Esileht Pereelu ja suhted Kumb variant on parem

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: Kumb variant on parem

Postitas:

Uue naisena.

Mehe lapsed on alati meie kodus teretulnud. Suhtlen nendega heameelega ja näen rõõmuga, et nende jaoks on vanemate lahkuminek sujuvalt lahenenud. Ja mul on siiralt hea meel, et nad ka tahavad meie pool käia.

Võtsin ju teise ringi mehe täie teadmisega, et tal on lapsed ja otseloomulikult ei näe ma mingit põhjust nende suhtlemise takistamisel.

Millepärast uued mehed peavad lapsega naiste puhul alati lapsega arvestama aga uus naine võib dikteerida, kas mehe laps võib isaga suhelda või ei?

Nii tore, et on ikka normaalseid naisi.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 21:17; 09.12 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumbki variant ei ole hea.

Meil näiteks on nii, et mees kohtub oma lapsega oma vanematekodus ehk ema juures (isa surnud).

Meil samuti niimoodi. Mehe laps pole kunagi meie juures ööbinud, külaski käib vast korra poole aasta jooksul. Mulle sobib. Ei pea teda meie pereliikmeks.

Kui sa mehe last pereliikmeks ei pea, siis ei ole mees ka ainult sinu pereliige, vaid tal on siis 2 peret – endine pere koos lapsega ja teine pere koos sinuga.
Siis üks naine lausa deklareeris, et mehe laps ei ole mehe ja tema lapsele õde ega vend. Brrr, mis teil naistel arus on, kas nii teeb viha, et mehel on eelnev elu olnud. Ja mis kõige hullem – ta on oma eelmise naisega ka õnnelik olnud.

NB – ole n.ö. uus naine.

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 11:18; 09.12 15:16; 10.12 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Uue” naisena ma ausalt öeldes eriti ei oota mehe lapse külaskäike. Aga saan aru, et see on midagi, mille ma ise endale valisin ja millega pean nüüd toime tulema.
Küll aga olen 100% veendunud, et kohtumised peaksid toimuma isa kodus. Ma ei kujutaks ette, et mu mees läheb oma eksi koju lapsega aega veetma. Eksi uute laste ja mehe juurde või? Kuna olen ka “vana” naine, siis oma laste isa enda koju (mu uue abikaasa ja lapse juurde) nagu ka ette ei kujuta. Lisaks tean omast käest, et kõik emad vajavad mõnikord vaba aega

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 07:51; 11.12 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Uue” naisena ma ausalt öeldes eriti ei oota mehe lapse külaskäike. Aga saan aru, et see on midagi, mille ma ise endale valisin ja millega pean nüüd toime tulema.

Küll aga olen 100% veendunud, et kohtumised peaksid toimuma isa kodus. Ma ei kujutaks ette, et mu mees läheb oma eksi koju lapsega aega veetma. Eksi uute laste ja mehe juurde või? Kuna olen ka “vana” naine, siis oma laste isa enda koju (mu uue abikaasa ja lapse juurde) nagu ka ette ei kujuta. Lisaks tean omast käest, et kõik emad vajavad mõnikord vaba aega

Sama. Ka ei oota neid lapse külaskäike. Vähemalt mitte seni kui selle lapse ema õpetab teda külas olles normaalselt käituma. Jah, ta on külas, kodu on tal ikka oma ema juures.
Mul ei ole laste vastu midagi, kes on viisakad ja hästi kasvatatud. Minu jaoks aga ei ole vastuvõetav, et üks 7 aastane kipub sahtlites sorima (küsimusele, mida sa teed, vastab, et “aga ma ainult vaatan”… minu jaoks tähendab see aga seda, et edaspidi on välistatud, et ta meie koju näiteks üksi jääb- parem karta kui kahetseda, ei ole vaja, et midagi meie kodust ära kaob) või leian ta meie abieluvoodi peal hüppamas. Keelan mina või abikaasa, vahet pole, krillitab silmi ja teeb vaid nägusid. Iga kord alustame uuesti nullist kommete õpetamisega.

+9
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:40; 09.12 12:50; 09.12 15:01; 09.12 18:32; 10.12 16:29; 13.12 15:57; 13.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samuti niimoodi. Mehe laps pole kunagi meie juures ööbinud, külaski käib vast korra poole aasta jooksul. Mulle sobib. Ei pea teda meie pereliikmeks.

