Esileht Ilu Kumb toon peidab sinised silmaalused paremini?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kumb toon peidab sinised silmaalused paremini?

Postitas:

https://www.wibo.ee/toode/deluxe/

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 29.01 14:16; 10.02 17:48; 13.08 10:39; 14.09 14:00; 18.09 10:35; 09.07 18:16; 03.09 15:34; 13.09 18:51; 20.09 08:47; 19.10 12:53; 01.11 08:57; 12.02 13:49; 15.04 15:15; 24.04 13:30; 27.04 10:14; 27.07 16:56;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

roosa alla ja peale peitekreem/jumestuskreem

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roosa või kollakas, aga see oleneb sinu enda naha alatoonist (kas külm roosa või soojem toon kollakas). Nr 2 tundub tume, vaevalt eestlase sügisese jumega sobib, kui just pole tõmmum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viidatutest ei tea, midagi, aga see https://www.ebay.com/c/691407173 peidab küll kõik ära. Polegi kunagi enne ega pärast midagi nii hästi peitvat kogenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 11:32; 01.11 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:
+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 08:57; 01.11 11:35; 01.11 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see kortse esile ei too?

Tegelikult natuke ikka toob, sest on lihtsalt nii – kuidas nüüd öeldagi – nagu tsemendipurune või nii. Kui alt korralikult niisutada, siis toob vähem. Aga peidab küll julmalt hästi midagi ganes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 11:32; 01.11 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmaaluste peitmiseks on küll vaja midagi ülipaksu ja tihedat, mitu-mitu kihti ja nii, et saad puudriga ühtlusada (et puuderdamise käigus minema ei pühiks).  Tavalised igapäevased tooted ainult leevendavad probleemi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:02; 01.11 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinised silmaalused tähendavad, et organismis on suur jama, kiiresti arsti juurde ja ilma silmaaluseid peitmata.  Ma saan aru, et see on poe reklaam, aga silmaaluste peitmine peaks sellisel viisil olema keelatud. Kiiresti peaks inimene otsima arstide juurest abi.  Mis täpselt viga on, kas alkoholiga liialdamine, raua ja tsingpuudus või maksa ja neerukahjustused, seda siis arst teeb selgeks.  Aga peita neid silmaaluseid, et poleks näha, on suurim lollus, mis üldse olla saab. Et nn silma alt ära ja probleemi pole?

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – on tuhandeid naisi, kes on täiesti terved ja neil on tumedad silmaalused.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 12:02; 01.11 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus viimasega. Tegemist lihtsalt heleda ja õhukese näonahaga. Suvel, kui on natuke jume peal, ei paista välja, aga sügisel hakkab jälle välja paistama. Kui on vaja korralikum välja näha, siis olen truuks jäänud Lumene Nordic Chick Highlighterile, sest on mulle ainus vastuvõetav, kuna on kergelt läikiv ega jäta krohvi muljet. Katvus on keskmine ilmselt, aga muidu omadused on väga head. Võibolla kallimatel kaubamärkidel on midagi sarnast – ei tunne neid.

See viidatud Wibo tundub analoogne Lumenega (pintsliga, peaks olema läikiv). Mina isiklikult, kuna mul on hele nahk, kasutan Lumenel heledamat tooni – sest tumedam toon ei lähe minu nahaga kokku. Seega valiks ka Wibol heledama tooni. Ma arvan, et varjamisomadused on toonidel samad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et kui olen haige, siis pean tempel näos ringi käima? Kes siis üldse meikida tohivad? Aind terved ja ilusad või? Mina küll peidan oma silmaaluseid, sest ma ei taha, et tänaval diagnoose pannakse. Ütleks, et kollane peidab punast ja sinakaslillat peidab pigem roosakas toon. Selge, et kui mingit läbipaistmatut paksu värki peale panna, siis peidab iga värv.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kuskilt meelde jäänud, et rohelise tooniga saab tumedaid silmaaluseid katta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul terve elu olnud tumedad silmaalused. Vananedes muutuvad veel tumedamaks ja inetumaks. Tervis täiesti korras. Ei ole mina ühtegi tõeliselt head peitevahendit leidnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kuskilt meelde jäänud, et rohelise tooniga saab tumedaid silmaaluseid katta.

roheline neutraliseerib punast. sinisele on parim lõheroosa või jah kollakas toon, vahepeal oli isegi trend, kus kasutati punast huulepulka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus viimasega. Tegemist lihtsalt heleda ja õhukese näonahaga. Suvel, kui on natuke jume peal, ei paista välja, aga sügisel hakkab jälle välja paistama. Kui on vaja korralikum välja näha, siis olen truuks jäänud Lumene Nordic Chick Highlighterile, sest on mulle ainus vastuvõetav, kuna on kergelt läikiv ega jäta krohvi muljet. Katvus on keskmine ilmselt, aga muidu omadused on väga head. Võibolla kallimatel kaubamärkidel on midagi sarnast – ei tunne neid.

See viidatud Wibo tundub analoogne Lumenega (pintsliga, peaks olema läikiv). Mina isiklikult, kuna mul on hele nahk, kasutan Lumenel heledamat tooni – sest tumedam toon ei lähe minu nahaga kokku. Seega valiks ka Wibol heledama tooni. Ma arvan, et varjamisomadused on toonidel samad.

Aitäh soovitamast, tellisin omale ka selle 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.11 08:57; 01.11 11:35; 01.11 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka tuleb toon oma naha järgi valida. Jumestuskreemi silma alla? silma alla käib ikka tooni võrra heledam kui ülejäänud näo jumestuskreem. Muidu ongi maskiefekt, kui kõik on ühte värvi.

Nt minule ei sobi roosa alatooniga jumestustooted. Minul on beežikam nahk. Samas roosakamal nahal võib beežikas jääda väga kummaline.

Jumestuskreemi niimoodispetsiaalselt silma alla üldse ei pane. Silma alla käibki ikka spets valgustpeegeldav peitekreem. Jumestuskreemi kontuuri ainult hajutad silma alt.

Unustage ära igasugused make-up tutorialid, kus topitakse näole 5 kihti meiki ja lõpuks veel mingit banana-puudrid silmade alla. see kõlbabki ainult läbi kaamerasilma vaatamiseks. Kui aga tahate inimestega näost-näkku suhelda, tuleks nende kihtidega tagasi hoid aja taotleda loomulikkust – st eesmärk on iluvigade varjamine, mitte uue näo pähemaalimine. See ei jää loomulik, isegi kui endale tundub nii megailus ja “kõik kiidavad” – kiidetaksegi ainult su jumestusoskust, mitte aga seda, kui loomulik see välja näeb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei jää loomulik, isegi kui endale tundub nii megailus ja “kõik kiidavad” – kiidetaksegi ainult su jumestusoskust, mitte aga seda, kui loomulik see välja näeb.

Miks ta nii loomulik siis välja peab nägema. Kui on iluvead peidetud, uus nägu peas, äkki mõni tahabki sellist. Ma mätsiks ka mitu kihti, aga siis kipuvad kortsud välja tulema ja nahk tundub selline pinnakuiv. Aga kelle nahk võimaldab, miks siis mitte veatu nägu endale teha, mis siis, et see nii üliloomulik välja ei paista. Meigitud nägu polegi nii loomulik, on ju ikka näha küll, et on meigitud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Kumb toon peidab sinised silmaalused paremini?