Esileht Kodunurk Kummiga voodilina mõõtmine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kummiga voodilina mõõtmine

Postitas:
Kägu

Pole ennem kummiga voodilina ostnud. Kas see tuleb täpselt madratsi mõõtu osta või “varuga” Madrats on 120*200*20. Kas lina 140*200*35 jääb suureks? Põhilised laiused mis müügil on kas 90 või 140 laiusega, 120 eriti ei näe müügil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, 120 pead ostma, ehk siis madratsi järgi. 140 jääb kindlasti suureks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

H&M Home osakonnas on kindlalt 120×200 mõõtu nagu sa otsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu praktika on näidanud, et täpselt mõõtu ostetud linad jäävad natuke väikseks.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu praktika on näidanud, et täpselt mõõtu ostetud linad jäävad natuke väikseks.

See ilmselt oleneb tootjast.
Meil on 160 madrats ja elu esimese kummiga lina ostsin igagksjuhuks 180. Oli liiga suur. Ma ostsin Ikeast. Sealsetel linadel on täpse mõõdu puhul loomulik pesus kokkutõmbamise varu olemas. Jyskil on ka veidike varu.

Samas olen ka jah selliste otsa sattunud, mis täpse mõõdu puhul liiga väikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu praktika on näidanud, et täpselt mõõtu ostetud linad jäävad natuke väikseks.

Oleneb ka madratsi paksusest. Üldjuhul on linadel ka see mõõt olemas. Madratsi laiusest laiem lina jääb halvasti hoidma ja kummiga lina kaotab oma mõtte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti sama mõõt, mis madratsi pealt mõõtes- kui madrats on 120×200, siis lina ka 120×200. Suurem jääb inetu ja lohvakas, need külgeda ja otsa mõõdud on lisaks, kuni 35-40cm, oleneb siis kui kõrge su madrats umbes on. IKEA on täpselt mõõdus, kreenholmi omad ka, aga olen jah kohanud linasid, mis peale esimest pesu kokku tõmbasid ja enam hästi mahtuda ei tahtnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt õige tuleb osta, lisaks vaadata madratsi paksuse mõõtu ka. Ka see täpselt osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

H&M Home osakonnas on kindlalt 120×200 mõõtu nagu sa otsid.

Jah, ja Eestis vist mujal polegi näinud. Meil ka lapsel 120 cm voodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu praktika on näidanud, et täpselt mõõtu ostetud linad jäävad natuke väikseks.

Normaalsetel firmadel on linad kokkutõmbamise võrra suuremad õmmeldud ja pärast pesu on täpselt parajad. Sellist, mis pesus liiga väikseks muutuks, pole aastaid kohanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen 120 laiusega kummiga froteelinu näinud ka KRABAs. kõik oleneb madratsi paksusest, kas venitab selle sinna peale või rullub madratsi külgedelt maha, nurkadest peaks püsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin endale kummiga linad Votex’ist. Seal puuvillased ja satiinlinad, valikus ka 120 laius. Madratsi paksust seal vist kirjas polnud, aga mul vist üsna tavaline järsku ca 10-15 cm paksune madrats ja ca 5 cm kattemadrats ning servad ulatuvad päris korraliku varuga madratsi alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Kummiga voodilina mõõtmine