Esileht Kodunurk Kummi, millega kleit laiemaks teha?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kummi, millega kleit laiemaks teha?

Tere. Õmblemisest ei tea ma midagi ja ka materjalidest mitte, kuid ostsin ilusa kleidi, mis mulle paar numbrit väike 🙂
Mõtlesin õmmelda külgedele vahele laiad kummiga riideribad, mis venivad veel juurde.
Nüüd küsimus: Kas sellist kummiga riiet on üldse valmiskujul olemas? Nagu kleitidel tihti on selja osal, et on nagu riie ja peenikesed kummid läbi? See, mis venib palju-palju. Abakhani kodulehelt ei leidnud.
Äkki keegi oskab abistada või soovitada osavat/odavat õmblejat, kes ca 10 eur asja ise ära teeks.
Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:21; 29.04 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa siis enne ostmist kleiti üldse selga ei proovinud???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:26; 02.05 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma sellist kummiga läbiõmmeldud riiet ei ole näinud (teoreetiliselt ei saaks sellist olla, sest seda ei saa ju lõigata), aga selle saad nii, et õmbled riide kumminiidiga läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta venivat pitsi, kõige lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oleks küll ime, kui sa samasugust, aga kummiga tepitud kangast kusagilt leiaks. või paneksid suvalise, peaasi et venib?

selline kleidi ümbertegemine on raskem kui uue õmblemine, varrukad, rinnajoon – lõik läheb ju paigast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:51; 29.04 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline ümbertegemine on ikka väga jube töö minu arvate. Lihtsam on dieeti pidada ja kaalu alandada. Või osta uus kleit.
PS! Miks üldse ostsid paar numbrit väiksema kleidi kui ise õmblemisest midagi ei taipa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 euroga küll seda keegi tegema ei hakka. Eks vist inimene tellis Hiinast odava kleidi, aga teatavasti on seal riided jube väikesed, mina ei telligi enam midagi. Kannan muidu M numbrit, tellisin mantli nr XXXL, ikka väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 euri eest nikerda ise oma kleidi kallal. Ma ei saa aru, miks inimesed arvavad, et õmblustöö on nagu mingi pisiteenus või tühine ajaveetmine. See on tõsine töö, eriti kui oodatakse kvaliteetset tulemust. Naljatilgad. Eriti koomiline, et inimene ostab endale paar numbrit väiksema kleidi – no milleks? Jabur tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma teadsin, et kleit on väike. Lihtsalt niiiii ilus oli, et lootsin kuidagi seda suuremaks saada. Internetist tellisin ja sellist pole poodides näinud.
Endisetl ei mõista, et kui raske see suuremaks tegemine ikka olla saab, kui vahetükid olemas….
Aga tänud pitsi-mõte eest! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:21; 29.04 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina jälle ei mõista, miks sa ometi ise seda kleiti suuremaks ei tee – kui raske see ikka olla saab, kui vahetükid olemas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma teadsin, et kleit on väike. Lihtsalt niiiii ilus oli, et lootsin kuidagi seda suuremaks saada. Internetist tellisin ja sellist pole poodides näinud.
Endisetl ei mõista, et kui raske see suuremaks tegemine ikka olla saab, kui vahetükid olemas….
Aga tänud pitsi-mõte eest! 🙂 [/tsitaat]
see kleit ei ole enam ilus pärast sellist ümbertegemist.
ja see on väga suur töö, lase parem selle kleidi järgi endale uus ja paras õmmelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:51; 29.04 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin hoopis, et võta kleit kaasa ja mine õmbleja juurde. Õmbleja võtab kleidilt lõike ja kohendab selle sinu suurusnumbrile vastavaks. Edasi ostad poest kanga ning lased oma kleidi õmblejal teha.
Olemasoleva kleidi prooviksin lihtsalt ära müüa. Kui väidad, et sellist kleiti siin kusagil ei saa ja tõesti on ilus, siis ei tohiks müügiga ehk raskusi tulla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:26; 02.05 10:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olemasolevat on võimalik suuremaks teha, siis õmbleja küsib selle eest 50-70 euri, 10ga küll keegi ei viitsi vaeva nägema hakata. Aga suuremaks tegemine on üsna trikaks ettevõtmine, väiksemaks teha on lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma teadsin, et kleit on väike. Lihtsalt niiiii ilus oli, et lootsin kuidagi seda suuremaks saada. Internetist tellisin ja sellist pole poodides näinud.
Endisetl ei mõista, et kui raske see suuremaks tegemine ikka olla saab, kui vahetükid olemas….
Aga tänud pitsi-mõte eest! 🙂 [/tsitaat]

Ma ei ole küll õmbleja, kuid olen nii mõnegi asja endale kas suuremaks või väiksemaks ümber teinud. Võin öelda, et see on suurem ja aeganõudvam töö kui arvata oskad. Kui sa ei mõista selle töö keerukust, proovi seda ise teha, saad aru. Ükskõik mis rõivaeseme ümbertegemine maksab tavaliselt kordi rohkem, kui esialgne toode. Seega, kui ajad taga odavat lahendust, siis selleks on osta täiesti uus kleit. Seekord siis soovitavalt sobiva suurusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Et 10 euro eest keegi viitsiks harutada, mõõta, lõigata, õmmelda, proovida?? Otsi lolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see kleit on lihtsalt toru, siis kaks õmblus harutada, kuus õmblust teha (neli külgedele+ üles ja alla) oleks päris lihtne. 10¤ eest seda küll ette ei võtaks, sest servad on \”ooverdatud\”, mis tähendab tüütut harutamist ja need servad tuleb ka pärast ju ooverdada või tihedalt sik-sakitada.

Kui kleidil on vähegi \”traksid\” peal, siis pead arvestama, et need ei satu pärast kuidagi sinna kus nad hetkel on. Kleidi selga venitamine ja küljele liistude lisamine on ikka kaks eri pilti lõike osas.

Müü maha see kleit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Õmbleja juures tehakse suuremaks. Lasin just teha, sest kleit oli paar cm kitsas. Seelikust võeti jupp ja õmmeldi külgedele juurde. Väga ilus töö ja raha küsiti 25 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Kodunurk Kummi, millega kleit laiemaks teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.