Esileht Pereelu ja suhted Kumb variant on parem

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Kumb variant on parem

Postitas:

Sooviks uutelt naistelt oma kogemusi. Kas teie jaoks on olnud parem, kui mees kohtub oma lapsega teie juures või käib ta laste juures kodus? Mul on mehel 1 laps, kes on 6 aastane. Elame mehega 2 toalises üürikorteris. Mõne kuu pärast sünnib meil ka ühine laps. Kuidas oleks mugavam?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole küll “uus”, vaid “vana” naine, aga vastan ikka. Mulle ei sobiks, kui minu eksmees käiks minu kodus lapsega “kohtumas”. Isa võtab lapse ikka terveks nädalavahetuseks enda juurde, et näha ja kogeda ka veidi argielu (söögitegemine, vannitamine, magamapanek jne). Mitte nii, et tuleb minu juurde, istub diivanile, mängib tunnikese lapsega ja läheb, kaks kätt taskus” koju. Ja ma usun, et minu abikaasale ka ei sobiks, kui minu eksmees lihtsalt meie juures istumas käiks. Teine variant oleks, et isa võtab lillelöödud lapse, käib kohvikus ja loomaaias ja toob õhtul lapse koju – aga see ei sobi mulle ka, sest tahaksin ka aeg-ajalt lapsevaba aega saada.
See, et teil laps sünnib, pole üldse oluline, peredes sünnivadki aeg-ajalt uued lapsed. Kui see 6-aastane oleks teie ühine, siis te ei ajaks teda ju uue lapse sündides minema, sest “nii on mugavam”. Ja kui vanal naisel on ka uus laps, ei aja ka tema “vanu” lapsi minema.
Postitusest on aru saada, et sina kui uus naine eelistaksid, et mees käiks lapse juures ja enda juurde koju teda ei tooks.

+43
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:02; 09.12 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid mõlemad variandid, vahest oli vaja n.ö. vanas kodus midagi kõpitseda, siis käis mees seal remontimas, aitas last kodutöödes jne. Samuti käis laps meil, tuli peale tunde trennini aega paremaks tegema (elasime siis kooli lähedal), tal oli oma võti, sai ise sisse. Pikemalt oli meil, kui ema reisimas käis.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 11:18; 09.12 15:16; 10.12 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see uus laps asjasse puutub? Isa peaks 6-aastasega edasi kohtuma samamoodi nagu seni. Kui laps on seni käinud teie juures, siis peaks ta ka edaspidi saama samuti teie juures käia. Kui teie juures varem ei ole käinud, siis oleks loogiline, et sama korraldus sobib ka edaspidi.

Kas sa kujutad endale ette, et paned beebi kohe algusest alates eraldi tuppa elama? 😀 vaevalt küll, et seda juhtub, mugavam kõigile, kui laps on sul võimalikult käeulatuses. Edaspidi mahuvad lapsed ka samasse tuppa magama, kui te endiselt kahetoalises elate. Seda enam, et lapsed on ju omavahel sugulased.

Mina soovitaksin suurem korter otsida. Isegi siis kui vanem laps teie juures ei ööbi.

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks uutelt naistelt oma kogemusi. Kas teie jaoks on olnud parem, kui mees kohtub oma lapsega teie juures või käib ta laste juures kodus? Mul on mehel 1 laps, kes on 6 aastane. Elame mehega 2 toalises üürikorteris. Mõne kuu pärast sünnib meil ka ühine laps. Kuidas oleks mugavam?

Kellele mugavam? Mulle? Mulle selline olukord mugav ei oleks. Eks sa pead ikka ise otsustama, mis sulle sobib. Lapse seisukohast oleks kindlasti parem kui “uut ema” pildil poleks, nii et lapse seisukohast soovitaks isal pühenduda aegajalt oma eelmisele lapsele täielikult. Sinu seisukohalt sõltub kõik sinust endast. Kas suudad üksi lapsega hakkama saada( on väikeseid lapsi, kes ajavad hulluks korraga nii ema kui isa oma seisunditega) ja naudid üksiolemist lapsega. Siis võiks isa ja tema eelmine laps omada täiesti enda aega. Samas kui laps näeb väikest kasvamas võivad sealt väljaareneda suhted terveks eluks. Kõik sõltub olukorrast ja inimestest. Mitte keegi ei tea, kuidas lapse sünd teda muudab. Ehk on mõtekas mitte ülemõelda ja otsustada jooksvalt. Kehva on see olukord nagunii. Kuhu plaanid selle 6 aastase magama panna, kui ta ööseks jääb? Elutuppa? Karm olukord…Loodetavasti pole toad läbikäidavad.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumbki variant ei ole hea.
Meil näiteks on nii, et mees kohtub oma lapsega oma vanematekodus ehk ema juures (isa surnud).

