Esileht Väikelaps Kumma moodi lapsed enamasti on?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kumma moodi lapsed enamasti on?

Postitas:
Kägu

Mis te arvate, kas lapsed on enamasti rohkem isa moodi või rohkem ema moodi?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsed on kõik iseenda moodi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geneetikud väidavad, et (esimesel) tütrel on suur tõenäosus, et ta on oma isaema moodi ja poeg pärib keskmisest sagedamini emaisa omadused. Nii et täitsa tavaline lugu, kui su tütar sulle su ämma meenutab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Geneetikud väidavad, et (esimesel) tütrel on suur tõenäosus, et ta on oma isaema moodi ja poeg pärib keskmisest sagedamini emaisa omadused. Nii et täitsa tavaline lugu, kui su tütar sulle su ämma meenutab.

    [/quote.        Minul tütrega on nii

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geneetikud väidavad, et (esimesel) tütrel on suur tõenäosus, et ta on oma isaema moodi ja poeg pärib keskmisest sagedamini emaisa omadused. Nii et täitsa tavaline lugu, kui su tütar sulle su ämma meenutab.

Oh, kui huvitav! Ma pole sellest kunagi varem kuulnud, aga tõesti on minu õde (pere vanim laps) isaema moodi ja minu esimene laps (tütar) on jällegi minu ämma moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu vend on 110% isa nägu. Vanuselt teine õde on ema nägu. Vanuselt kolmas õde on täiesti isa poolse vanaema moodi. Mina olen ema nägu ja mu kaksikvend on isa nägu. Pere noorim õde on vanaema moodi.

Lühidalt: 6st lapsest 2 (pojad) on isa moodi, 2 (tütred) on ema moodi ja 2 (tütred) on vanaema moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Geneetikud väidavad, et (esimesel) tütrel on suur tõenäosus, et ta on oma isaema moodi ja poeg pärib keskmisest sagedamini emaisa omadused. Nii et täitsa tavaline lugu, kui su tütar sulle su ämma meenutab.

</p>
 

Beebieas oligi vanim tütar ämma nägu. Suuremana hoopis minu õe nägu. Teine laps pole “kellegi” nägu. Ja noorim on väidetavalt teise lapse nägu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu vanim poeg on kahtluse all. Ta pole nagu kellegi moodi, kuigi väga ilus poiss.

Teine poeg on kombo oma isast ja isa vanemast vennast. Nagu olekski nendest kahest kokku pandud.

Ainus tütar (hetkel 2aastane) on õnneks minu koopia, mitte ämma oma, põselohukesed sai vaid ämmalt. Aga no ta on mulle nii äraütlemata sarnane, et ta vaatab minu lapsepõlve pilte ja ütleb “Näe, see on mina!”.

Viimane poeg on samuti müsteerium. Ta on vanima venna moodi, temaga väga sarnane, aga kellelegi teisele ei sarnane üldse. Vanim ja noorim oleks nagu mingid tulnukate järeltulijad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Geneetikud väidavad, et (esimesel) tütrel on suur tõenäosus, et ta on oma isaema moodi ja poeg pärib keskmisest sagedamini emaisa omadused. Nii et täitsa tavaline lugu, kui su tütar sulle su ämma meenutab.

Mul esimene tütar on minu moodi.
Aga teine tütar on 98% ulatuses mu ämma moodi. Pildid panime kõrvuti kui mõlemad olid sellised 3-4a ja nagu kaksikud. Küljeprofiil on ka täpselt sama ( suu kuju, nina ) ning mul tütar valgete juustega ja valged kulmud, ämmal oli samamoodi. Silmavärv on vaid isa moodi, heledad taevasinised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vend on kõige rohkem isapoolse vanaisa ja tema õdede moodi. Õde on isa ja isapoolse vanaema moodi, mina olen emale kõige sarnasem, samas olen veidi sarnane ka vennaga.
Minu pojad on mõlemad täitsa erineva välimusega. Vanema poja kohta ütlevad pooled, et ta on isa nägu, aga kui vaadata mehe lapsepõlve pilte, siis ei sarnane nad teineteisele üldse. Teine pool inimestest väidab, et poeg on minu moodi. Tegelikkuses ongi nii, et ta on meilt mõlemalt saanud erinevaid omadusi.
Nooremal pojal on täpselt oma isa kõrvad, aga muidu on ta minu ja mu ema ning emapoolse vanaemaga sarnane. See sarnasus hakkas aga ilmnema kui ta veidi kasvas. Kui ta beebi oli, siis küsiti vahel, et kas ikka oleme kindlad, et haiglast õige lapse koju tõime, sest ta oli nii erinev oma suuremast vennast ning ei olnud ka meie moodi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vanem õde on ema moodi ja mina olen isasse. Välimuselt siis.
Mul oma laps oli sündides poolvenna täielik koopia. Ju siis väiksena hoidsin nad isa moodi. Nüüdseks on poolvend täielikult oma ema moodi välimuselt.
Mina ise aru ei saa aga on 50:50 kes ütlevad et laps on täiesti isa nägu ja samas teised ütlevad, et minu moodi. Ise näen, et silmad ja otsaesine ja iseloom(oleme nädalase vahega sama tähtkuju) on küll täielik mina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie tuttavatel on pereisa hästi suurt kasvu, tõmmu, tumeda peaga, pruunide silmadega. Emma nääpsuke blond sinisilm. Kaks esimest tütart on isa koopiad. Kolmas on poeg, kes on küll suurt kasvu, aga täiesti blond, sinisilm ja ema näojoontega. Pesamuna on tüdruk, kes on täitsa ema koopia.

Mida suurem hulk lapsi, seda rohkem versioone on võimalik. Minu jaoks oli küll väga üllatav, et nii tõmmul isal saab olla blond tütar. Meie kooli ajal õpetati koolis, et suht vähetõenäoline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil peres on rohkem sarnasust vanaemade-vanaisadega. Mu õde meenutab emapoolset vanaema, mina isapoolset vanaema, vend on emapoolse vanaisa moodi. Mu enda lapsed ei ole ka kuidagi äratuntavalt minu või oma isa moodi, vaid vanem tütar on isapoolse vanaema ja veidi ka minu tädi moodi, noorem tütar aga hoopis isapoolse vanaisa moodi.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse isa on hästi päevituva nahaga, pruunide silmade ja liivavärvi juustega pikka kasvu ja saleda kehaehitusega. Ise olen heleda naha ja kartulikarva juuste ja heledate silmadega. Lapsel on heledad silmad, hästi päevituv nahk ja sale kehaehitus, blondid juuksed. Kõnnib täpselt samamoodi nagu tema isa. Iseloomult pole kummagi moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps Kumma moodi lapsed enamasti on?