Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kummalised sümptomid?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kummalised sümptomid?

Postitas:
Kägu

Kas kellegil on olnud ka sümptomiteks silmapõletik?
Silmad mitmendat päeva valusad ja ärgates paksus rähmas ja paistes. Paari h pärast kaob.
Kerge peavalu,mis kiirgab ka lõuga,kõrva ja kergelt ka kurku.

Ei oota siit mingit peapesu ja sõimu.
Arstile on aeg esmaspäeval.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled kindel, et see on koroonaviirus? Tegid juba testi?

Mina olen ka praegu haige, mul olid samamoodi alguses silmad rähmased, lisaks tuli ka kiiresti kõrvapõletik, kurk paistes ja valus mitu päeva. Kodune koroonatest negatiivne, PCR negatiivne. Olen nüüd nädala jagu antibiotsi võtnud ja tasapisi hakkab taanduma.

Arsti vastuvõtule muidugi enne ei saanud, kui ametlik koroonatest tehtud, see on jama, sest nende paari päevaga põletik kogub ju tuure. Sulle soovitan et proovi siis palju ingverit, sibulat, küüslauku, mett… Vanaemade tarkused kõik võta kasutusele. Ja nagu iga haiguse puhul lihtsalt pikuta ja joo palju vedelikke. Kui on palavik, siis enne kui 38,5 ei soovitata alla võtta.

Sel sügisel varem olen olnud ka bronhiidis. (lapse käest sain).

Nii et ega kõik haigestumised ei ole kohe koroonaviirus. Sul võib mõni “vanakooli” tõbi olla 🙂

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil on olnud ka sümptomiteks silmapõletik?

Silmad mitmendat päeva valusad ja ärgates paksus rähmas ja paistes. Paari h pärast kaob.

Kerge peavalu,mis kiirgab ka lõuga,kõrva ja kergelt ka kurku.

Ei oota siit mingit peapesu ja sõimu.

Arstile on aeg esmaspäeval.

Mina põdesin 2021. märtsi algul koroonaviirust ning jah, oli küll selline ebameeldiv silmamuna-valu. Eriti oli tunda, kui silmamuna nn. pöörles (vaatasid näiteks kõrvale või üles). Rähma silmas ei mäleta või oli seda nii vähe, et ei pannud tähele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil on olnud ka sümptomiteks silmapõletik?

Silmad mitmendat päeva valusad ja ärgates paksus rähmas ja paistes. Paari h pärast kaob.

Kerge peavalu,mis kiirgab ka lõuga,kõrva ja kergelt ka kurku.

Ei oota siit mingit peapesu ja sõimu.

Arstile on aeg esmaspäeval.

Kas kiirtesti oled teinud? Minu kogemusel on need ninakaapega kiirtestid päris usaldusväärsed. Oleme peres teinud kokku mitukümmend testi (koolilapsed regulaarselt, ise mingi kahtluse korral) ja positiivne tulemus tuligi alles siis kui testija oli päriselt koroonapositiivne. Pärast sai PCRiga kinnituse. Minu meelest on kuidagi kindlam olla teades kas tegemist koroona või miski muuga, kuigi ravi võib neil sama olla.

Aga jah, vabalt võib olla ka mõni vana kooli viirus kallal, sest ega need ka kuhugi pole kadunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiamaani on kõik kaapetestid negatiivsed olnud. Homme saab PRC´i ka tehtud. Paljudel tuttavatel lihtsalt ka esimese laine ajal olnud silmapõletik. Mõtlesin kas nende uudsete muteerunud tüvidel ka see võimalus olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kummalised sümptomid?