Mul hakkas kohe füüsiliselt paha selle lugemisest. kahjuks on minu lapsed samas seisus, nende isa uues peres suhtutakse samamoodi. Lapsed veel ei saa aru aga kasvades ühel hetkel nad ju mõistavad kuidas neid on välja surutud. Ma ei suuda mõista kuidas mu eks seda ei näe, mis temaga tehakse ja mida ta ise teeb. Kuidas ta ei tunne igatsust olla oma lastega koos. Ilmselt tunneb sest paaniline iga päev kordi, vahel kümneid kordi lastele telefoniga helistamine näitab et tal on hinges valus. Aga miks ta laseb seda endale teha, miks ta ei pane end maksma, et võtta aega oma lastele, et võtta nad oma pere osaks. Ei tea, enam ei oska mõista ka.
Väga-väga kahju on. mõtlen õudusega kui kohutav, külm ja enesekeskne peab olema inimene kes nii mõtleb. Kivist südamega ja mõttetu inimene. Vahel ei saa aru miks sellised maailma on loodud. Ju vist selleks, et aru saaksin, millised on päriselt head inimesed.

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt mitte seni kui selle lapse ema õpetab teda külas olles normaalselt käituma.

Huvitav-huvitav, isa siis ei peagi mitte kunagi last kasvatama ega tema käitumise eest vastutama?

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaene laps. Tundub, et teda tahetakse sujuvalt kõrvale lükata, kui beebi sünnib.

Kust sa seda välja loed? Ei taheta ju. Selge see, et lapsel ja tema emal on oma elu, lapse isal ja tema uuel naisel oma elu. 2 tuba on omalegi elamiseks kitsas ja kui keegi külla tuleb, on veel kitsam, tõsi ju. Keegi siin soovitab suurem korter otsida, samas ega ei tea ju selle pere rahalisi võimalusi. Äkki neil ei ole lihtsalt majanduslikult võimalik seda teha?

Minu hinnangul on see vale suhtumine, et kuue aastane tuleb külla. Ta ei tule külla, ta on mehe laps, seega ongi see pere kahe lapseline ja on mõistlik korter nii sisustada, et seal oleks püsivalt ka kuuesele voodi ja kapike vm. kus ta oma asju saab hoida. Ise ma olen pool elu elanud nelja inimesega kahetoalises korteris ja mingit suurt probleemi pole olnud. Vahel ju sõidab lapse ema näiiteks komandeeringusse, puhkusereisile või mujale, siis elab laps pikalt teie juures. Laps ei tohi oma isa juures tunda end külalisena, muidu ei teki iialgi mingit normaalset isa-laps suhet.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 08:30; 11.12 12:48; 21.12 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin, miks teemaalgataja nii küsib, et kumb variant oleks parem? Mida, ta kardab? Teemaalgataja võiks lahti seletada oma hirme.
Kas küsimus on korteri suuruses? Kahetoaline korter võib olla ka näiteks 35 ruutmeetri suurune avatud köögiga korter. Esialgu saaks nii elada, aga kui lapsed juba suuremad on, siis oleks küll vaja muretseda suurem korter.
Kas teemaalgataja kardab, et suurem laps võib väiksemale liiga teha? Mõni ehk arvab, et ma tekitan paanikat, aga noorel emal võib olla ka selline hirm.
Lisaks võib olla ka hirm, kuidas ta enda tervis vastu peab, kas ülekoormatusest võib ta midagi mehe lapsele halvasti öelda.
Enne, kui ma kedagi hukka mõistma hakkan, proovin ma mõelda, miks ta nii käitub.
Olen ise nii uus kui vana naine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 10:39; 23.12 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Uue” naisena ma ausalt öeldes eriti ei oota mehe lapse külaskäike. Aga saan aru, et see on midagi, mille ma ise endale valisin ja millega pean nüüd toime tulema.

Küll aga olen 100% veendunud, et kohtumised peaksid toimuma isa kodus. Ma ei kujutaks ette, et mu mees läheb oma eksi koju lapsega aega veetma. Eksi uute laste ja mehe juurde või? Kuna olen ka “vana” naine, siis oma laste isa enda koju (mu uue abikaasa ja lapse juurde) nagu ka ette ei kujuta. Lisaks tean omast käest, et kõik emad vajavad mõnikord vaba aega

Sama. Ka ei oota neid lapse külaskäike. Vähemalt mitte seni kui selle lapse ema õpetab teda külas olles normaalselt käituma. Jah, ta on külas, kodu on tal ikka oma ema juures.

