Esileht Kodunurk Kummiga voodilina

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kummiga voodilina

Postitas:

Otsin puuvillast kummiga voodilina, millel kumm oleks kogu ääre pikkuses. Olen varem lastele näiteks jyskist ostnud 90×200 (võibolla ka prismast või selverist), kunagi jyskist ostetu on täispikkuses kummiga, viimased ostud on olnud sellised, kus kumm on ainult nurkades (kuskohast need on ostetud, ei mäleta täpselt, äkki laadapäevadelt soodukaga vms).
Nüüd läksin jyski piiluma, kaks erinevat nimetust olid pakid lahti kistud ja neil oli vaid nurkades kumm. Kas keegi on hiljuti ostnud selliseid täiesti lihtsaid puuvillaseid linu ja mäletab, mis firma või mudel oli? Kaup24-s tundus paar sobivat olevat pildi järgi, aga hea meelega tahaks enne ostu katsuda materjali paksust ka, mõni on nii õhuke, et paistab läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 17:41; 08.08 23:35; 09.08 08:50; 11.08 08:25; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme ostnud Hotellitarbed e-poest. Terves ääres on kumm ja mõnus materjal. Väga hästi peavad vastu ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kummiga linad pärinevad kõik Maximast, aga need on puuvillasest trikotaažist, ma ei tea, kas sa otsid neid või tahad tavalisi sirgeid-siledaid-triigitavaid linasid kummiga. Aga igaljuhul need Maxima 100% puuvillased trikotaažlinad on minu arust väga head, kumm on üleni äärtes ja seisavad kenasti madratsil ümber. Ainult suurusega on nii, et kui on kõrge madrats, siis mina võtaks numbri võrra laiema lina, siis ei pea seda lina niipalju venitama ja istub mugavamalt peal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ümberringi kumm ei ole vajalik, nurkadest piisab täiesti.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud eelmised käod. Mõtlesin küll täiesti tavalist siledat puuvillast lina, aga võiks ju trikotaazi ka proovida. Kas hotellitarbed lehel müüdavad linad on 100% puuvillased, materjalis polnud seal mainitud. Maksimasse lähen ka vaatama, oletan et voodipesu on müügil vaid suuremates.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 17:41; 08.08 23:35; 09.08 08:50; 11.08 08:25; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selverid müüvad Bradley voodilinu, need on 100% puuvillased (sits, mitte trikotaaž) ja on kogu ulatuses kummiäärega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 07:49; 09.08 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selverid müüvad Bradley voodilinu, need on 100% puuvillased (sits, mitte trikotaaž) ja on kogu ulatuses kummiäärega.

Ma millegipärast arvasin, et need viimased ainult nurgas kummiga olidki Bradley linad, ühel venisid kummida ka üsna ruttu välja (võibolla polnud mõeldud 60 kraadiga pesemiseks, tavaliselt katsun vaadata, et see lubatud oleks).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 17:41; 08.08 23:35; 09.08 08:50; 11.08 08:25; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selverid müüvad Bradley voodilinu, need on 100% puuvillased (sits, mitte trikotaaž) ja on kogu ulatuses kummiäärega.

Ma millegipärast arvasin, et need viimased ainult nurgas kummiga olidki Bradley linad, ühel venisid kummida ka üsna ruttu välja (võibolla polnud mõeldud 60 kraadiga pesemiseks, tavaliselt katsun vaadata, et see lubatud oleks).

Mul on poja voodis sellised juba aastaid, pesen 60kraadises vees ja ei saa küll öelda, et kummid oleks kuidagi lõdvemaks jäänud. Ainus, mida saan ette heita on nurgaõmbluste lahtitulek, aga meil on lina ehk ka ülearu pinges, sest meil on lina nn jenkkivoodi peal ning ma venitan selle üle kattemadratsi ja alumise paksu madratsi ning kuigi ostsin voodilaiusest järgmise laiusega lina, siis ta on ikka hästi tugevalt seal peal (mis ongi asja mõte, et see kerge kattemadrats ei libiseks kuskile poole).

