Esileht Beebi ja mitmikud Kumb on mõttekam/kasulikum ost?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kumb on mõttekam/kasulikum ost?

Postitas:

Kas tegelustekk või lamamistool?

Laps hetkel 2 nädalane. Olemas on ühe poe 100¤ kinkekaart, nii et saaks mõlemad (võin ka veidike juurde maksta).
Mis on teie arvamus, kumb oleks asjalikum?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mõlemad. FP tegelustekk ja too tool, mis kiigutab ja laulab. See tool oli alguses üsna asendamatu, sest umbes 2 nädalaselt hakkasid lapsel gaasid ja ainult seal rahunes ja jäi magama. Praegu ta on 4 kuud vana ja seal magama ei jää aga saan ta sellega endaga kööki ja vannituppa kaasa võtta nii, et kasulik ikka.
Tegelustekk meeldib talle väga 🙂 Hommikuti, kui ärkab, sööb ja riided vahetame, siis ta koguaeg vaatab seda kaelkirjakut, kes seal teki peal on ja kui ta sinna panen hakkab naerma. Ma ei tea, võib olla talle seal enam paari nädala pärast ei meeldi aga praegu on see tore ja lõbus ajaviide talle küll. Seal on peegel ka nii, et vahel keeran ta kõhuli ja ta võib seal tund aega end peeglist vaadata.
Eks ise pead otsustama, mina ei oskaks küll valida 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on sellised \”kui tahad, kulutada võib alati\”-asjad minu meelest. On olnud mõlemad, samas, iga suvaline tekk pluss paar lelu täidaks samuti tegelusteki funktsiooni suurepäraselt. Lamamistooliga sama lugu, kasutuseg üsna väike, samas, kui nt last vaja palju ühest ruumist teise vedada, siis vast asjalikum abimees ikkagi kui tegelustekk. Lapsel on ikka kõige parem kui ta saab olla vabalt põrandal ning sealt ümbrust uurida.

Praegu ei ostaks oma uuele lapsele enam kumbagi, tagantjärgi tarkus. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tegelustekk, koos mängukaarega. 3-kuusele lamamistooli enam ei ostaks. Kui, siis asjaliku söögitooli (ise eelistaksin puidust).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 20:42; 19.02 20:43;
To report this post you need to login first.

Ups, eksisin viltu vaadates, su laps 2-nädalane. Aga ikka soovitan tegelustekki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 20:42; 19.02 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema asja kasutusaeg on üpris lühike. Mul pole kummagi lapsega neid olnud ja pole ka vajadust tundnud. Lamamistooli asemel sai hädavajadusel kasutatud turvahälli ja tekiks kõlbab maha panna ükskõik mis tekk või puslematt. Ma soovitan ka pigem tulevikule mõeldes söötmistooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängukaarega tegelustekk oli meil ka, aga seal oli ikka suht minimaalselt. Tavaline tekk ja mänguasjad ajavad asja ära:) aga babybjörni lamamistool on meil küll asendamatu. Algul ei raatsinud osta, et nii kallis ja lihtne, ei vibra ega kiigu ise, ega te muid trikke:P lõpuks ikka ostsin ja ei kahetse, hea kerge toast-tuppa tassida, külla kaasa võtta, hetkel kasutan söötmistoolina, kuna laps ei istu veel. Lihtsalt super:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan ka BB lamamistooli. Oli ikka suhtliselt asendamatu. Kasutasin eelkõige siis kui oli vaja toimetada, laps istus toolis ja jälgis tegemisi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lamamistool kindlasti!
Meil oli asendamatu kuni 10-kuuni umbes, ostsin, kui laps oli 1-kuune, laps magas seal, ja käisin temaga du¨¨i all, ja niisama vaatas seal ringi, meil oli tool ka kandikuga, nii et kui hakkasime lisa andma, siis oli kõigepealt seal, sest need tavalised söögitoolid sobivad ikka siis, kui laps kasvõi natuke istub.
Tegelusteki polnud ja ei olnud ka vajadust, lamamistoolil oli kaar mänguasjadega, mängis nendega ja kui roomama hakkas, siis oli juba puzzlematt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 2 vahel valida, siis vast ka tooli. Meil oli nii, et ostsin kiige, lootsin ka, et laps seal magab. Kuusele lapsele ca ostsin, siis ta paar ndlt vist oli seal natuke sees, mõned korrad magas ka. Siis edasi keeldus kuid seal olemast. Ca 5kuusena hakkas jälle olema, nüüd ongi seal sees siis, kui du¨i all käin (kasutada saab kuni 9 kg, meil on kerge laps, 10kuune ja 8 kg). BB tool on ka meil, see on ka hea jah, seal oli ta kogu selle aja, kui kiiges olla ei tahtnud.

