Esileht Kodunurk Kummi- või kilekindad köögis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kummi- või kilekindad köögis

Postitas:

Kes oskab öelda, kust võiks osta selliseid ühekordseid kindaid, mida toidutegemisel kasutada saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:34; 06.02 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõikides toidupoodides on enamasti seal svammide ja nõudepesuharjade riiulis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei ole tähele pannud, kas supermarketites müüakse neid ka suuremas koguses kui 1-2 paari pakendis. Ise ostan Kaupmehe hulgilaost vinüülkindaid. Karbis on 100tk. Vinüülkindad tunduvad mulle mõnusamad kui tavaliset kummikindad. Seal hulgilaos on ka tavalisi kummikindaid müügil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kilekindad meie poodides? pole näinud, kuigi mõnikord oleks vaja läinud. kummikindad ei ärata usaldust, st ei taha, et need toiduga kokku puutuksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lateks- ja vinüülkindaid 100tk/pk on ka Espakis 2. korrusel. Aga Kaupmehes on ka, jah (seal küll kliendikaart vajalik). Vinüülkindad lõhnatud, lateks haiseb päris korralikult :). Ja siis korralikumaid saab ilmselt meditsiinitarvetega tegelevatelt ettevõtetelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas need vinüülkindad on kätega toidu tegemiseks ikka sobilikud? Mulle muidu ka tundub natukene harjumatu kummikinnastega toitu mätsida. Kas nad ei jäta toidule mingit maitset juurde ja on selles mõttes üldse ohutud toidu tegemiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:34; 06.02 19:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kummi- või kilekindad köögis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.