Esileht Pereelu ja suhted kummaline käitumine, pedofiilia?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: kummaline käitumine, pedofiilia?

Postitas:

Tere, kirjutan siia väga delikaatse teemaga. Enne kui psühholoogi vm nõustaja poole pöörduma asun, küsiks nn tavainimeste vaatepunkti olukorrale. Kui siia satub ka mõni psühholoog, siis väga tänulik info eest ette.
Eriti kuulaks meeste seisukohta kellel on teismelised lapsed, tütred.
Märkasin ühel õhtul diivanil istudes, kuidas mu mees seisis keset kööki ja tema 12a tütar tuli tema juurde, pani käed ümber tema kaela ja mees oma kätega alustas tema juustest ning lasi oma käed peast sujuvalt allapoole libiseda, nii et juuksed, selg, tagumikust üle, natuke allapoole ja siis sama trajektoori üles tagasi. Ma ei tea, kas mina olin ainuke kes sellise käitumise peale ehmatas. Selline “teismelise tagumiku silitamine oma isa poolt” olukord on mul kuklas istunud siiamaani, kuidagi ei suuda aru saada, mis kuradi asi see oli. Olen sellest ajast peale murelik ja ei oska olukorda ise põhjendada. Tegu on mehe lapsega esimesest kooselust, mitte ühine. Kas võib tegu olla minupoolse suvalise armukadedusega ja selline käitumine ongi tavaliselt peredes tavapärane et isa käperdab oma lapsi nii kuidas ise heaks arvab? või…või….palun abi

+5
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 15:43; 06.07 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui isa on last sünnist saati hoidnud ja kasvatanud, siis see on normaalne, sest see on lihtsalt selline harjumus last üleni silitada. Mõne aasta pärast on normaalne, kui sellest on alles jäänud harjumus silitada ainult kintse või sääri või selga, eriti kui see suur laps istub süles (mis pole ka imelik). 12-aastane võib isaga veel suule musitada ka. P. S. Olen ise normaalse isaga kasvanud.
Igaks juhuks võiks muidugi jälgida, aga päris isade puhul on pedofiilia siiski erand. Palju suurem mure on neidude ahistamine kasuisade poolt, mis on minu hinnangul massiline.

+24
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 16:19; 06.07 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

What!?!

Teemasse kahjuks ei oska vastata, tegelikult raske ette kujutada, et kuidas ja milliselt see välja võis näha. Saan seda pilti peas mõelda nö ebasobivaks, kui samas on täiesti võimalik ka üle mõelda. Üldiselt vastupidi kui mees ei näe oma tütart sellise pilguga ei pruukinud see ka kuidagi talle ebasobiv tunduda. Oma tütre puhul ei pruugi mehel isegi pähe tulla, et taoline silitus võiks olla nt seksuaalse alatooniga.

+25
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 16:22; 06.07 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suur mees seisab keset kööki, kuidas ulatub 12a laps tema kaelani?

0
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas mina olin ainuke kes sellise käitumise peale ehmatas.

Siis saa see teada, enne kaagutamist.

Kui nad on isaga seda tõepoolest lapsest saadik teinud, siis on see vaid sinu foobia.
kas laps lasi kogu sel asjal rõõmsalt sündida?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 17:00; 07.07 08:04; 07.07 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on pedofiilia, siis see üldiselt ei toimu nii avalikult ja siis tütar ei läheks ka oma isa embama. Selles suhtes vast võid end rahulikumalt tunda.

Siiski võiks mehele öelda, et tütar vaikselt jõuab sellesse ikka, et pepupatsutamine enam ei ole kohane. Diskreetselt ja rahulikult, kui teinekord jälle märkad sellist asja, siis hiljem, kui olete omavahel.

Aga igal juhul mina kiidan sind selle eest, et märkad selliseid asju. Peabki märkama.

+35
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll ema, mitte isa. Mul on 11 ja 12 aastased lapsed. Kallistan neid tihti, teen pai. Patsutan õlale jne, aga ei suuda meenutada, et sealt allapoole kallistaks või patsutaks väga. Mis põhjusel?
Mulle tunduks ka imelik vist.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline oli lapse reaktsioon?
Ahistatud ja väärkoheldud laps peaks kangeks tõmbuma. Igatahes saab tema olekust või ilmest aru, pärast sellist puudutust, kui midagi valesti on.
Lapse reaktsioonist loeb rohkem välja. Ja seda küsivad ka spetsialistid.
Kui laps end muretult tundis, siis õnneks pole paanikaks põhjust ☺
Siiski, tasub mõnda aega edasi jälgida.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhtalt selle olukorra põhjal pole võimalik midagi arvata. Kuid kui peaksin arvama, siis olen päris tugevalt kaldu selle variandi poole, et tegu on lihtsalt hea ja usaldusliku isa-lapse suhtega. Seda päris mitmel põhjusel. Esiteks olen töö tõttu laste seksuaalse väärkohtlemisega kokku puutunud. Väärkoheldud lapse tunneb ära ennekõike selle järgi, et lapse käitumine muutub märkimisväärselt ning seda suht järsult, või avaldub käitumine, mis pole antud vanuses lapsele aekohane. Teiseks, väärkohtlejal, kes hakkab nii avalikult oma tegusid korda saatma, peaks olema lisaks ka mingi muu isiksusehäire, kus domineerivaks on mõtlemine stiilis “mina olen kõige targem ega jää seetõttu kunagi vahele”. Ka pedofiilid saavad aru, et see, mis nad teevad, pole lubatud. Kolmandaks arvan, et kui kallistamine on spontaanne, siis reeglina ei mõelda oma liigutusi läbi ja ei pruugita üldse selle peale tullagi, et äkki nii pole enam kohane.

