Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kummalised antikehad

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kummalised antikehad

Postitas:

Kas keegi oskaks seletada kuidas kuu ajaga need said nullist ülespoole kerkida, kui otseselt haige pole olnud peale köha ja nohu. Samas ei ole see tase mingi tase eksole, aga kuna tegin paari nädalase vahega neid teste huvi pärast, siis lihtsalt tekkis mõte kuidas neid saab veres üldse olla, kui ma viirust pole teadaolevalt põdenud. Sama lugu oli märtsis. Vaktsineeritud pole, positiivseid proove saanud ei ole, isolatsioonis olnud olen. Ma ei oota siin mingeid sõnavõtte miks vaktsineerimata, vaid lihtsalt huvist, mille vastu ta siis üldse mingit antikehade näitu näitab. Antikehade test: 14 september : 0
<p style=”text-align: center;”>4 oktoober :8.7</p>
<p style=”text-align: center;”>Kas on olnud siis mingi kokkupuude nii et viirus nuusutas mind või? Lapsel on mul samamoodi aga temal antikehade tase mingi 20! Haiged justkui otseselt jah olnud ei ole. On kellelgi äkki nii veel? Mehel on koguaeg tase olnud 0. Peale vaktsiini ta muidugi pole enam mõõtnud. </p>

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, mul sõbrannal oli samamoodi. Tegi ka huvi pärast neid teste. Ma ei teagi mis lugu sellega on, aga tal oli samamoodi nullis ja siis kõrgem tulemus. Miski 10-15. Enda teada on ta koguaeg enam-vähem terve olnud. Ei tea kuidas need vähesedki antikehad ringlevad. Äkki mingi väga väike kokkupuude viirusega? Huvitav oleks teada küll kuidas seda asja lahti seletatakse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on kõik üks suur vandenõu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mingi väga väike kokkupuude viirusega? Huvitav oleks teada küll kuidas seda asja lahti seletatakse.

Mis ta nüüd nii huvitav, seda on ju ammu juba lahti seletatud, et referentsmäärast väiksem tulemus viitab kokkupuutele viirusega. Või sa ootad mingit huvitavamat tulemust.

Mis puudutab haige olemist ja antikehi, siis mu laps ka ei olnud haige, andis ainult pos testi, aga veel kuus kuud hiljem oli antikehi sadades.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast teete paari nädala tagant 20-euroseid teste? On ikka pappi üle …

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mingi väga väike kokkupuude viirusega? Huvitav oleks teada küll kuidas seda asja lahti seletatakse.

  1. Mis ta nüüd nii huvitav, seda on ju ammu juba lahti seletatud, et referentsmäärast väiksem tulemus viitab kokkupuutele viirusega. Või sa ootad mingit huvitavamat tulemust.

    Mis puudutab haige olemist ja antikehi, siis mu laps ka ei olnud haige, andis ainult pos testi, aga veel kuus kuud hiljem oli antikehi sadades.

Kus selle kohta lugeda saab? Miks see viirus siis palavikku ja muud ei andnud et oleks paremad antikehad saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskaks seletada kuidas kuu ajaga need said nullist ülespoole kerkida, kui otseselt haige pole olnud peale köha ja nohu.

Need on ju ka koroona sümptomid.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mingi väga väike kokkupuude viirusega? Huvitav oleks teada küll kuidas seda asja lahti seletatakse.

  1. Mis ta nüüd nii huvitav, seda on ju ammu juba lahti seletatud, et referentsmäärast väiksem tulemus viitab kokkupuutele viirusega. Või sa ootad mingit huvitavamat tulemust. Mis puudutab haige olemist ja antikehi, siis mu laps ka ei olnud haige, andis ainult pos testi, aga veel kuus kuud hiljem oli antikehi sadades.

Kus selle kohta lugeda saab? Miks see viirus siis palavikku ja muud ei andnud et oleks paremad antikehad saanud?

Kaeba viirus kohtusse, äkki saad paremad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see viirus siis palavikku ja muud ei andnud et oleks paremad antikehad saanud?

Vat ei tea, meil kolmest positiivse proovi andnud pereliikmest kellelgi ei olnud palavikku nt. Antikehi saime küll tuhandetes hoolimata sellest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus selle kohta lugeda saab?

Aga kuskohast sa otsinud oled? Minu meelest kõige loogilisem koht info otsimiseks oleks seesama Synlab, kus sa analüüsi andsid https://minu.synlab.ee/toode/koroonaviiruse-kvantitatiivne-igg-antikehade-analuus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mul oli nohu ja köha, aga miks mul antikehad on?”

Tase.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga on ongi paljudel ainult nohu ja köha. Minu lapselapsel oli ainul nohu ja positiivne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake, vereanalüüside tõlgendamine ja referentsväärtused ei ole must-valge maailm.