Mul ei ole laste vastu midagi, kes on viisakad ja hästi kasvatatud. Minu jaoks aga ei ole vastuvõetav, et üks 7 aastane kipub sahtlites sorima (küsimusele, mida sa teed, vastab, et “aga ma ainult vaatan”… minu jaoks tähendab see aga seda, et edaspidi on välistatud, et ta meie koju näiteks üksi jääb- parem karta kui kahetseda, ei ole vaja, et midagi meie kodust ära kaob) või leian ta meie abieluvoodi peal hüppamas. Keelan mina või abikaasa, vahet pole, krillitab silmi ja teeb vaid nägusid. Iga kord alustame uuesti nullist kommete õpetamisega.

Kasvatamine on millegipärast ainult ema ülesanne?

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 11:36; 11.12 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elatiseteemades väidetakse, et naised peaksid andma lapsed hoopis isade kasvatada….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 11:36; 11.12 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama. Ka ei oota neid lapse külaskäike. Vähemalt mitte seni kui selle lapse ema õpetab teda külas olles normaalselt käituma. Jah, ta on külas, kodu on tal ikka oma ema juures.

Vabandust, aga sinu mees on see, kes peab õpetama kuidas laps peab oma isa kodus käituma. Lapse ema kohutsus ei ole see küll mitte kuskilt otsast. Lapse ema võib küll mingid üldised juhised võõra kodu kohta lapsele anda, aga isa kodu ei ole võõras kodu, seal kehtivad need reeglid, mis isa täpselt paika on pannud ja lapse ema ei saa küll kuidagi dikteerida, milliste reeglite järgi laps tema eksmehe kodus peaks käituma. Palun põõrdu oma mehe poole oma murega ja palu tal lapse kasvatamisest ja reeglite paika panemisest osa võtta. Sinu mees on lapsevanem, käitugu sellena, lapsevanem ei saa ainult ninnu-nännutada ja pühapäevaselt lahket nägu teha. laste kasvatamine, eriti katkisest perest pärit lapse kasvatamine ei olegi nii lihtne, et korra ütled ja kohe mõikab. Ju siis laps tunneb trotsi ja valu, et isa teise naisega elab ning hea suhte loomine ja selle valu ja trotsivajaduse vähendamine algab just sinu mehest, mitte kellestki teisest.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 08:30; 11.12 12:48; 21.12 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on 7-aastane ärahellitatud tütar, nüüd kui koolilaps juba on, siis käib koolivaheaegadel ainult meil. Ausalt öeldes mulle endale tundub, et mida vanemaks seda hullemaks. Kõige rohkem tõenäoliselt häirib see, et laps magab meie kõrval voodis, pole nõus teises toas magama. Voodi 160×200, ehk ruumiga just priisata pole. Mu mees jääb tavaliselt juba enne kl 22.00 magama, aga mina olen öisema eluviisiga ja õhtuti vaatan üpris pikalt telekat. Seda on päris võimatu teha, kui laps kõrval vingub ja mangub, et tema tahab multikaid vaadata. Võimatu on teda varakult magama saada. Olen ka proovinud varianti, et lähen elutuppa siis diivanile ja vaatan seal rahulikult filmi, aga siis hakkab trall pihta ja laps käib “piilumas” mind, tal endal jube lõbus. Aga kui päev otsa lapsega tegelenud, siis no tõesti õhtul hilja tahaks lihtsalt rahu ja vaikust. Enamuse ajast tegelen mina lapsega, mees vist eeldab, et lapsele piisab issi kohalolust ainult. Lisaks häirib see, et voodis vahepeal siis mees kutsub hellitavalt last oma eksnaise nimega, a la väike marike.. Suvel oli laps 2 kuud meiega, muidu kõik ilus-tore, aga no 7-aastane võiks siiski omaette magada. Omavaheline intiimsus oli mehega nulliringis ja kui mehega kahekesi soovisime kuskile minna, siis oli kohe jonn lahti lapsel.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 13:06; 19.12 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks häirib see, et voodis vahepeal siis mees kutsub hellitavalt last oma eksnaise nimega, a la väike marike..

No see on ikka juba rohkem kui veider. Ma kardan, et kui minu mees nii ütleks, siis peale seda ta ei oleks enam mu mees. Võtku oma suur ja väike Mari ja kadugu, kus …

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 07:51; 11.12 13:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt mitte seni kui selle lapse ema õpetab teda külas olles normaalselt käituma.

