Esileht Ilu Kummad püsikulmud jäävad loomulikumad?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kummad püsikulmud jäävad loomulikumad?

Postitas:
Kägu

Kumb tulemus on loomulikum, kas microblading või powder brows? Ma ei suuda valida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Combo saab ka valida, see olekski kõige loomulikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad näevad võltsid, aga kaugelt ilusad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kummad tätoveeritud juuksed jäävad ilusamad, kas karvakaupa või lihtsalt pruuniks võõbatud pealagi?

Sa saad ju aru, et ebaloomulikud jäävad mõlemad, kui pole kulmukarva peal. Kaugelt vaadata ilus, lähedalt saab igaüks aru, et see pole päris. Ruumiline nägemine on üks asi, pildi peal võib kena jääda, see on kahemõõtmeline, inimene näeb reaalelus kulmu teistmoodi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on puuderkulmud, karvtehnikat ei soovitatud, et jääb võlts, need maalitud karvakesed valguvad laiali minu nahal. Puuderkulm on küll mul palju naturaalsema välimusega kui varem pliiatsi ja kulmuvärviga värvimine või püsivärviga värvimine. Muidugi on aru saada, et kulmud on värvitud, aga samamoodi on ju aru saada, et ripsmed, silmad, huuled, näonahk on värvitud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kummad tätoveeritud juuksed jäävad ilusamad, kas karvakaupa või lihtsalt pruuniks võõbatud pealagi?

Sa saad ju aru, et ebaloomulikud jäävad mõlemad, kui pole kulmukarva peal. Kaugelt vaadata ilus, lähedalt saab igaüks aru, et see pole päris. Ruumiline nägemine on üks asi, pildi peal võib kena jääda, see on kahemõõtmeline, inimene näeb reaalelus kulmu teistmoodi.

Ja mida sina siis olematute kulmudega inimesele soovitasd? Jube hea on loomulikult tumedate kulmudega inimestel ironiseerida, kui endal kokkupuude probleemiga puudub.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kummad tätoveeritud juuksed jäävad ilusamad, kas karvakaupa või lihtsalt pruuniks võõbatud pealagi?

Sa saad ju aru, et ebaloomulikud jäävad mõlemad, kui pole kulmukarva peal. Kaugelt vaadata ilus, lähedalt saab igaüks aru, et see pole päris. Ruumiline nägemine on üks asi, pildi peal võib kena jääda, see on kahemõõtmeline, inimene näeb reaalelus kulmu teistmoodi.

Kuule, mida sa plärad! Need joonistatud kulmud on ju põhjaks, loomulikult värvitakse ka kulmukarvad lisaks põhjale sobivasse tooni ja kulmud saavad kolmemõõtmelised.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks üldse ombre valida. Ei jää nii väga võlts.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tehtud tavaline püsimeik kombineerituna hajutus(?) ja karvtehnikaga. Need joonistatud karvad ei jää kuludes üldjuhul loomulikud ja hajuvad niikuinii laiali, minul nt enam ei ole neid konkreetseid jooni näha. Mul on tehtud püsimeik kõige heledama tooniga ja täpselt juuste tooni (olen nn klassikaline kartulikoor), seega tõesti on loomulikud ja ei ole arugi saada, et oleks tatoveeritud kulmud. Mul muidugi endal on ka kulmukarvad olemas, aga lihtsalt väga heledad. Minu jaoks oligi oluline loomulik tulemus, õhtumeigi juurde värvin kulmud lihtsalt üle. Soovitan valida lihtsalt asjalik tehnik ja lasta tal hinnata, mis sinu nahale sobib või ei sobi. Hea tehnik näeb kohe ära, kas karvtehnika su nahal kuludes üldse ilus jääb. Kui enda kulmud pigem olematud on, siis jääb püsimeik tahes tahtmata joonistatud ilmega. Mul sugulane tegi sama tehniku juures ja sama tooniga, mis mul, tal on ikkagi näha, et on joonistatud kulmud, aga tal on ka oma kulmud väga hõredad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt tehnik ise soovitab, mis su naha rasu tase on. Ma tahtsin microblade, aga ei soovitanud. Olen tema valitud variandiga väga rahul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mińule soovitati just microbladingut. varsti saab 2 aastat täis ja väga rahul. just see, et mul tehti üsna oma (kunagise) loomuliku kulmu moodi, ei tehtud liiga paksuks kulme jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Kummad püsikulmud jäävad loomulikumad?