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:40; 09.12 12:50; 09.12 15:01; 09.12 18:32; 10.12 16:29; 13.12 15:57; 13.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige veidram oleks see, kui eks tuleks eelmise naise koju lapsega aega veetma. Ei saa siis keegi ennast vabalt tunda. Ja tõesti, naine vajab kindlasti lapsevaba aega. Ei pea õigeks ka seda, kui eksmees peaks alati üksi koos lapsega kusagil aega veetma ja hoiab uue naise pildilt eemal. See pole ka loomulik. Laps peaks olema oma vanemaga koos tema tavalises keskkonnas, lapsel peab ka nö uues kodus olema koht, kus ta ennast koduselt tunneb ning tunneks ennast pereliikmena.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see 2 tuba siia puutub? Mu isal oli 2-toaline ja elas seal oma uue perega (2 last) kuni väiksem sõime läks. Nemad magasid kõik magamistoas, ka siis kui külalisi polnud. Mina elutoas lahtikäival diivanil. Vanuses 7-10? Ei mäleta enam, millal nad suurema elamise ostsid. Olin vaikselt kui keegi magas ja püüdsin tüliks mitte olla.

Midagi pole teha, sulle pole ju ometi üllatus, et mehel laps on. Võrdväärne mehe jaoks sellega, kes sinu sees kasvab, muide.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma praeguse mehega kokku koolisime, siis laps lubati alles peale 2 kuu möödumist meile. Peale seda hakkas pea igal nädalavahetusel meil käima, mees eksnaise juures ei käinud. Kui kaks aastat sai mööda, siis laps elas juba alaliselt meil. Nendel oli vastastikune kokkulepe, et laps kohtub isaga isa juures ja meile see sobis väga.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps. Tundub, et teda tahetakse sujuvalt kõrvale lükata, kui beebi sünnib.

+20
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 12:42; 09.12 13:00; 09.12 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps. Tundub, et teda tahetakse sujuvalt kõrvale lükata, kui beebi sünnib.

Kust sa seda välja loed? Ei taheta ju. Selge see, et lapsel ja tema emal on oma elu, lapse isal ja tema uuel naisel oma elu. 2 tuba on omalegi elamiseks kitsas ja kui keegi külla tuleb, on veel kitsam, tõsi ju. Keegi siin soovitab suurem korter otsida, samas ega ei tea ju selle pere rahalisi võimalusi. Äkki neil ei ole lihtsalt majanduslikult võimalik seda teha?

+4
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:40; 09.12 12:50; 09.12 15:01; 09.12 18:32; 10.12 16:29; 13.12 15:57; 13.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps. Tundub, et teda tahetakse sujuvalt kõrvale lükata, kui beebi sünnib.

Kust sa seda välja loed? Ei taheta ju. Selge see, et lapsel ja tema emal on oma elu, lapse isal ja tema uuel naisel oma elu. 2 tuba on omalegi elamiseks kitsas ja kui keegi külla tuleb, on veel kitsam, tõsi ju. Keegi siin soovitab suurem korter otsida, samas ega ei tea ju selle pere rahalisi võimalusi. Äkki neil ei ole lihtsalt majanduslikult võimalik seda teha?

Wtf?? Emal on oma elu, isal on oma elu?? Et siis ühine laps peab kannatama??
Kui sa võtad omale kaaslase, kellel on juba laps. Siis sa ei saa teda kõrvale lükata.
Jeesus küll ????

+28
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 12:42; 09.12 13:00; 09.12 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps. Tundub, et teda tahetakse sujuvalt kõrvale lükata, kui beebi sünnib.

Kust sa seda välja loed? Ei taheta ju. Selge see, et lapsel ja tema emal on oma elu, lapse isal ja tema uuel naisel oma elu. 2 tuba on omalegi elamiseks kitsas ja kui keegi külla tuleb, on veel kitsam, tõsi ju. Keegi siin soovitab suurem korter otsida, samas ega ei tea ju selle pere rahalisi võimalusi. Äkki neil ei ole lihtsalt majanduslikult võimalik seda teha?

Kui majanduslikult ei ole võimalik suuremat korterit muretseda, milleks siis veel üks laps? Peale selle lapse sündi läheb mees raudselt kohtusse, et esimesel lapse elatist vähendada, sest nüüd on ju uus laps ja sellele ei jätku.