Võimalik, et neid on erinevaid (et mõnel ainult nurkades kumm), aga meil on ikka kogu serv kummiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 07:49; 09.08 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kreenholmil ja Bradleyl on puuvillalinad, millel ongi nurkades kummid, aga muidu puuvilla kvaliteet on hea, kreenholm sobib ka paksemale madratsile ja on kenasti mõõdus.
Minu meelest trikotaazlinadel ongi kumm terves ulatuses, see ju venib ja muidu ei püsiks ilusti voodis. Puuvillalina hoiab servast isegi (aga oleks vist küll parem kui oleks kumm).
Trikotaazilinad on tervenisti kummiga, enamusel puuvillalinadest ainult nurkades. Aga trikotaazlinad ise venivad välja ja hakkavad lotendama lõpuks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 09:12; 11.08 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksimasse lähen ka vaatama, oletan et voodipesu on müügil vaid suuremates.

On väikestes ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kreenholm sobib ka paksemale madratsile ja on kenasti mõõdus.

Kreenholmi linad tundusid alguses vastupidavad ja meeldis, et olid äärest kummiga, kuid juba 2-3 kuu pärast, kulusid jalgade juurest imeõhukesteks ja tekkisid augud sisse. Proovitud sai vähemalt kahte lina ja rohkem ei ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Selveri epoes müüdavad Bradley linad on üleni kummiga?

https://www.selver.ee/voodilina-kummiga-bradley-180-x-200-cm-25-cm-1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 12:22; 11.08 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3197621:

kreenholm sobib ka paksemale madratsile ja on kenasti mõõdus.

Kreenholmi linad tundusid alguses vastupidavad ja meeldis, et olid äärest kummiga, kuid juba 2-3 kuu pärast, kulusid jalgade juurest imeõhukesteks ja tekkisid augud sisse. Proovitud sai vähemalt kahte lina ja rohkem ei ostnud.

Nii on, mina tõin välja, plussid, sina miinused, riie on tõepoolest liru ja õhuke ja kulub ruttu ära, samas on pehme ja ei läinud topiliseks. Kestvuskaup nende linad tõesti ei ole, aga mõõdus püsivad küll hästi ja ei tõmba esimeses pesus kokku nagu paljud kummiga linad, et peale pesu enam madratsile peale õieti ei mahugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 09:12; 11.08 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin hiljuti Jyskist, täispikkusega kumm. Ikeast olen ka saanud.

Ega sa ei mäleta, mis mudel see oli? Mõlemad, mida mina piilusin, olid vaid nurgast kummiga. 50% polüestrist linad olid tõesti täispikkuses kummiga, otsin puuvillast.
Üks oli catherine https://www.jysk.ee/catherine-voodilina-kummiga-127-90-cath-ee.html ja teine mingi sarnane, hind oli 12-13 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 17:41; 08.08 23:35; 09.08 08:50; 11.08 08:25; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyskis peaks Kronborg voodilina olema üleni kummiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 12:22; 11.08 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.jysk.ee/kronborg-kummiga-voodilina-126-186-1011-ee.html

Just eelmisel nädalal ostsin JYSKist ja see Kronberg on täies ulatuses kummiga ning puuvill. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just eelmisel nädalal ostsin JYSKist ja see Kronberg on täies ulatuses kummiga ning puuvill.

Aitäh viimane kägu, lähen uuesti jyski ja vaatan, kas mõni kronborg on ka lahti urgitsetud (või siis riskin ja ostan kinnisena) ja kõigile eelnenud kägudele ka tänu, vaatan kindlasti ka teie soovitused üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 17:41; 08.08 23:35; 09.08 08:50; 11.08 08:25; 15.08 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud Hemtexist, seal on 100% puuvillatrikotaaž ja kogu serv kummiga. Nimetus on madratsikate, aga mina kasutan voodilinana. Väga meeldivad ja vastupidavad on ka. Topiliseks ei lähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ümberringi kumm ei ole vajalik, nurkadest piisab täiesti.

Oehh, aga kui squirtimiseks läheb?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Kummiga voodilina