Esileht Pereelu ja suhted kummaline käitumine, pedofiilia?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: kummaline käitumine, pedofiilia?

Postitas:

Ma arvaks ka, et kui laps läheb ise seda puudutust nö otsima, siis on see küll natuke veider aga igati turvaline ja õiguspärane. Nende jaoks nii loomulik, et nad ei taipa kuidas see kõrvaltvaatajale võiks paista. Omad lapsed ka hästi puudutusealtid ja püüavad sülle saada nii palju kui võimalik.

Kui lapses oleks vähegi näha võõristust või kasvõi väiksemat hirmu või eemaletõmbumise märki, siis jälgiks ja uuriks edasi. Olen seda seltskonnas ühe purjus meesterahva puhul tunnetanud,
tal tekkis väga suur huvi tema jaoks sugulaste lastega minna jalutama teistest eemale. Käis ja kauples igaüht justkui eraldi. Märkasin, et lapsed võõristasid seda soovi. Sekkusin tookord nii, et juhtisin lapsed sujuvalt eemale ühiselt mängima ja valvasin kuniks meesterahvas lahkus. korra paari aasta tagant kohtun taas selle mehega seltskonnas ja hing ei anna tollest õhtust siiani rahu- jälgin kõiki võimalikke lapsi kullipilgul. Meesterahvas kaines olekus igati ohutu ja laste seltskonda ei otsi aga pikk õhtu alkoholiga tookord mõjus niimoodi veidralt. Pole ka nagu võimalust miskit muud teha või kellelegi rääkida, natuke liiga kauged tutvused, et nii ebamugavat teemat üles võtta. Aga see tunnetus, mis tookord tekkis, on meeles ja ausalt öelda ei anna rahu. Kontrollisin ääri veeri neilt inimestelt, palju see mees seal seltskonnas liigub, õnneks niimoodi piduses meeleolus mitte.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks variant võib ka see olla, et see 12-aastane tahab võõrasema kadedaks teha. 12-aastased pole rumalad, nad oskavad suurepäraselt manipuleerida. Kui seda ikka juhtub just siis, kui võõrasema on lähedal, siis võib täitsa olla. Ja kui veel pooleõe või -vennaga suhe kehv, siis mingi negatiivne käärimine seal on. Aga kui väga suur lähedus on kogu aeg olnud isa ja tütre vahel, siis see ongi normaalsus. Pered on erinevad. Näiteks minu mees ei kallista lapsi. 4-aastane muidugi ronib issi kaissu ja istub süles, aga suuremaid lapsi mees ei kallista, rääkimata musitamisest. Küll aga viimasel ajal ronib 10-aastane tüdruk minu sülle ja tahab nunnutamist. 12-aastasele poisile ka meeldib, kui ma tema juustes sobran või ümbert kinni võtan. Neil kõigil on mingi lähedusvajadus, aga nad ei ela mul ega mehel seljas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

12-aastane ongi laps.

Pedofiili jaoks ei ole. Pedofiil vaatupidi lõpetab sellevanuste ahistamise.

Katsuge ikka mõisted endale selgeks teha, kui millestki rääkima hakkate.

12aastane ei pruugi veel üldse puberteediealise sugutunnustega olla. Päevad pole alanud, karvu kuskil ei kasva, on lühikesed, puusade ja rindadeta ja lapse näoga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted kummaline käitumine, pedofiilia?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.