Esileht Koolilaps Kummad suusapüksid?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kummad suusapüksid?

Postitas:

Oleme sel aastal minemas koos lapsega elu esimesele suusareisile. Kuna ma teemat üldse ei ei valda, siis kummad teie valiks:
https://osta-ee.postimees.ee/five-seasons-suusapuksid-s-128-134-113734094.html
või
https://osta-ee.postimees.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=114533813

Kindlasti peavad olema traksid, aga muus osas ei oska midagi arvata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kvaliteedi poolest valiks Columbia, st. kui juhtub põlvili kuskil lumel hõõruma, siis FiveSeasons kehvem. Minu valik on tehtud läbi aegade kodus olnud kummagi firma 1 toote põhjal 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on suusapüksid lastel talvel igapäevaselt kasutusel õues käies. Seega nendest valiksin kindlalt tumedamad, kuna igalpool pole nii puhas kui mäel. KUI kasutatakse vaid mäel vaataksin veepidavuse näitajaid, aga võtaks kummad meeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei valiks kumbagi. Kui uued oleksid, siis ilmselt columbia, olen lapsele ka kasutatud columbia püksid kunagi ostnud, aga need pildil tunduvad väga nartsuks pestud või kuidas nad nii kortsus on.
Kui kasutatuna osta tahad, siis osta käest-kätte, siis saad kasvõi silma järgi kvaliteeti hinnata. Garantiid see muidugi ei anna, et õige vahendiga pestud ja veekindlus suuremas osas säilinud, aga lootus on suurem.
Kui sa suusareisile jaksad minna, siis osta lapsele pigem uued korralikud püksid, uuri spordipoodides soodukaid või outletides, ei pea ju viimase aasta mudel olema.
Edit, 5 euro eest julgeksin need columbiad küll osta kuigi 5 seasons nägid viisakamad välja. Ma muidugi pole ostast midagi ostnud ja ei tea, kas heas korras või paar korda kantud vastavad tõele või tähendab see, et auke pole vms.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Kummad suusapüksid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.