Esileht Ilu ja tervis Kumb pool sellel ühekordsel maskil väljaspool peab olema?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kumb pool sellel ühekordsel maskil väljaspool peab olema?

Postitas:
Kägu

Kas valge pool või roheline (sinine) pool? Leidsin oma ravimikarbist muu mudru seest ka ühe maski, aga enam ei mäleta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

🙂
Paelad võiksid pea tagaküljele kinnitada või kõrvade ümber haakida. Muidu võid naeruväärne välja paista.
Värvilahenduse suudad ehk ajakirjanduses leiduvate piltide järgi tuvastada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üldiselt väljaspool valge pool, kuid oleneb muidugi konkreetsest tootjast ja maskist.

Ma ei tea, kuidas sinu maskil, aga paljudel ühekordsetel maskidel on nina juures selline painutatav traadike, et saaks maski täpselt nina järgi voltida.
Vaatan, et paljud ei ole seda kasutanud (kas siis teadmatusest või miks), et voltige/painutage mask ikka nina järgi paika, on endal mugavam ja kaitseb ka efektiivsemalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt väljaspool valge pool.

Ma ei tea, kuidas sinu maskil, aga paljudel ühekordsetel maskidel on nina juures selline painutatav traadike, et saaks maski täpselt nina järgi voltida.

Vaatan, et paljud ei ole seda kasutanud (kas siis teadmatusest või miks), et voltige mask ikka nina järgi paika, on endal mugavam ja kaitseb ka efektiivsemalt.

Võib ju olla. Et ongi sellised laiemad ninad. Sina arvad, et voldi aga ammu kõik tehtud nagu peab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt väljaspool valge pool.

Vaatan, et paljud ei ole seda kasutanud (kas siis teadmatusest või miks), et voltige/painutage mask ikka nina järgi paika, on endal mugavam ja kaitseb ka efektiivsemalt.

Aitäh!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võib ju olla. Et ongi sellised laiemad ninad. Sina arvad, et voldi aga ammu kõik tehtud nagu peab.

Usu mind, olen elus nende maskidega piisavalt kokku puutunud 🙂 On juba eemalt näha, kui mask hoiab ninast eemale vs on õigesti paika timmitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see pool, mis karbis on pealmine (tavaliselt värviline), jääb maskil väljapoole ja puhas pool, mis karbis on alumine ja mida sa ei puuduta maski välja võttes, jääb näo vastu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usu mind, olen elus nende maskidega piisavalt kokku puutunud 🙂 On juba eemalt näha, kui mask hoiab ninast eemale vs on õigesti paika timmitud.

Keegi ei usu, et oled maskidega piisavalt palju kokku puutunud kui väidad, et värvilisel maskil käib valge pool väljapoole.
*Vaatan, et oled nüüd postitust muutnud ka. Ja ei olene see ühegi tootja maskist, KÕIKIDEL värvilistel maskidel on värviline pool väljas ja kui teine pool värvitu siis see seespool. Kumb pool väljapoole käib on ka maski liim”keevitustest” ja kummist näha. Sisemine pool enamasti ära pööratud.

Teemaalgatajale: selle ühe värvilise kirurgilise maskiga pole sul miskit peale hakata, jäta lapsele arsti mängimiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellist nö. ühekordset kirurgilist maski peaks vahetama iga 2-3 tunni järel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Kord nädalas poes käimiseks see mask vast ikka sobib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas viiruse pisikud ei hävine, kui mask üle triikida? Kujutan ette, et kuuma auruga üle lastes (mõlemalt poolt ikka) ja kuuma rauaga lisaks, hävinevad pisikud. Või see materjal ei kannata kuuma…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ikka võid moe pärast ette panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ikka võid moe pärast ette panna.

Moe pärast pannakse hoopis selliseid https://www.facebook.com/VETAFASHION/posts/2813101772070800 Kahekordne linane on veel vähem kaitsev kui (kasvõi ületriigitud) kirurgiline. Kui ilmad väga kuumaks ei lähe, võid hoopis vilditud villast salli/rätti kasutada.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ilu ja tervis Kumb pool sellel ühekordsel maskil väljaspool peab olema?