Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kumba peetri pizzat te ostate

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Kumba peetri pizzat te ostate

Postitas:
Kägu

kas õhukesepõhjaline või pannipizza

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alati õhuke – mis seda saia näost sisse ajada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maitseb pannipitsa aga nad on mul suutnud mitu korda põhja tooreks jätta ja sellepärast ma enam raha ei raiska seal asutuses. Viimane kord läks hing täis ja andsin ettevõttele teada, et korduvalt on selline asi juhtunud ning nad pakkusid mulle tasuta uue pitsa, aga no ei ole tahtmist riskida järjekordse toore põhjaga pitsaga. Need korrad, kui nad suutsid korralikult küpsetada, oli väga maitsev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

saia näost sisse

Näost ikka, mujalt oleks ju veel imelikum.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paksu. Ja meie lemmar mafiooso oma. Siin Pärnus on Peetri pizza üks parimaid, Steff on nii jura juba viimased 6-7 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paksu. Ja meie lemmar mafiooso oma. Siin Pärnus on Peetri pizza üks parimaid, Steff on nii jura juba viimased 6-7 aastat.

Pitsakiosk on veel parem! Pärnus vähemalt küll.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tartus ka!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja

Tallinnas ka iga kell.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga järjekorrad on ikka vaid Stefis

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest et inimesed on karjaloomad?

Minu meelest on Steffanis kehv toit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on Steffanis kehv toit.

Viimased 10 aasta kindlasti. Nüüd viimased paar aastat ei olegi seal käinud. Isegi viimane lasanje oli kehvake, mis tellitud sai.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu lemmik ka Maffioso.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle Itaaliapitsa meeldib veel rohkem, teine Pitsakiosk ja Steffi vabatahtlikult ei lähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule maitseb ainult õhukese põhjaga pitsa ja Peetris tellin alati selle “oma pitsa”, millel saab komponendid ise valida. Söön pitsat harva, aga kui söön, siis Peetris ja oma lemmik kindlate komponentidega.

PS, olen ka pärnakas ja Steffani ei meeldi. Isegi õhukesed pitsad on seal tohutult rammusad ja juustused, mulle ei meeldi, kui juustu maitse üle käib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle Itaaliapitsa meeldib veel rohkem, teine Pitsakiosk ja Steffi vabatahtlikult ei lähe.

Itaalia pitsa on Pärnus tõesti parim!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õhukese põhjaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestlased ei oska tavaliselt õhukest põhja teha, jääb liiga kõva. Seepärast võtan paksu põhjaga. Kui keegi teab mõnda sellist pitsakohta, kus tehakse sarnaseid pitsasid nagu Stockholmi (Östermalmi) pitsakohtades, siis palun soovitada. Mõnusalt pehme õhuke põhi, mis ka jahtudes ei muutu küpsiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad La Prima pizzad hoopis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean kahjuks vinguma, aga minu läheduses olevad Peetri pizzad ei suuda küll normaalset pitsat produtseerida – kord on pitsaääre ja katte vahekord umbes 50/50, teine kord on katet häbiväärselt vähe (vege pitsal paar üksikut juurvilja), viimane kord aeti vist tellimus sassi ja topiti äär üldse juustu täis jne jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige parem on Itaaliapizza, Papiniidus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige parem Eestist saadud pizza oli kuskil Jüri alevikus, mingi itaalia moodi nimi. JA Tartus Dolce Vita oma ka hea.
Olen nõus, Steffani kvaliteet on kuidagi muutunud.
P.S teemaalgatajale ka: kui ostaks, siis ikka õhukest. Kui pirukat tahan, teen ise ega nimeta seda pizzaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tallinnas meeldivad Attimo ja Hobujaama Vapiano!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ikka Kaja

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peetris üksi endale ostan õhukesepõhjalise ja suure ja põhi umbes nagu tortilla ja jõuan vabalt ära süüa. Mitmekesi süües oleme võtnud siiski pannipitsa, kuna see oma taignakoguse tõttu juba nö toitvam. Pizzakiosk on tõesti hea ja tartus ka taverna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lemmik ka Jüris asuv Itaaliapitsa. No täiesti teine tase. Neil Pärnus ka, aga pole sinna sattunud.
Kõige hullema pitsa tiitel läheb Nõmmel asuvasse(bussipeatuses, turu juures) mingisse pitsasse – ei suutnud lõpunigi süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pean kahjuks vinguma, aga minu läheduses olevad Peetri pizzad ei suuda küll normaalset pitsat produtseerida – kord on pitsaääre ja katte vahekord umbes 50/50, teine kord on katet häbiväärselt vähe (vege pitsal paar üksikut juurvilja), viimane kord aeti vist tellimus sassi ja topiti äär üldse juustu täis jne jne.

Erinevad Peetri Pizzad kuuluvad erinevatele ettevõtetele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige hullema pitsa tiitel läheb Nõmmel asuvasse(bussipeatuses, turu juures) mingisse pitsasse – ei suutnud lõpunigi süüa.

asja kurbloolisus seisneb selles, et seda kohta peab ehtne itaallane ja see peaks olema kõige autentsem pitsa mida sa leida suudad. kahjuks on minukogemus täpselt sama ja olen kindluse mõttes mitu korda proovinud. teine väga halb üllatus oli nende pakutav kohv – kohutav lake.

Please wait...
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kumba peetri pizzat te ostate