Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kumba arsti juurde?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kumba arsti juurde?

Postitas:

Ei suuda otsustada, kumba arsti juurde läheks – kummagi juures pole enne käinud. Kas dr Selvet Pelgus või dr Volmer Fertis? Raha pole probleem, küll aga on mureks pääsetavus arsti juurde. Pelgus on mitu korda öeldud, et hetkel vabu aegu pole. Volmer asub jälle Viimsis, kuhu sõitmine võtab aega min 2h.
Peaks juba märtsis-aprillis kontrollis ära käima, aga pole õrna aimugi, millise arsti peaks valima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 11:07; 13.01 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selvet on minu jaoks liialt meditsiinikeskne ja pisut liiga enesekindel.
Tõenäoliselt keeras tema mul esimese sünnituse täiesti metsa, kuigi lõpuks tuli välja nagu ta oleks päästnud minu ja lapse elu.
Oleks ta natuke vähem uskunud meditsiini ja rohkem usaldanud loodust ja naise keha, poleks päästmist tõenäoliselt vaja läinud.
Muidugi ei ole ka meeldiv kuulda, et ma pean kiiresti sünnitamisega hakkama saama, sest vahetuse lõppedes hakkab tal puhkus…
Samas oli temaga lõbus ka vahepeal. Eks see ole, kes mida arstilt ootab. Oma ala spets on ta küll, aga ma tahaks kogu meditsiini juures end ikkagi naise ja inimesena tunda. On ju vahe sees, kas suhtumine on patsiendikeskne või haigusekeskne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuri siit – http://www.tervisetrend.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 13:02; 13.01 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on veel teisigi arste, aga mul oleks sellist vaja, kes oskaks riskirasedaga midagi asjalikku ette võtta. Arst, kelle juures viimati Pelgus käisin, andis mõista, et tema nii keeruliste juhtumitega ei soovi tegeleda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 11:07; 13.01 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin Pelgus näiteks dr.Pajumetsa juures, väga tore ja põhjalik arst. Helista Pelgu registratuuri ja pane seal aeg, saab palju kiiremini kui lühinumbri kauadu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt kui probleem on rasestumisega või riskirasedaga käitumisega, siis pole vaja, et arst oleks väga osav sünnituse vastuvõtja. Sest ega nõuandlas sind jälgiv arst ei pruugi sünnitusele tulla. Normaalsele sünnitusele pole arsti üldse vaja, ämmaemandad tavaliselt oskavad paremini oma näpud vaos hoida ja pärast pole päästmist nii tihti vajagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele:
riskirasedus ei puutu ju üldse sünnitusse.
Riskirasedus tähendab, et tuleb tihedamini uurida jms, siis ongi sellega tegelevat arsti vaja.
Sünnitus on hoopis teine teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 13:02; 13.01 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Volmer on ikka Viimsis- kui ma nüüd ei eksi, siis ta võtab kesklinnas vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen dr Selvetiga kokku puutunud. Ei meeldinud. Töös kui masin, st inimlikku poolt nagu polekski. Teeb ära, mis tegema peab (ilmselt oma suure kogemustepagasi tõttu professionaalselt), aga jah, kadunud on soojus ja inimlik suhtumine, külm ja ega patsiendi tervisemured talle eriti korda ei lähe. Enam tema juurde mingil juhul ei astu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kumba arsti juurde?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.