Seega mina soovitaks mõelda ennekõike sellele, kas lapse käitumine on muutunud või kas oled täheldanud muid ohumärke.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pedofiili ei huvita 12.aastane teismeline. Pedofiili huvitab laps.

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 21:12; 07.07 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pedofiili ei huvita 12.aastane teismeline. Pedofiili huvitab laps.

Pedofiilia alla läheb see ikka. See oli uskumatu kui palju omal ajal mulle reidis ca 25-30+ mehi kirjutas ja rääkisid kui seksikas oled jmt perverdi juttu kui ma olin 12-14.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 16:22; 06.07 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pedofiili ei huvita 12.aastane teismeline. Pedofiili huvitab laps.

Pedofiilia alla läheb see ikka. See oli uskumatu kui palju omal ajal mulle reidis ca 25-30+ mehi kirjutas ja rääkisid kui seksikas oled jmt perverdi juttu kui ma olin 12-14.

Eristatakse hebefiiliat – seksuaalset huvi 11–14aastaste vastu – ja efebofiiliat, mille korral on seksuaalse huvi objektiks 15–18aastased.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastane ongi laps.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 16:19; 06.07 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, ma arvan, et 12-aastane lapse ei läheks isea köögis kallistama, kui isa teda ärakasutnaud oleks. Nii et pigem oli lihtsalt kallistus, isa ei ole teadvustanud, et laps on juba suur ja päris nii ei sobi. Aga igaks juhuks ma siiski jälgiks seda, et ega muid ohumärke ei paista.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan kõiki arvamusavalduste eest. Laps ise tõepoolest ei olnud sellest kuidagi üllatunud ega ehmunud, ma ütleks et suisa “elab seljas” isal füüsiliselt kogu aeg, talle väga meeldib füüsiline lähedus ja otsib seda väga. Laps ei ela meie juures, kohtutakse mõned korrad aastas. Kusjuures meie peres kasvava ühise lapsega ei suuda teismeline tüdruk isegi viisakusi väljendudes suhelda, on väga tõre ja eemalehoidev. Hoian silma peal olukorral, tänan veelkord

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 15:43; 06.07 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ütleks et suisa “elab seljas” isal füüsiliselt kogu aeg, talle väga meeldib füüsiline lähedus ja otsib seda väga.

Kui loll peab õks inimene, olema, kui näeb sellist isa-tütre suhet ja siis tileb veel küsima ka.
Mina hoiaks pid´gem sul endal silma peal, nagunii saad pidevalt mingite sigadusrega hakkama.
Kui juba teisi nii lollilt kahtlustad.

Psühholoogi võiksid pöörduda küll nagu lubasid.

+4
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 17:00; 07.07 08:04; 07.07 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on teil kallistajate pere? meil on nii, et mingist east on kallistamine ära kadunud. lapsed on hakanud end suureks pidama ja kallistamine on nende arust mingi titevärk (mul on sellest kahju, aga vägisi kallistada ju ka ei saa). siis mingis vanuses, kasvades, on nad aru saanud, et kallistamine ei ole titevärk. kui kallistamine oli titevärk, siis oi neid raske kallistada isegi kui oli pikemaks ajaks lahkuminek, nt laagrisse.
kuidagi suutsid nad end kokuvõtta kallistuseks vaid tänuks. nt kui sai uue asja mida väga tahtis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastane ongi laps.

Pedofiili jaoks ei ole. Pedofiil vaatupidi lõpetab sellevanuste ahistamise.

Katsuge ikka mõisted endale selgeks teha, kui millestki rääkima hakkate.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 21:12; 07.07 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti normaalne lähedus, isegi patsutuses pepule ei näeks midagi imelikku. sellised isad võivad ka veel magada-nt telgis. Siiski mingi hetk hakatakse rokem distantsi hoidma, kui puberteet peale tuleb. 12 siiski veel laps

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

… ja siit tuleb uue naise armukadedus: kurdab, et laps elab isal seljas. Otsib lähendust. Oi õudust, eksole.

Saa nüüd temast ka aru aru, laps näeb isa vaid paaril korral aastal, mis on üliharv! Miks see on nii harv?