Huvitav-huvitav, isa siis ei peagi mitte kunagi last kasvatama ega tema käitumise eest vastutama?

Ikka peab. Ütlesin ju, et iga kord alustame kasvatamisega uuesti nullist. Lapse ema ja isa vaated paraku ei kattu, lapse ema arvates võib tema laps teha kõike, mis pähe tuleb, isa kasvatus aga on konkreetne ja nõudlik. Tulemus on see, et laps pea iga visiidi järgselt kaebab emale ja siis ta isa peab lapse emale aru andma, miks laps pidi enda järelt ise voodi korda tegema, miks tal keelati voodi peal hüppamine ja mis probleem oli kui laps sahtlisse vaid vaatas.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:40; 09.12 12:50; 09.12 15:01; 09.12 18:32; 10.12 16:29; 13.12 15:57; 13.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on 7-aastane ärahellitatud tütar, nüüd kui koolilaps juba on, siis käib koolivaheaegadel ainult meil. Ausalt öeldes mulle endale tundub, et mida vanemaks seda hullemaks. Kõige rohkem tõenäoliselt häirib see, et laps magab meie kõrval voodis, pole nõus teises toas magama. Voodi 160×200, ehk ruumiga just priisata pole. Mu mees jääb tavaliselt juba enne kl 22.00 magama, aga mina olen öisema eluviisiga ja õhtuti vaatan üpris pikalt telekat. Seda on päris võimatu teha, kui laps kõrval vingub ja mangub, et tema tahab multikaid vaadata. Võimatu on teda varakult magama saada. Olen ka proovinud varianti, et lähen elutuppa siis diivanile ja vaatan seal rahulikult filmi, aga siis hakkab trall pihta ja laps käib “piilumas” mind, tal endal jube lõbus. Aga kui päev otsa lapsega tegelenud, siis no tõesti õhtul hilja tahaks lihtsalt rahu ja vaikust. Enamuse ajast tegelen mina lapsega, mees vist eeldab, et lapsele piisab issi kohalolust ainult. Lisaks häirib see, et voodis vahepeal siis mees kutsub hellitavalt last oma eksnaise nimega, a la väike marike.. Suvel oli laps 2 kuud meiega, muidu kõik ilus-tore, aga no 7-aastane võiks siiski omaette magada. Omavaheline intiimsus oli mehega nulliringis ja kui mehega kahekesi soovisime kuskile minna, siis oli kohe jonn lahti lapsel.

Tuttav olukord. Kehtesta ennast. Pakun, et see laps magab oma kodus ka siiani ema kõrval, sellepärast tahab teie juures ka nii teha. Olen sama asja ära näinud, mehe laps hakkas nutma, kui teise tuppa magama pidi minema. Minu seisukoht oli aga konkreetne ja meie vahele meie voodisse magama ta kindlasti tulla ei või.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.12 11:40; 09.12 12:50; 09.12 15:01; 09.12 18:32; 10.12 16:29; 13.12 15:57; 13.12 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mees on öelnud, et kodus laps ei saa üldse ema kaisus magada, et las ta siis meie juures olla meie kaisus. Nooo ei ole enam nii tita minu arvates. Lisaks sellele on jäänud halb maik sellest, et alati kui lapsega tegelesin ja juhtusin mõne pildi tegema ja kaasale saatma, saatis mees kohe eksnaisele edasi. Kui kodus erinevaid lugemisharjutusi lapsele välja mõtlesin, siis mees kohe kaameraga platsis, et eksile pilte saata. Meisterdasime koos mingit kooki – jälle kaamera. Ise üldse lapsega ei tegele, aga pilte saatma on küll esimene. Muidugi laps väga kalliks saanud ja hoian nagu enda oma, aga no selline kerge vastuolu tekkinud kogu selle teemaga.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 13:06; 19.12 08:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele, et nii suure lapse puhul kaisus magamine on juba veidi perverssusemaiguline.
Minu laps on peale esimest eluaastat alati oma voodis maganud, elasime küll kitsastes oludes ja see voodi oli vanemate magamistoas, aga kui laps viieseks sai, siis sai omaette toa. Mehega viisid teed lahku, aga ma oleks ikka väga häiritud, kui saaksin teada, et lapsel isa juures omaette aset ei ole.

