Esileht Ilu ja tervis Kummaline kaalulangus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kummaline kaalulangus

Postitas:

Hommikusööki ei ole ma kunagi suutnud süüa (magu ärkab alles 2-3 h peale ärkamist). Nüüd aga pea 3 nädalat ka periood, kus ei ole saanud lõunat süüa ja mu esimene söömine ongi alles kuue seitsme paiku õhtul. Siis söön suht valimatult kõike. Täna aga avastasin et olen sellise söömisega pea 4 kg alla võtnud. Samas kujutan ette et tervislik see kindlasti ei ole. Kas kellegil veel nii olnud?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 23:29; 29.10 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mitte kellelgi ei ole kunagi nii olnud, et kui nad söövad ainult 1/3 kogu päevanormist, siis võtavad alla. See on müsteerium!!!

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 08:31; 25.10 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult läheb pikema aja jooksul sellise söömisega organism üle säästurežiimile ja kaal jääb kas stabiilseks või hakkab tõusma.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Säästurežiim on müüt! Millal sellest lõpuks aru saadakse.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult läheb pikema aja jooksul sellise söömisega organism üle säästurežiimile ja kaal jääb kas stabiilseks või hakkab tõusma.

Jap, eks sellepärast ju kõigis vanglilaagrites nii jõhkralt ülekaalulised inimesed ongi 😀

See on MÜÜT!

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.10 08:31; 25.10 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest nende nälgivate inimeste kaal küll tõuseb, ei tea? See säästurežiimi jutt on ikka nii jabur…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikusööki ei ole ma kunagi suutnud süüa (magu ärkab alles 2-3 h peale ärkamist). Nüüd aga pea 3 nädalat ka periood, kus ei ole saanud lõunat süüa ja mu esimene söömine ongi alles kuue seitsme paiku õhtul. Siis söön suht valimatult kõike. Täna aga avastasin et olen sellise söömisega pea 4 kg alla võtnud. Samas kujutan ette et tervislik see kindlasti ei ole. Kas kellegil veel nii olnud?

Ilmselt sööd sa siis lihtsalt õhtul peaaegu piisavalt, aga veidi vähem, kui vajad. Mis siin imelikku on? Sa võid ju süüa ka kord päevas ja sellega võtta nii juurde kui alla. Tänapäeva inimese kalorivajadus pole just teab mis suur ja toidud võivad olla vägagi kalorikkad.

Mingi mao ärkamise jutt on … nagu ta on.

Kindlasti pole mõistlik päev läbi nälgida ja siis loomamoodi õhtul enne magaminekut süüa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suutnud hommikuti süüa, kui läksin välismaale tööle. Stress, et kuidas saan hakkama? See mao ärkamise jutt on täielik jama. Praegu ei kujuta ette, et hommikuti ei söö, lõunaks kõht koriseks juba ammu.
Ja mis kiire elu ja töö see siis on, et lõunat ei saa süüa. Mul oli pooleaastane periood, kui iga jumala päev töötasin vähemalt 12 tundi. Aga lõunasöögiks aja leidsin.
See jutt on jama, et ei leia söömiseks aega. Tuleb leida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suutnud hommikuti süüa, kui läksin välismaale tööle. Stress, et kuidas saan hakkama? See mao ärkamise jutt on täielik jama. Praegu ei kujuta ette, et hommikuti ei söö, lõunaks kõht koriseks juba ammu.

Ja mis kiire elu ja töö see siis on, et lõunat ei saa süüa. Mul oli pooleaastane periood, kui iga jumala päev töötasin vähemalt 12 tundi. Aga lõunasöögiks aja leidsin.

See jutt on jama, et ei leia söömiseks aega. Tuleb leida.

Ma ei ole suutnud lapsest saadik hommikust süüa. Vanemad ka enam ei sündinud, kui järjepidevalt lihtsalt välja oksendasin. Lõuna ongi esimene söök olnud.
Lõunat ei jõua praegu süüa selle tõttu asendab tööl ka ühte teist inimest ehk töötangi topelt koormusega ning vaevu aega vetsus käia. Ja õhtul söön valimatult ning palju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.10 23:29; 29.10 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna ongi esimene söök olnud.
Lõunat ei jõua praegu süüa selle tõttu asendab tööl ka ühte teist inimest ehk töötangi topelt koormusega ning vaevu aega vetsus käia. Ja õhtul söön valimatult ning palju.

Mul oli ka selline periood ja püksirihm läks augu võrra rohkem kinni pärast. Kui kiire periood läbi sai tulid kilod tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis sa teed seda populaarset intervalltoitumist kogemata, teised teevad seda suure vaevaga, et söömist piirata. Aga ka sellega oleks hea 8/24 süüa, 8 tunni jooksul ööpäevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8/16 võtab täiega hästi maha

_

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Kummaline kaalulangus