Kurdad ka, et noorem õdevend ei lähe lapsele korda – aga see on asjaolusid arvesse võttes normaalne, see napp aeg ongi tema jaoks isaga kohtumiseks. Kas oled laste omavahelist suhtlust arendanud, selle asemel et avalikes foorumites probleeme välja mõelda ja lapse suunas tobedaid armukadedusega palistatud vihjeid visata?

Pigem on teemaalagatus varjatud armukadetsemine. Sorri.

+17
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan ka, et armukadedus. teemaalgataja jutust kumab läbi selge negatiivne toon tüdruku suhtes, aga mitte mehe suhtes.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on teemaalagatus varjatud armukadetsemine. Sorri.

Esiteks armukadedus ja teiseks see rõve oma kalli inimese tagant luuramine ja siis “luureandmetega” foorumisse jooksmine.

Kahtlustab inimest pedofiilias ja siis läheb ja naeratab talle ning seksib temaga…Hallloo nagu.
Normaalne oleks, kui mees sellisest naisest edaspidi eemale hoiaks.

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.07 17:00; 07.07 08:04; 07.07 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samavana tütar ja ma ei kujuta ette, mis x-põhjusel peaks selline kallistus tütre ja isa vahel olema. Me ei ole muidu erilised kallistajad ja võib-olla siis sellepärast tundub see mulle imelik. Vöökohast allapoole käsi libistada 12a tütarlapsel tundub aga igati liiast. Iseasi, kui see libistamine oli pigem nagu sügamine, kõdistamine või massaaz – selliselt suudan veel mõelda, aga silitamisena küll mitte. Kui oli tõesti silitamine, siis ma jälgiks. Pole välistatud ka Lolita-tüüpi tütarlaps.

+9
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll ema, mitte isa. Mul on 11 ja 12 aastased lapsed. Kallistan neid tihti, teen pai. Patsutan õlale jne, aga ei suuda meenutada, et sealt allapoole kallistaks või patsutaks väga. Mis põhjusel?
Mulle tunduks ka imelik vist.

olen ema. mul on 15 aastane poeg. ma…aegajalt ikka patsutan teda tagumikule….ei ole seda kunagi imelikuks pidanud.

+19
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 15:06; 07.07 17:49;
To report this post you need to login first.

Olen küll ema, mitte isa. Mul on 11 ja 12 aastased lapsed. Kallistan neid tihti, teen pai. Patsutan õlale jne, aga ei suuda meenutada, et sealt allapoole kallistaks või patsutaks väga. Mis põhjusel?

Mulle tunduks ka imelik vist.

olen ema. mul on 15 aastane poeg. ma…aegajalt ikka patsutan teda tagumikule….ei ole seda kunagi imelikuks pidanud.

Minu poeg on 14 ja mina samamoodi patsutan teda vahel tagumikule. Pedofiil ei ole.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll ema, mitte isa. Mul on 11 ja 12 aastased lapsed. Kallistan neid tihti, teen pai. Patsutan õlale jne, aga ei suuda meenutada, et sealt allapoole kallistaks või patsutaks väga. Mis põhjusel?

Mulle tunduks ka imelik vist.

olen ema. mul on 15 aastane poeg. ma…aegajalt ikka patsutan teda tagumikule….ei ole seda kunagi imelikuks pidanud.

Minu poeg on 14 ja mina samamoodi patsutan teda vahel tagumikule. Pedofiil ei ole.

Ma peaks vist ka täpsustama seda, et ma ka ei ole pedofiil.

Mina see 15-aastase ema.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 15:06; 07.07 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et tütar väga vajab neid paisid. Mu sama vana poeg, kes on minust juba pikem, tuleb ka vahel kaissu ja tahab pai. Mäletan, et ma ise tundsin teismelisena teravat puudust füüsilisest lähedusest. Selles lähedusevajaduses puudus igasugune seksuaalne komponent. Kahjuks meie peres ei olnud kombeks kallistada ja lapsi kaissu võtta.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tahab 2-aastane saada paitamist alates jalataldadest kuni pealaeni ja sõrmeotsteni.
Kui nüüd tütrel ja isal on ka olnud mingi paitamise rutiin, siis arvan, et tütar endiselt tahab, mis siis, et ta kasvab, see paitamine paneb teda lihtsalt samamoodi turvaliselt tundma nagu siis kui nad veel koos elasid.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastupidi, tundub, et su tütrel ja tema isal on mõnus lähedane suhe. Palun ära hakka seda isegi jutuks võtma, nagu keegi siin eespool soovitas. Küllap nad ise tajuvad, kui asi peaks ühel hetkel kummalegi ebamugavaks muutuma.

Meil käis tütar koos meiega saunas kuni 15-aastaseni. Ei hakanud ka mina kellelegi midagi vihjama, lihtsalt ühel hetkel hakkas tütar rätikut panema. Mees isegi ei märganud seda muutust. Nüüd, 16-aastasena, pole üldse imelik, kui istub isale kaissu ja võivad tundide kaupa telekast sporti vahtida, isa samal ajal tütre juukseid silitades. Kõigi osapoolte jaoks täiesti normaalne.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted kummaline käitumine, pedofiilia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.