+21
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 11:02; 09.12 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wtf?? Emal on oma elu, isal on oma elu?? Et siis ühine laps peab kannatama??
Kui sa võtad omale kaaslase, kellel on juba laps. Siis sa ei saa teda kõrvale lükata.
Jeesus küll ????

Jeesus tõesti! Isegi kui laps elab koos oma isa ja emaga ühes peres, on emal ikkagi oma elu ja isal oma elu ja emal-isal koos ka veel oma elu lisaks lapsevanemaks olemisele.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui emaga on laps koos, siis ema kodus, kui isaga, siis isa kodus – juhul, kui vanemad ei ela koos. Loogiline ju. See, kes isal või emal on uusi mehi, naisi, lapsi, pole oluline ega määrav. Korteri suurusest rääkides, siis ma olen ka elanud 3 aastat 37 rm korteris, viiekesi. Ahjuküttega, kuivkäimlaga.
.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wtf?? Emal on oma elu, isal on oma elu?? Et siis ühine laps peab kannatama??

Kui sa võtad omale kaaslase, kellel on juba laps. Siis sa ei saa teda kõrvale lükata.

Jeesus küll ????

Jeesus tõesti! Isegi kui laps elab koos oma isa ja emaga ühes peres, on emal ikkagi oma elu ja isal oma elu ja emal-isal koos ka veel oma elu lisaks lapsevanemaks olemisele.

Eks sa proovi seda oma 6a lapsele öelda: Anna andeks, aga mul on nüüd oma elu. Sina kahjuks enam meie koju ei mahu kuna meil on uus laps. Ja meil ei ole raha, et suuremat soetada kuna pean sulle elatist maksma.
Juhuu

+18
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 12:42; 09.12 13:00; 09.12 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks uutelt naistelt oma kogemusi. Kas teie jaoks on olnud parem, kui mees kohtub oma lapsega teie juures või käib ta laste juures kodus? Mul on mehel 1 laps, kes on 6 aastane. Elame mehega 2 toalises üürikorteris. Mõne kuu pärast sünnib meil ka ühine laps. Kuidas oleks mugavam?

Kelle jaoks mugavam? Lapse, sinu, mehe eksi või mehe jaoks?
Paraku tundub, et sa soovid siit saada kinnitust, et parem, kui see mehe laps eelmisest suhtest väga ei unduleeriks teie elamises, sest rõhutad ju selgelt, et tulemas on uus laps. Lapse suhtes ülimalt karm ja kindlasti mitte väga mugav.
Uue lapse sünniga ei peaks eelmise lapse elus midagi muutuma, mis puudutab isaga kohtumist.
Ja üldse, uuel naisel pole selles osas minu arust mingit sõnaõigust, lapse kohtumised määratakse kindlaks lapse ema ja isa poolt.
Kui sina võtsid endale lapsega mehe, siis sina kohandud selle eluga, mitte ei räägi mingitest mugavustest.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellele küsimusele peavad vastama ja selle lahendama lapse ema ja lapse isa. sinu mugavus on teisejärguline. soovitan hoida oma arvamuse ka enda teada, muidu on olukorda sisse kodeeritud kärgperedes esinevad igapäevased jamad. hoia neutraalset joont selles küsimuses. selliselt, et sulle ei saa hiljem kraesse karata ei lapse ema ega lapse isa.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps. Tundub, et teda tahetakse sujuvalt kõrvale lükata, kui beebi sünnib.

Kust sa seda välja loed? Ei taheta ju. Selge see, et lapsel ja tema emal on oma elu, lapse isal ja tema uuel naisel oma elu. 2 tuba on omalegi elamiseks kitsas ja kui keegi külla tuleb, on veel kitsam, tõsi ju. Keegi siin soovitab suurem korter otsida, samas ega ei tea ju selle pere rahalisi võimalusi. Äkki neil ei ole lihtsalt majanduslikult võimalik seda teha?

Kui majanduslikult ei ole võimalik suuremat korterit muretseda, milleks siis veel üks laps? Peale selle lapse sündi läheb mees raudselt kohtusse, et esimesel lapse elatist vähendada, sest nüüd on ju uus laps ja sellele ei jätku.

Kas lahutatud naistel on igal juhul õigus uuele elule uue kaaslasega ja meestel mitte mingil juhul? Kui ema saab uue kaaslasega uue lapse, on ok, aga kui isa, siis out? Kõlab igatahes nii.

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:40; 09.12 12:50; 09.12 15:01; 09.12 18:32; 10.12 16:29; 13.12 15:57; 13.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo, igal inimesel on õigus saada nii palju lapsi, kui paljude jaoks tal ressurssi jätkub – kui olemasolevaid hakatakse kõrvale lükkama või ootele panema uute sündides, siis on järelikult liialt saanud.