Tegelusteki ostsime ka, koos kaarega. Seal ta passis ja mängis küll nii kaua, kuni liikuma hakkas. Pm ajab asja ära ka suvaline tekk, aga kaared on head, kui laps selili püsib. Ma just korjasin viimsed mänguasjad kokku, plaanis nüüd maha müüa (tagantjärele targana ostaks ma küll kaare ka, aga kasutatuna).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mängukaartega tegelustekki me kasutasime max paar korda, alguses tal polnud huvi ning hiljem juba oli plaks kohe kõhuli, seega sobib mängimisel alla igasugune pehmem pind (tekk, puslematt, vaip). Lamamistool on aga jube hea abivahend olnud (just baby bjorni oma, mingi suvakas jäi esimese lapsega seisma ja kasutust leidis vähe, bb kasutame siiamaani, laps juba 9k, eriti hea on seal talle süüa anda, ei pea mingit kolakat söögitooli ostma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks selle raha eest mõlemad.
Meil olemas mõlemad ja mõlemad on minu jaoks asendamatud. Kui jätkuks raha vaid ühe jaoks võtaks tõenäoliselt tegelusteki.
Minu laps toimetab väga palju tegelusteki peal põrandal ja tooliga on teda hea enda ligi istuma võtta, kui näiteks köögis midagi teen või kui perega sööme näiteks. Tõstan ta laua peale, et oleks samal kõrgusel kui mina ja vaatab rahulikult minu toimetusi.
Tool küll vibreerib ja laulab aga neid funktsioone pole kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil mõlemad (sh BB tool), tool on kordades rohkem kasutuses ja igatahes soovitan pigem seda kui valima peab, neid on ka järelturult saada. mängumatt leidis kasutust kõige rohkem vanuses u 2-4 kuud – enne seda teda lihtsalt ei huvitanud mingid tilinad ja pärast seda roomas laps sealt lihtsalt minema vaatamata kõikvõimalikele muusikatele, mustritele ja muudele vidinatele. tool on kasutuses praktiliselt igapäevaselt olnud juba 5k, käib minuga mööda elamist ja reisidel kaasas, on nagu teistelgi ka algseks söögitooliks kujunenud jne jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps suurem ja jättaks need sinu pakkutud varjandid välja ja ostaks lapsele parem muusikalise ja arendava mängulaua sellest jätkub väga kauaks .Eriti hea oleks nt; need mängulauad kus laps saab näppida kõike ehk arendab tema motoorikat ja laual saab jalad alt ära võtta ning suuremaks saades üritab end selle najal püsti tõsta ja ümber laua kõndida.
Kui algul jalad alt ära võttad siis laps saab näppida nuppe teevad erinevaid hääli ja nuppud ka veel ning pärast paned jalad alla ja lapsel huvi suurem kuna õppib kujundeid keerama ja siis tulevad teised hääled. Kui ma ei eksi siis oli chicco poes müügil .Meil endal oli ja laps mängi sellega kuni 2.a .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlema lapse jaoks on olnud tool asendamatu, kuid mängumati vastu ei tundnud kumbki suurt huvi. Aga lapsed on nii erinevad, et mina küll ei julgeks soovitada midagi muud, kui et osta mõlemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 03:09; 23.02 03:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mõlemaid vaja läinud. Kuna lamamistooli ei soovitata palju kasutada esimestel elukuudel, siis beebi oli rohkem mängukaare all. Seal ta õppis haaramise selgeks, pidas oma esimesed jutuajamised mänguloomadega ja oli kõhuli nii palju kui kannatas. Tooli olen kasutanud enamjaolt siis kui vaja ta endaga teise tuppa kaasa võtta või kui ta põrandal enam ei taha olla ja ma teda sülle ei saa parasjagu võtta. Tool vibreerib, kiigub ja mängib erinevat muusikat, aga sellest ei ole meili mingit kasu olnud. Seni on tool olnud pigem vajalik selleks, et laps turvaliselt paigal püsiks, kuni ma oma olulised toimetused lõpuni viin.
Nüüd kui laps on 4-kuune, ei ole mängukaar enam vajalik sest treenime ja mängime buzzlematil. Kasutuses on see vahest ikka sest talle endiselt meeldib seal all ja kui laps buzzlematil võimlemisest väsinud, siis luban tal oma vanade mänguasjade all pikutada. Tooli kasutan nüüd natuke tihedamini, aga pigem ikkagi viimases hädas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle tundub tegelusteki kasutusiga pikem. laps juba 5-kuune aga endiselt on nii õnnelik kui teki peale saab. iga kord oleks nagu esimene:)
aga ükskõik kumma ostad, osta võimalikult värviline sest see huvitab neid rohkem. olen näinud selliseid suht ühes toonis helesiniseid või roosasid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelustekki mängukaarega soovitan lapse arengu mõttes. Lamamistoolis on lapse tegevus piiratud. Ta ei saa harjutada pööramist, roomamist. Lisaks on emast eraldatud. Tegelustekil on tegutsemisvabadust, mängukaare küljest mänguasjade haaramine-jälgimine arendab.

