Esileht Kodunurk Kummiga voodilinad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kummiga voodilinad

Postitas:

Tahaks ka mõne endale soetada, aga ei tea, millise mõõduga pean ostma. Madratsi laius on 1.40. Kas siis peangi ostma madratsi mõõduga või 1.60, et ulatuks mõlemalt poolt madratsi serva alla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 13:12; 05.09 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei-ei, madratsi pealse mõõdu järgi ikka, 1.40. Külgedele minev on juurde arvestatud, enamasti on mõõdud nt 140x200x25, see 25 ongi madratsi kõrguse mõõt, kui on paks madrats, siis otsid nt 35 cm kõrgusega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun eelnev kommentaatoriga, täpne info olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 13:12; 05.09 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen vahel suurma ka võtnud, sest need kipuvad väga kokku tõmbama pesus, pärast on igavene tegemine neid madratsile ümber venitada

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen tegelikult ostnud väiksemas mõõdus. Madrats on 160 cm aga linad 140. Mingid tavalised Jyski kummiga linad, mitte frotee vaid sile puuvill. Need lähevad just täpselt ja jäävad tugevalt madratsile. Pesus kokku tõmmanud ei ole, pesen 60 kraadiga. Froteest venivad nagu liiga välja. Eks see ongi selline katse-eksitus meetod, mõned linad on täpses mõõdus aga voodis külge keerates tuleb keskelt pool lina kaasa, ääred on kinni. Just froteelinadega olen seda täheldanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 17:32; 05.09 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei õnnestu kuidagi kummiga linasid triikida ega ilusti voltida. Siis lihtsalt viskan kokku kägardatult kappi. Õpetage palun – youtube videost küll muhvigi aru ei saanud, tundus lihtne, aga vot endal välja ei tule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei õnnestu kuidagi kummiga linasid triikida ega ilusti voltida. Siis lihtsalt viskan kokku kägardatult kappi. Õpetage palun – youtube videost küll muhvigi aru ei saanud, tundus lihtne, aga vot endal välja ei tule

Mina voldin ääred sissepoole või paar korda pikuti pooleks ja siis rullin kokku. Ei triigi kunagi, madratsil ei ole ka kortsus.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 17:32; 05.09 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei õnnestu kuidagi kummiga linasid triikida ega ilusti voltida. Siis lihtsalt viskan kokku kägardatult kappi. Õpetage palun – youtube videost küll muhvigi aru ei saanud, tundus lihtne, aga vot endal välja ei tule

paned ühe nurga teise sisse, jääb alles kahe nurgaga lina, siis paned jälle ühe nurga teise sisse ja edasi voldid või rullid kokku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kummiga voodilinad