Esileht Lapse ootamine Kumb on isa?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kumb on isa?

Postitas:

Tere!
Ma olen 12+3 (uh järgi) nädalat rase. 05.11 oli menses.(tsükkel ebareg.)
10.nov käisin ühel majapeol, kus tarbisin palju alkoholi ja mul närib hinge just see, et kas ma olin seal ühe noormehega vahekorras või mitte. Mina ei mäleta, et me oleks olnud. Olen üritada meenutada mingitki faktikest, aga mitte midagi. Noormees ise ka väidab, et me polnud vahekorras, kuigi mul ikka midagi närib. Ärkasin küll hommikul tema kaisus, kuid riided olid seljas ja mingit märki vahekorrast ka nagu polnud. Samalajal olin ma veel suhtes ka teise mehega (jaa tean, pole vaja parastama hakata). Oma suhtes kaaslasega tahtsime ammu last saada, alguses see ei õnnestunud, kuid siis hakkasin pidama ovulatsiooni kalendrit (oli mingi äpp) ja olime vahekorras kalendri järgi ja just eriti nendel viljakatel päevadel.Vahekorrad olid meil 3.11,4.11,12.11, 14.11, 17.11, 18.11, 24.11, 25.11,26.11,28.11 ja 30.11.Kas ma olen ikkagi oma mehest rase või ikkagi juhtus sel saatuslikul ööl midagi mul teise noormehega? Mees tahab ise dna testi teha, sest tal väike hirm on. Ja minul samuti. Sest nii väga tahaks oma praeguse mehega last saada. Oskab keegi mind maha rahustada? 🙂

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 09:40; 06.02 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

????‍♀️????
Ega kui ei loeks, ei teakski et kolmas Eesti olemas on ????

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 09:44; 06.02 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selgesee, et DNA analüüs annab “väheke” kindlama vastuse, kui foorumi kohvipaksu järgi ennustused (kui isegi tsükli pikkus pole teada) 🙂
mulle siiski tundub sinu päevade aega ja vahekordade kuupäevi vaadates pigem ebatõenäoline, et rasedus on sellest peost.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:03; 06.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub teema liba.
tahtsime ammu last saada,
aga siis juuakse end ühel majapeol mällerisse.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

UH järgi arvestades oli ovulatsioon ilmselt 25.11 paiku. Kui tsükkel on ebaregulaarne, siis on 12. nädala UH kindlasti täpsem. Kuna sperma on elujõuline kuni ca 5 päeva, siis oli viljastumiseks sobilik periood vahemikus 20.-25.11.
Jällegi, tegu on tõenäosustega, aga sellise info põhjal (raseduse suurus UH järgi ja ilmselt vahekorda peol ei toimunudki) on äärmiselt vähe tõenäoline, et laps võiks olla kellegi teise kui sinu mehe oma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka nii närib, siis tehke test! Saate juba praegu teha sinu veeniverest. Loe siit!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selle testi tegemine viib mu küll pankrotti ????

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 09:40; 06.02 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene mees ????(mõlemad+ laps takkaotsa).
Kurb, et inimesed nii mõtlematud on. Loodan südamest, et piirdud 1 lapsega ja ei kavatse tulevikus mitut pisikest inimhinge lõhkuda.

Nimelt valel kuuldavasti on lühikesed jalad ja kunagi tuleb see ikka välja.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selle testi tegemine viib mu küll pankrotti ????

Jääb ühel peol end mällerisse joomata ????

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 09:44; 06.02 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene mees ????(mõlemad+ laps takkaotsa).

Kurb, et inimesed nii mõtlematud on. Loodan südamest, et piirdud 1 lapsega ja ei kavatse tulevikus mitut pisikest inimhinge lõhkuda.

Nimelt valel kuuldavasti on lühikesed jalad ja kunagi tuleb see ikka välja.

ma saan aru, et valega ei ole siin tegemist – st püsisuhte partner on võimalikust kõrvalehüppest ja kahtlusest, et tegu ei pruugi olla tema lapsega, igati teadlik ja soovib DNA analüüsi.
aga muidugi kurb igaljuhul.
mõtlen, et kui selgub, et teise mehe laps, mida te siis ette võtate?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:03; 06.02 13:10;
To report this post you need to login first.

Oot, mees tahab teha testi, et olla kindel, kas ikka on tema laps, aga see, et ta potentsiaalse lapse ema mingil suva peol end mällarisse joob ja võib-olla teistega seksib, on nagu teisejärguline asi?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand mida mu silmad lugema peavad. Mina isiklikult vihkan selliseid naisi, kes petavad oma armsamat( k.a mehi, kes nii käituvad) . Olgu saan aru et pidu, aga kuidas suuta voodisse ronida teise mehega, riietata või mitte vahet selles pole. Pettus igas mõttes. Kui võõra mehe kaisus magada. Käin ka peol sõbrannadega ja ikka liigub ringi kiimas noormehi kes üritavad seebitada kaasa ja ka nö pinnale. Olen ma siis natuke vipsis või mitte. Aga EI peaks iga endast lugupidav naine suutma öelda. Seda enam, et suhtes ollakse. See nii enesestmõistetav ju.
Ma lähen nii kettasse , kui tehakse nii teisele poole.
See minu arvamus asjast.
Ei maksa isiklikult võtta. Iga üks teab kuidas talle parem on????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Kumb on isa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.