Laps peaks saama normaalselt suhelda mõlema oma vanemaga olenemata sellest, kui palju talle sünnib poolõdesid või -vendi, vanema-lapse vaheliseks suhteks on vaja koos olla koduses situatsioonis pikema aja vältel, mitte paar tundi nädalas kuskil mängimas/kinos/söömas vms käia.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arutes peavad kõik osapooled käituma lapse huvides, mitte nii, et minul on õigus ja mina nõuan. Vaadatakse üle, kuidas on lapse huvitegevus, sõpradega kohtumised jne, kuidas kummalegi poolele sobib. Siin peaksid just täiskasvanud käituma õigesti ja läbimõeldult. Minul ei ole midagi selle vastu, kui mees käib endises kodus, kui see sobib lapsele ja tema emale ja samuti olen nõus, et laps on meil, kui lapsele on vaja, mehe eks ei saa ise lapse järgi vaadatud, kui lapsel on meie juurest lihtsam minna üritusele või tulla jne.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 11:18; 09.12 15:16; 10.12 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumbki variant ei ole hea.

Meil näiteks on nii, et mees kohtub oma lapsega oma vanematekodus ehk ema juures (isa surnud).

Meil samuti niimoodi. Mehe laps pole kunagi meie juures ööbinud, külaski käib vast korra poole aasta jooksul. Mulle sobib. Ei pea teda meie pereliikmeks.

+5
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil seni oli? Minu arust oleks hea, kui lapsel oleks mõlema vanema juures nö nurgake, et ta saaks isa juures tunda, et tal on seal mõnus ja hea ja oma asjad ja koht. Samamoodi nagu ema juures. Kui elate 2-toalises ja teie perre sünnib laps, siis mõelge järgi, kuidas korraldada 6-aastase nurgake, nii et ka temal oleks oma isa juures koht. 6-aastane on ikka üsna väike laps veel. Ei saa teda tõrjuda ema juurde isaga kohtuma või kohvikutesse. See viib nad isaga varsti üksteisest kaugele, nii et kogu suhtlus piirdubki sellega, et isa viib kinno, ostab popkorni ja küsib, kuidas lasteaias/koolis siis läheb. Kui ta on pere osa, siis peaksite ikka arvestama sellega, et ta ka edasipidi, kui teil on laps sündinud, teie kodus viibib, nt nädalavahetusel.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisest suhtest laps kuulub sinu mehe ellu ja seda ka siis, kui teil sünnib ühine laps. Mida sa ise lapsena tunneksid? sooviksid ju olla oma isa elus ja tema kodus. Vaata asju sellest nurgast ja tee selleks kõik, et laps tunneks end ka teie juures hästi. Eelmise naise koju ei ole õigust mehel enam minna ja see oleks ka ebaeetiline sinu ja eelmise kaasa suhtes.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisest suhtest laps kuulub sinu mehe ellu ja seda ka siis, kui teil sünnib ühine laps. Mida sa ise lapsena tunneksid? sooviksid ju olla oma isa elus ja tema kodus. Vaata asju sellest nurgast ja tee selleks kõik, et laps tunneks end ka teie juures hästi. Eelmise naise koju ei ole õigust mehel enam minna ja see oleks ka ebaeetiline sinu ja eelmise kaasa suhtes.

Tegelikult teeb aeg oma töö. Lapse isal on uus pere, kohe on ka beebi sündimas. Aega eelmisest suhtest lapse jaoks jääb nii ehk naa vähemaks. Lisaks on kodus ebamugavalt kitsas ka. Mingi hetk see kontakt lihtsalt kaob.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:40; 09.12 12:50; 09.12 15:01; 09.12 18:32; 10.12 16:29; 13.12 15:57; 13.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uue naisena.
Mehe lapsed on alati meie kodus teretulnud. Suhtlen nendega heameelega ja näen rõõmuga, et nende jaoks on vanemate lahkuminek sujuvalt lahenenud. Ja mul on siiralt hea meel, et nad ka tahavad meie pool käia.
Võtsin ju teise ringi mehe täie teadmisega, et tal on lapsed ja otseloomulikult ei näe ma mingit põhjust nende suhtlemise takistamisel.
Millepärast uued mehed peavad lapsega naiste puhul alati lapsega arvestama aga uus naine võib dikteerida, kas mehe laps võib isaga suhelda või ei?

