.02 18:59; 17.02 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahjuks Heurekasse pole sattunud, aga Tehnikamuuseum suur lemmik. Ise läheks kindlasti sinna, sest juba kruiis ise on tore. Kaks ööd laevas ja kogu see möll meeldiks kindlasti ka lastele. Kas Soomes läheksite hommikul sinna, õhtul tagasi või võtate hotelli ka? Sel juhul kruiis ilmselt ka odavam. Samas ma ise küsiks hoopis laste käest. Vaadake koos netist mõlemat sihtkohta, räägi ühe ja teise reisi ajakavast ja vaata, mis nad arvavad. Suured lapsed juba.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 06:49; 17.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soome Heurekka oli pettumus, kallis pilet ja minule meeldib Tartu Ahhaa rohkem.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Heurekas 17 aastat tagasi, ja siis oli see väga lahe, aga mulle tundub, et kui meie Ahaa!-s olete käinud, siis hullu ahaa-elamust sealt ei saa.

Oma perest lähtuvalt oleks minu valik Tehnikamuuseum. Me oleme neid üksjagu läbi ratsutanud ja alati on tore.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin Heurekas 17 aastat tagasi, ja siis oli see väga lahe, aga mulle tundub, et kui meie Ahaa!-s olete käinud, siis hullu ahaa-elamust sealt ei saa.

Jah, sealt saab rohkem nagu heureka-elamuse:)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, meil ei ole plaanis Helsingis hotelli võtta, hommikul läheks, õhtul tuleks. Ahaas oleme korduvalt käinud, lastele hirmsasti meeldib, oleme seal terve päeva olnud. Mulle endale ka tundub see Tekniska museet nagu põnevam variant. Ja kulud on ka enam-vähem sama suured.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 05:19; 01.02 18:39; 17.02 04:25; 17.02 18:59; 17.02 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ahhaas meeldib, siis ärge heurekasse minge, täielik pettumus 🙁 kui ahhas võime meie terve pika päeva veeta, siis heurekas sai max 2 tunniga käidud, kusjuures poole ajast olime õues, aga talvel pole seal vist midagi teha

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, kruiis on broneeritud ja tehnikamuuseum kavasse võetud. Kuidas teil kogemused on, kas seal läheb sama kaua või isegi kauem kui näiteks Ahaas? Djurgardenil on nüüd see viikingimuuseum ka, aga kahtlustan, et see vist programmi ei mahu. Aga küsin niipidi ka: kes viikingimuuseumis käinud, kui kaua seal läks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 05:19; 01.02 18:39; 17.02 04:25; 17.02 18:59; 17.02 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, kruiis on broneeritud ja tehnikamuuseum kavasse võetud. Kuidas teil kogemused on, kas seal läheb sama kaua või isegi kauem kui näiteks Ahaas? Djurgardenil on nüüd see viikingimuuseum ka, aga kahtlustan, et see vist programmi ei mahu. Aga küsin niipidi ka: kes viikingimuuseumis käinud, kui kaua seal läks?

Ära võta rohkem plaani. Ajaliselt läheb kiireks ja erinevad asukohad ka. Poolest päevast niigi jalad läbi, hakka veel mujale kappama. Kui aega üle jääb, minge politseimuuseumisse, mis kohe tehnikamuuseumi kõrval. Pole sinna ise küll jõudnud – pole iialgi olnud kas aega või jaksu rohkem kooserdada. Sealt laeva ka paras jalutuskäik, natuke puhkate ja sööma.
Djurgarden ja seal asuvad kohad on järgmise reisi teema juba.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 06:49; 17.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soome Heurekka oli pettumus, kallis pilet ja minule meeldib Tartu Ahhaa rohkem.

Minu lastele meeldis ka Ahhaa rohkem kui Heurekka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, kruiis on broneeritud ja tehnikamuuseum kavasse võetud. Kuidas teil kogemused on, kas seal läheb sama kaua või isegi kauem kui näiteks Ahaas? Djurgardenil on nüüd see viikingimuuseum ka, aga kahtlustan, et see vist programmi ei mahu. Aga küsin niipidi ka: kes viikingimuuseumis käinud, kui kaua seal läks?

Ära võta rohkem plaani. Ajaliselt läheb kiireks ja erinevad asukohad ka. Poolest päevast niigi jalad läbi, hakka veel mujale kappama. Kui aega üle jääb, minge politseimuuseumisse, mis kohe tehnikamuuseumi kõrval. Pole sinna ise küll jõudnud – pole iialgi olnud kas aega või jaksu rohkem kooserdada. Sealt laeva ka paras jalutuskäik, natuke puhkate ja sööma.

Djurgarden ja seal asuvad kohad on järgmise reisi teema juba.

Tänan! Ma ise ka arvasin sama, sest vahemaa kahe muuseumi vahel ju päris suur ning kuna laevast mahajäämisega riskida ei taha, siis viimasele minutile laeva peale minemist ei taha ka jätta. Paar aastat tagasi sai Junibackenis ja Vaasa muuseumis käidud, aga need on ju peaaegu kõrvuti ja peale selle ma kahtlustan, et Tekniskamuseetis on rohkem tegemist-vaatamist kui Vaasas. See politseimuuseum on hea idee juhuks, kui aega kipub kõvasti üle jääma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 05:19; 01.02 18:39; 17.02 04:25; 17.02 18:59; 17.02 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, seal vahetus ümbruse on lisaks politseimuuseumile veel etnograafiamuuseum, meremuuseum ja Riksidrottsmuseet (mida iganes see tähendab, Goolge ei suutnud tõlkida). Nii et tõesti puudub vajadus kuhugi kaugemale seiklema hakata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.02 05:19; 01.02 18:39; 17.02 04:25; 17.02 18:59; 17.02 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riksidrottsmuseet — on spordimuuseum, kaasaegne ja poistele ka kindlasti atraktiivne, aga ehk siiski pigem väheke vanemale sihtgrupile ja niipalju, kui ma mäletan, üsna Rootsi spordiajaloo keskne (st palju infot selliste sportlaste kohta, keda me ei pruugi teada).
Tehnikamuuseum aga juba on ise igavene äge ja kui poistel on sellesuunalist huvi, siis läheb seal üksjagu aega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Kumb muuseum?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.