Kui sinna juurde panna, et ärkveloleku ajal su mees oma lapsega ei tegele, siis saame tulemuseks, et vabandust, aga sa elad koos tropiga või lapsiku mehega. Miks sa seda teed?

Kui sa oma mehed mingitki potentsiaali näed, suuna ta ärkveloleku ajal lapsega tegelema. Võib-olla kaob siis ka soov lapsega samas voodis magada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.12 20:18; 09.12 20:27; 20.12 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtleksin ainult enda ja sündimas oleva lapse heaolu peale. Kõige muu tõrjuksin ja lülitaksin oma elu lihtsalt välja. Näha on ju millist vihkamist valatakse välja sündimas oleva beebi peale. Saaks ikka gaasitorud kuidagi lahti keerata, siis oleks vanal kõht täis ja hea olla. Mida ikka raha inimestega teeb! Lolliks, muud ei midagi.
Millist hirmu ja konkurentsi peetakse mehe rahakotile. Öelge mulle, mis jumala ime see esimene laps on! Mees peab alahuult väristama ja uus naine ei tohi sõnagi sekka öelda. Mamma ja boss siis kahekesi võimutsevad, nemad siis ütlevad, kuidas asjad peavad olema.
Näppige naba või kratsige tagumikke, kuid teised lapsed ei pea end esimesega võrreldes mitteüks tera halvemini tundma. Täitsa lõpp ikka tegelikult, kui mehel läheb hästi ja päranduse saajaid on rohkem kui üks. No dieet on ikka täiega rikutud!

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot mees on öelnud, et kodus laps ei saa üldse ema kaisus magada, et las ta siis meie juures olla meie kaisus. Nooo ei ole enam nii tita minu arvates. Lisaks sellele on jäänud halb maik sellest, et alati kui lapsega tegelesin ja juhtusin mõne pildi tegema ja kaasale saatma, saatis mees kohe eksnaisele edasi. Kui kodus erinevaid lugemisharjutusi lapsele välja mõtlesin, siis mees kohe kaameraga platsis, et eksile pilte saata. Meisterdasime koos mingit kooki – jälle kaamera. Ise üldse lapsega ei tegele, aga pilte saatma on küll esimene. Muidugi laps väga kalliks saanud ja hoian nagu enda oma, aga no selline kerge vastuolu tekkinud kogu selle teemaga.

Probleem ei ole ju ilmselgelt lapses vaid sinu valitud mehes. Laps on loomulikult suurema lähedusvajadusega katkises peres, sest turvatunne on saanud kannatada ja lapsevanemad, k.a. sinu mees on need, kes paralleelselt peavad nii turvatunnet tekitama, aga samas last iseseisvumisele suunama ning piire seadma. Ja oota-oota kuni teie enda laps saab nii suureks. Lapsed saavadki täiskasvanuks alles u. 18. aastaselt. Enne seda tekib neil järjest uusi hirme, emotsionaalseid probleeme, piiride kompamisi. Lootus, et laps on 7 aastaseks saades küps ja enam probleeme ei põhjusta, eriti juhul kui pereelu on selline, et oled nagu kits kahe heinakuhja vahel, on ikka üsna utoopiline.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 08:30; 11.12 12:48; 21.12 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka praeguseks “uus” naine, aga samas kellegi “vana” naine. Mul on laps/lapsed ja minu uuel mehel on ka laps/ lapsed. Koos me ei ela veel, aga plaanime seda. Ja mul ei ole kordagi pähe tulnud, et ma mehe lapsi aktsepteerima ei peaks. Ma leian, et meie kodu on ka nende kodu. Tema lapsed elavad alaliselt oma ema juures ja kui nad meie juurde tulevad, siis kindlasti koju , mitte külla. See on nende ISA ja isa juures peab samamoodi olema kodu, mitte külas käimine. Ma ei kujutaks ettegi, et isa uus naine hakkaks dikteerima, et talle ei sobi, et lapsed käivad ja kui käivad siis külas.
Te olete ISE võtnud endale mehe koos lastega ja lapsed on osa selle mehe elust ja perest. Mehe kodu on ka tema laste kodu. Peaks alati olema.
Nii nagu minu uus mees tahab pakkuda mulle ja minu lapsele oma kodu, soovin ma, et see kodu oleks ka tema lastele kodus. Minupärast võivad nad ka meie juurde kolida, kui selleks soov peaks tekkima.
Uus naine, ei tohiks mittekuidagi õõnestada suhet isa ja laste vahel.
Tõsi, see kaisus magamine ei ole meil teemaks. Ja ei saa ka kunagi olema. Mulle ei meeldiks, kui minu laps/lapsed magaksid oma isa juures olles tema ja tema uue kaaslasega samas voodis. See oleks rohkem kui kohatu. Ja ma olen väga kindel, et ka mehe laste emale ei meeldiks selline asi. Lapsed magavad oma voodites ja mehe kaisus on minu kohta. Nii egoistlik olen küll. Samamoodi ei roni minu lapsed meie kaissu. Mingid kohasuse piirid peaks ikka olema.Kui ma kuskil ära olen ja mehe lapsed meie juure on, siis palun väga, olgu kaisus. Kindlasti ei koliks ma diivanile magama, et mehe laps saaks kaissu. Õnneks ei ole tegu nii väikeste lastega, kes peaksid kindlasti kaisus magama.
Kui sulle (mitte just teemaalgatajale, vaid ükskõik millisele isekale võõrasemale) ei meeldi mehe lapsed ja nende olemasolu, siis otsi mees, kellel ei ole lapsi!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga-väga kahju on. mõtlen õudusega kui kohutav, külm ja enesekeskne peab olema inimene kes nii mõtleb. Kivist südamega ja mõttetu inimene. Vahel ei saa aru miks sellised maailma on loodud. Ju vist selleks, et aru saaksin, millised on päriselt head inimesed.