Minul avastati aastaid tagasi rutiinse doonorluse käigus C-hepatiidi antikehad. Järgnesid mitmed kordusanalüüsid ja infektsionisti vastuvõtt ja veel erinevaid analüüse ja veel vastuvõtte. Kuna ma C-hepatiiti kunagi põdenud ei ole ning need müstilised antikehad tekkisid mu verre täiesti lambist (olin kümme aastat doonor olnud), vereanalüüsid aga näitasid iga kord veidi erinevat pilti (on antikehad, ei ole antikehi, piiripealne tulemus, siis jälle on, siis jälle ei ole), siis infektsionist selgitas seda umbes nii, et vereanalüüsid võivadki näidata mingite muude asjade kõikumise tõttu kord üht, kord teist väärtust. Eriti, kui näitaja on piiripealne.

Ma olen suht kindel, et teemaalgataja mõni üksik antikeha (8,7? Läbipõdenute ja vaktineeritute numbrid ulatuvad tuhandetesse) on samamoodi lihtsalt referentsi error.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake, vereanalüüside tõlgendamine ja referentsväärtused ei ole must-valge maailm.

Minul avastati aastaid tagasi rutiinse doonorluse käigus C-hepatiidi antikehad. Järgnesid mitmed kordusanalüüsid ja infektsionisti vastuvõtt ja veel erinevaid analüüse ja veel vastuvõtte. Kuna ma C-hepatiiti kunagi põdenud ei ole ning need müstilised antikehad tekkisid mu verre täiesti lambist (olin kümme aastat doonor olnud), vereanalüüsid aga näitasid iga kord veidi erinevat pilti (on antikehad, ei ole antikehi, piiripealne tulemus, siis jälle on, siis jälle ei ole), siis infektsionist selgitas seda umbes nii, et vereanalüüsid võivadki näidata mingite muude asjade kõikumise tõttu kord üht, kord teist väärtust. Eriti, kui näitaja on piiripealne.

Ma olen suht kindel, et teemaalgataja mõni üksik antikeha (8,7? Läbipõdenute ja vaktineeritute numbrid ulatuvad tuhandetesse) on samamoodi lihtsalt referentsi error.

Ja nii ongi, sest alla 50 loetakse negatiivseks nii ehk naa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast teete paari nädala tagant 20-euroseid teste? On ikka pappi üle …

Kõik ei maksa. Ma ei tahaks juba selle pärast teha, et selleks peab kuskile minema ja saja teise inimesega summas järjekorras seisma, aga mehel on mul üks autoimmuunhaigus ja ta peab selle pärast nagunii iga paari kuu tagant kontrollis käima. Nii et tema arst testib tihti antikehade taset ka, kogutav info läheb mingi uuringu jaoks (põhimõtteliselt tahetakse teada, kas tema haigusega kaovad antikehad kiiremini kui tavainimestel, kuigi üldiselt on tegu haigusega, mis igapäevast elukvaliteeti remissioonis olles üldse ei mõjuta).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et tema arst testib tihti antikehade taset ka, kogutav info läheb mingi uuringu jaoks (põhimõtteliselt tahetakse teada, kas tema haigusega kaovad antikehad kiiremini kui tavainimestel, kuigi üldiselt on tegu haigusega, mis igapäevast elukvaliteeti remissioonis olles üldse ei mõjuta).

No aga selliste inimeste antikehade näite ei ole ju mingit mõtet välja tuua, see ei ole abs adekvaatne lähenemine üldpildi mõttes.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sama küsimus – mul oli Synlabi analüüsis antikehade näit 4,2. See on kõvasti alla referentsväärtuse (<50), aga kuna ikkagi nullist erinev tulemus, siis kas võib tähendada, et kunagi on kokkupuude viirusega olnud, nüüd lihtsalt antikehad kadunud?
On keegi 2020 alguses covidit põdenud ja hiljuti antikehade testi teinud, kuidas teil tulemused olid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast teete paari nädala tagant 20-euroseid teste? On ikka pappi üle …

Nojah, vaesed vaktsineerivad, rikkad testivad… 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi oskaks seletada kuidas kuu ajaga need said nullist ülespoole kerkida, kui otseselt haige pole olnud peale köha ja nohu. Samas ei ole see tase mingi tase eksole, aga kuna tegin paari nädalase vahega neid teste huvi pärast, siis lihtsalt tekkis mõte kuidas neid saab veres üldse olla, kui ma viirust pole teadaolevalt põdenud. Sama lugu oli märtsis. Vaktsineeritud pole, positiivseid proove saanud ei ole, isolatsioonis olnud olen. Ma ei oota siin mingeid sõnavõtte miks vaktsineerimata, vaid lihtsalt huvist, mille vastu ta siis üldse mingit antikehade näitu näitab. Antikehade test: 14 september : 0

4 oktoober :8.7

Kas on olnud siis mingi kokkupuude nii et viirus nuusutas mind või? Lapsel on mul samamoodi aga temal antikehade tase mingi 20! Haiged justkui otseselt jah olnud ei ole. On kellelgi äkki nii veel? Mehel on koguaeg tase olnud 0. Peale vaktsiini ta muidugi pole enam mõõtnud.

Alla 50 ühiku on tulemus negatiivne. Ei ole mingit vahet, kas oli 0, 8 või 48.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kummalised antikehad