Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kumb vaip on parem?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kumb vaip on parem?

Postitas:
Kägu

Kas http://www.next.co.uk/x493064s2 (berry Tibet Rug) või
http://www.next.co.uk/x491066s2 (Mink Fine Sparkle Rug)?

Silmas pean ma siis kvaliteeti. Kui loete sealt materjalist midagi välja või tunnete välimuse järgi ära, kellel taoline olnud, siis kas on ka miinuseid vastavalt vaibal? Kuidas vastupidavus, staatiline elekter, sodi korjamine jne jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kumb vaip on parem?

Nii??

Please wait...
Postitas:
Kägu

mõlemad on kohevad, pika karvaga vaibad, kui kirby või lux tolmuimeja olemas, pole probleemi, tavaline tolmuimeja ei puhasta nii hästi. tean omadest kogemustest. mul on madala karvaga villane vaip, tavalisel tolmuimejal on ka kaasas turbootsik, aga ei võta nii puhtaks kui kirby. porivaiba peal olen ka katsetanud mõlemaga, täiesti puhtaks saab ainult kirbyga. muidugi on veel variant ões kloppimas käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole endal täpselt selliseid vaipu. Muidu tunduvad mõlemad üsna võrdsed- näit pestavad. Lihtsalt üks on selline tavalise disainiga, teine on nö elava pinnaga, st tänu läikele tundub, et vaibal on erinevad toonid. Mul on poisi toas sarnane nö siidise pinnaga vaip ja näit vanaema küsib alati, kas vaiba peal on plekid.:)))) Kuigi mulle isiklikult meeldib jälle see nö plekiline vaip rohkem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, eelkõnelejal on õigus, selleks, et vaip puhtaks saada, peaks seda aeg-ajalt õues kloppima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei ostaks kumbagi – mõlemad on puhas sünteetika.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimene. Ma ei saanud aru, mis loom see teine üldse on. Aga jah, kindlasti kirby tolmuimeja ja siis veel gnld puhastusvahend ja amwaylt ka midagi, aa, ja veel tasuks süüa herbalife toidulisandit, et oleks energiat ikka seda vaipa puhastada, muidu küll ei ole mõtet seda osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

SMS-laen tuleks ka varuda, et saaks seda kõike endale lubada:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valiksin esimese – meeldib rohkem. Karvad tunduvad kuidagi paremini ning korrapärasemalt hoidvad. Toon ka ühtlasem.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kumb vaip on parem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.