Teisiti see ei saakski olla. Päriselt, ma mõtlen päriselt head inimesed ei aita kellegi peret lõhkuda ja neil jätkub halastust lastele. Päriselt head naised ei ela kellegi eksidega. Nende kärgpere saab moodustuda ainult siis, kui nad abielluvad lesega või mehega, kes on naise poolt enne petetud ja maha jäetud ehk vaba mehega.
See lihtsalt on nii. Ükskõik, mida need uued naised (eks nende hulgas võib olla ka mõni aus inimene, kes võttiski vaba mehe) siin vihaga ei seletaks ja kuidas ennast ei õigustaks – fakt jääb faktiks: kui võtsid mehe teisest perest, siis ei ole tegu hea inimesega. Võib-olla paistab väljast päris okei, aga sisimas on kindlalt mäda. Minu jaoks on see täielik lakmus inimese puhul. Ükski selline naine ei saa olla mu sõbranna.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 20:24; 22.12 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõsi, see kaisus magamine ei ole meil teemaks. Ja ei saa ka kunagi olema. Mulle ei meeldiks, kui minu laps/lapsed magaksid oma isa juures olles tema ja tema uue kaaslasega samas voodis. See oleks rohkem kui kohatu. Ja ma olen väga kindel, et ka mehe laste emale ei meeldiks selline asi.

Ma küsin, aga mida sa teeksid, kui su eksmehe juures oleks selline olukord, kus lihtsalt ei ole ruumi lapse voodi jaoks. Kas sa siis saadaks ikkagi lapse mehe juurde, teades, et uus naine magab lapsega ühes voodis? Mina olen sellises olukorras olnud (õigemini olen), kus mul tõesti ei olnud ruumi voodit kuhugi panna. Mees tuli minu juurde elama. Ma olin ka tõeliselt häritud sellisest olukorrast ja palusin korduvalt, et ta peab ka suuremasse elamisse rahaliselt panustama. Tol hetkel ei olnud see aga võimalik, kuna ta maksis elatist ja lisaks oma eelmises perekonnas võetud laenu.
Tagant järgi mõtlen, et oleks pidanud mehele ütlema, et minu juurde sa elama ei tule. Meie kohtumise ajal elas mees ema juures,aga seal ta ka olla ei tahtnud eriti. Loll ja armunud olin. Kokkuvõtteks hakkas see olukord mulle tervisele, ma ei saanud öösiti ennast välja magada, ei olnud kohta, kus saan ilma lapse pilkudeta riideid vahetada. Ma muutusin nii närvilseks ja ütlesin mehele, et ta peab midagi välja mõtlema, rääkigu oma eksiga, mingu sinna last vaatama või koligu välja, ma ei ole enam nõus sellises olukorras olema.
Mõne jaoks olen ma nüüd muidugi õel ja vastik uus naine, kuna ei tahtnud last.
Tegelikult see nii ei olnud, mul lihtsalt ei olnud ruumi mehe lapse jaoks.