+25
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks uutelt naistelt oma kogemusi. Kas teie jaoks on olnud parem, kui mees kohtub oma lapsega teie juures või käib ta laste juures kodus? Mul on mehel 1 laps, kes on 6 aastane. Elame mehega 2 toalises üürikorteris. Mõne kuu pärast sünnib meil ka ühine laps. Kuidas oleks mugavam?

Endise naisena ütlen, et see, kui mees käiks minu juures oma last vaatamas, oleks palju-palju halvem, kui see, et ta võtab lapse nädalavahetuseks enda juurde.
Väga mitmel põhjusel – kui eks tuli minu juurde siis pidin ma taluma teda, kellest olin tüliga lahku läinud, oma kodus, ta ei tegelenud lapsega päriselt, lihtsalt istus diivanil ja vahtis telekat, või jõllitas niisama, kumbki meist ennast vabalt ei tundnud ja lapse tegelikku kohtumist isaga ka ju ei toimunud, isa lihtsalt oli füüsiliselt selles ruumis, aga vaimselt kusagil oma pea sees luku taga. Muutsin võimalikult kiiresti selle korra ära ja eeldan, et kui laps oli isa juures, siis oli see isa vähemalt sunnitud oma lapsega ise tegelema, natukenegi. Muud võimalust tal ju polnud.

Oluline on, et sina uue naisena ei sekkuks isa ja lapse ühisesse aega, ammugi ei maksaks sul lapsega tegelemist oma õlule võtta. Mõte on ikkagi see, et isa ja laps kohtuksid. Tähendab, tore, kui te kolmekesi ka aega koos veedate, aga ära luba seda, et mees sõidab oma ja lapse nädalavahetusel mingeid oma asju ajama ja jätab lapse sinu hoida. See ei ole õige.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 20:18; 09.12 20:27; 20.12 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps peaks olema oma vanemaga koos tema tavalises keskkonnas,

Väga õige. Ehk elama koos oma ema ja oma isaga.
Kui pere on juba lõhutud, siis on turvatunne nagunii igaveseks läinud, mis vahet seal enam.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 20:24; 22.12 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps. Tundub, et teda tahetakse sujuvalt kõrvale lükata, kui beebi sünnib.

Kust sa seda välja loed? Ei taheta ju. Selge see, et lapsel ja tema emal on oma elu, lapse isal ja tema uuel naisel oma elu. 2 tuba on omalegi elamiseks kitsas ja kui keegi külla tuleb, on veel kitsam, tõsi ju. Keegi siin soovitab suurem korter otsida, samas ega ei tea ju selle pere rahalisi võimalusi. Äkki neil ei ole lihtsalt majanduslikult võimalik seda teha?

Kui majanduslikult ei ole võimalik suuremat korterit muretseda, milleks siis veel üks laps? Peale selle lapse sündi läheb mees raudselt kohtusse, et esimesel lapse elatist vähendada, sest nüüd on ju uus laps ja sellele ei jätku.

Kas lahutatud naistel on igal juhul õigus uuele elule uue kaaslasega ja meestel mitte mingil juhul? Kui ema saab uue kaaslasega uue lapse, on ok, aga kui isa, siis out? Kõlab igatahes nii.

Kui ema saab uue kaaslasega uue lapse, siis sinna juurde ei kuulu olemasolevate laste kõrvalelükkamine ema elust – vähemalt mitte normaalse ema elust. Uus kaaslane peab niikuinii leppima juba olemasolevate lastega ja neid mehi, kes sellega lepiksid, pole sugugi nii palju, nii et selle ema valikud on juba ette mitmes mõttes piiratud.
Praegu arvab teemaalgataja, et uue lapse sünniga tuleb “vana” laps isa elust kõrvaldada.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 20:18; 09.12 20:27; 20.12 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti niimoodi. Mehe laps pole kunagi meie juures ööbinud, külaski käib vast korra poole aasta jooksul. Mulle sobib. Ei pea teda meie pereliikmeks.

Väga kahju, kui isa uus naine – kes ju teadis, et mehel on laps – ei suuda last oma pereliikmeks pidada. Kordagi endal ei teki küsimust, et milles laps süüdi on, et tema isa uude perre ei kõlba? Laps, kes oma tervikpere on nagunii kaotanud, võiks ju just nagu kompensatsiooniks saada siis kaks peret ja olla mõlemas võrdselt kodus.
Õnneks on ikka sellised uued naised ka olemas, kelle südamesse mahuvad kõik: oma laps, mehe laps, ühised lapsed… Tunnen päris mitut sellist peret, kus lapsi küll keegi sellepärast ei vaena, et nemad on justkui “teisest” perest.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 21:17; 09.12 21:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Kumb variant on parem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.