Enda lapsel oli 2n kuni u 5-6k tegelustekk mängukaarega kasutusel. Lamamistooli (=minu meelest lapse arengu pidurdaja) ei kasutanud ega kasutaks ka siis, kui tasuta saaks. Kui oli vaja laps endaga kaasa võtta, siis panin tegelusteki kööginurka või kui ta seal olla enam ei tahtnud (enamasti oli rõõmuga), siis võtsin linaga enda kõhule.

Tegelusteki kasutamine lõppes u 5.5-6k kandis, kui laps sealt minema roomas. 6k juba istus ja siis kaare all olla ei tahtnud, veidi pärast istuma hakkamist käputas juba ja siis oli teda terve elamine täis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on tegelustekk ja see teda eriti ei huvita, lamamistooli asemel olen kasutanud turvhälli, sobib ideaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid soovitavad lapsel mitte kasutada lamamistooli, bumboistet, käimistooli jms. Kui tundub, et kohe teisiti ei saa, et laps vaja korraks istuma panna, siis sobib selleks vabalt ka turvahäll.
Tegelusteki asemel ma ostaks sellise, kus kaared ka on. Mul laps praegu 8k mängukaarte alt ta roomab minema. Küll talle aga meeldib aeg-ajalt seal mänguasju togimas käia. Kasutusele võtsime kui ta oli 1k.
Kuna lapsi tüütavad ära ühed ja samad mänguasjad mängukaarte all, siis saaks ilusti juurde osta mänguasju, mida juurde riputada. Muidugi saab sinna riputada ka nn kodukootud asju. Meil oli vahepeal lemmik mänguasi CD-plaat, mis huvitavalt läikis valguse käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti mõlemad olemas. Pooldan siiski lamamistooli, kuna sellel kasutusiga pikem- saab hiljem söötmistoolina kasutada, ka hea lihtsalt last käest ära panna. Meil selline suurem lamamistool,mis mõeldud kuni 9kg kaaluvale lapsele. Need vastsündinute omad on küll mõttetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS. Kuna autoga ei sõida, siis turvatooli meil ei ole. Kui oleks, siis lamamistooli tõesti vaja ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil mõlemad olemas, rohkem kasutasime lamamistooli, mängumatt eriti ei huvitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka lapsele mõlemad. Mängumatt ei huvita teda üldse. Päris paljude tuttavate lapsed ka selle vastu ruttu huvi kaotanud.
Lamamistool kestab kauem. Mul on FB lamamistool, laps on juba 9k aga ikka käib seal kõikumas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlemad on hädavajalikud olnud ja BB tool on kuni 15 kg, nii et kestab aastani vähemalt. Mängumatt osta nii suur kui leiad, siis on tast kauem kasu, need 70×70 cm on jah väga lyhikese kasutusajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kolmas beebi ja pole küll tegelikult kummastki puudust tundnud. Tõsi, tegelusteki ostsin nüüd beebile, mängukaartega. Lamamistooli pole olnud ja ei saa ka olema.
Aga kui küsid, kumb mõtekam, siis minu arvates tegelustekk. Beebile tuleb kasuks olla põrandal, saab ise liigutada ja uurida/puurida.
Pooldan lihtsalt seda,et beebit ei topita kuhugile kinni, vaid ,et tal on vabadus liikuda 🙂
See minu arvamus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka kolmas laps ja ei ole ühelgi lamamistooli olnud. Vajadusel saab turvahälli kasutada. Lapsele on ikka kõige kasulikum põrandal olla, kus ta areneb kõige paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelustekk on olnud mõlema lapsega asendamatu… umbes kuu aega 😀 Selle oleks saanud vabalt asedada tavalise vaiba-tekiga. Esimese lapsega lamamistoolist puudust ei tundnud, nüüd teisega ostsin bb lamamistooli. Beebile päris meeldib seal olla. Aga ega ta seal üle 10-20 minuti järjest ei ole tahtnud kunagi olla. Kasutame alguses söömisel ka, sest laps ei istunud päris pikalt. Nii et see on pikemalt kasutuses. Aga tagant järgi targana ma ise vist ostaks ka motoorikakeskuse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olid mõlemad, minu jaoks lamamistool 1000x vajalikum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mesik2pale: vaevalt, et ükski ema hoiaks oma last lamamistoolis kaks tundi.:) Pigem ikka korraga nii veerand tunniks või nii. Lamamistoolil on peaalune veidi kõrgem, seega on ka lapsel seal parem maailma jälgida ja nad eelistavad seal istumist maas lamamisele.
Tegelustekk on tõesti lastele, kes veel keerata ei oska – sel juhul on hea selili olles asju vaadata ja puudutada. Mina ei näe küll selles mingit kurja juurt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 03:09; 23.02 03:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kumb on mõttekam/kasulikum ost?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.