Kuna rahaliselt mehe olukord ei muutnud, siis ma ei olnud enam nõus, et laps ööseks jääb. Päeval võib külas käia. Kui mees on oma eelmise perekonna laenu tagasi maksnud ja ka enam elatist ei maksa, siis saab ehk laenu võtta ja suuremasse korterisse panustada. Aga selleks ajaks on paraku laps suur ja mehele ka juba vanust omajagu, et ei tea, kas enam laenu üldse saab.
Kehv lugu…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 10:39; 23.12 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsin, aga mida sa teeksid, kui su eksmehe juures oleks selline olukord, kus lihtsalt ei ole ruumi lapse voodi jaoks. Kas sa siis saadaks ikkagi lapse mehe juurde, teades, et uus naine magab lapsega ühes voodis? Mina olen sellises olukorras olnud (õigemini olen), kus mul tõesti ei olnud ruumi voodit kuhugi panna. Mees tuli minu juurde elama. Ma olin ka tõeliselt häritud sellisest olukorrast ja palusin korduvalt, et ta peab ka suuremasse elamisse rahaliselt panustama. Tol hetkel ei olnud see aga võimalik, kuna ta maksis elatist ja lisaks oma eelmises perekonnas võetud laenu.
Tagant järgi mõtlen, et oleks pidanud mehele ütlema, et minu juurde sa elama ei tule. Meie kohtumise ajal elas mees ema juures,aga seal ta ka olla ei tahtnud eriti. Loll ja armunud olin. Kokkuvõtteks hakkas see olukord mulle tervisele, ma ei saanud öösiti ennast välja magada, ei olnud kohta, kus saan ilma lapse pilkudeta riideid vahetada. Ma muutusin nii närvilseks ja ütlesin mehele, et ta peab midagi välja mõtlema, rääkigu oma eksiga, mingu sinna last vaatama või koligu välja, ma ei ole enam nõus sellises olukorras olema.
Mõne jaoks olen ma nüüd muidugi õel ja vastik uus naine, kuna ei tahtnud last.
Tegelikult see nii ei olnud, mul lihtsalt ei olnud ruumi mehe lapse jaoks.

Kuna rahaliselt mehe olukord ei muutnud, siis ma ei olnud enam nõus, et laps ööseks jääb. Päeval võib külas käia. Kui mees on oma eelmise perekonna laenu tagasi maksnud ja ka enam elatist ei maksa, siis saab ehk laenu võtta ja suuremasse korterisse panustada. Aga selleks ajaks on paraku laps suur ja mehele ka juba vanust omajagu, et ei tea, kas enam laenu üldse saab.
Kehv lugu…

Täispumbatav madrats ka ei mahtunud ööseks põrandale?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin, miks teemaalgataja nii küsib, et kumb variant oleks parem? Mida, ta kardab? Teemaalgataja võiks lahti seletada oma hirme.

Kas küsimus on korteri suuruses? Kahetoaline korter võib olla ka näiteks 35 ruutmeetri suurune avatud köögiga korter. Esialgu saaks nii elada, aga kui lapsed juba suuremad on, siis oleks küll vaja muretseda suurem korter.

Kas teemaalgataja kardab, et suurem laps võib väiksemale liiga teha? Mõni ehk arvab, et ma tekitan paanikat, aga noorel emal võib olla ka selline hirm.

Lisaks võib olla ka hirm, kuidas ta enda tervis vastu peab, kas ülekoormatusest võib ta midagi mehe lapsele halvasti öelda.

Enne, kui ma kedagi hukka mõistma hakkan, proovin ma mõelda, miks ta nii käitub.

Olen ise nii uus kui vana naine.

Huvitav kuidad sa siis ei tulnud selle peale, kui teise naise mehega voodissr hargutama jooksid?

Ole rahulik, varsti tuleb kolmas naine ja hargutab ka sinu mehe àra. Ja siis hakkad sa leiutama, kuidas lapsevaba aega saada. L…s oled!

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 09:30; 25.12 09:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehv lugu…

Täispumbatav madrats ka ei mahtunud ööseks põrandale?[/quote]

Asi on suhtumises, uus naine tahab k…i aga laps ju segab ei saa vabalt enam m…i imeda. Kui sa oled teise ringi naine, siis lepi sellega, et sa pead mehe lapsi samamoodi armadtama.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 09:30; 25.12 09:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Kumb variant on parem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.