Esileht Beebi ja mitmikud kuna ja kuidas harjutada 2ra 6ine s66mine?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: kuna ja kuidas harjutada 2ra 6ine s66mine?

Postitas:

Kysimus siis pealkirjas. Kuna on 6ige aeg 2ra j2tta 6ine s66tmine ja kuidas seda teha? Millised nipid on selleks vaja kasutusele v6tta? Minu tytreke 5 kuune ja saab rpa-d,,,kui oleks olnud v6imalus imetada siis ma arvan, et ma praegu ei kysiks seda kysimust…aga pudelitega 66sel m6llamine…selle v6iks ju varsti 2ra l6petada….v6i on liiga vara??? Mis teie arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 22:34; 20.02 12:10; 21.02 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raamatud kirjutavad, et kui laps hakkab lisatoitu saama, siis peaks öine söömine ise ära jääma ja laps magab kogu öö. Ei tea kas see ka enamjaolt nii läheb…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik oleneb ju lapsest,. minu laps kes on olnud kogu aeg väga halb magaja, ja väga kõva joriseja lõpetas öise säämise alles nüüd 2nä tagasi 1a6k siis, sõi öösel siis 120mil piima, ta pidi seda saama sest ausalt enne majja vaikust ei tulnud kui ta sai oma piima pudeli, nüüd lepib veega algaski kõik nii,. nagu alati ta tõusis ja jorises ma siis läksin tegin piima tulin ja andsin ta kätte ise siis istusin nii kaua voodi kõrval kuni ta sõi, ja ta ei söönud enam oma kogust ära, iga ööga järjest vähem hakkas sööma ta pigem oli vaja lihtsalt seda piima lõhna tunda:D ja kõik enam ma ei teinud piima läksin öösel jälle kööki aga tulin sealt vee pudeliga ja leppis:) ei kisand no seda nüüd olnud mõned päevad, aga enam ma ka järgi ei anna:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 kuuselt on vara. Üldiselt pakutakse 6 kuut selleks piiriks, mil laps võib öö läbi söömata olla aga minu laste põhjal (ja ka teiste tuttavate kogemusel) on 8-9 kuud ajaks, mil lapsed sageli ise loobuvad öisest söömisest. Tegemist on küll olnud rinnapiimalastega, ja kuna rpa täidab paremini kõhtu, siis ehk õnnestub sul varemgi. Heaks ajaks võõrutamisel oleks sul endal märgata, mil lapsel on tegelikult vajadust söögi järgi ja mil ta tegelikult vajab piima vaid uinumiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 02:08; 20.02 16:03; 20.02 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda saad ise ka jälgida. Kui paaril ööl on söögivahed olnud pikemad kui tavaliselt, tasub hoida ka edasi sedasama joont, mille laps on ise valinud (järelikult on ta valmis öösel selle võrra pikemateks vahedeks ka edaspidi).
Ega öised söömised lõppegi tavaliselt päevapealt. Esmalt hakkavad vahed pikenema ja selle võrra söögikordade arv vähenema kuni lõpuks magab ta 7-8 tundi öösel ilma süüa küsimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mure öiste toitmistega. Laps aga kohe 10 kuune ja sööb rp.
Sööb siis 4-5 korda öösel.
Kas see on ok ja peaks laskma sellel edasi juhtuda?
Ma saan aru kui ta sööks 1-2 korda, aga 4-5 on nagu liig.
Olen püüdnud teda muudmoodi rahustada aga ei ole õnnestunud. Ega väga kaua pole teda kräunutanud ka, kuna endal pole jaksu ja lapsest ka hakkab kahju.
Kas on lootust et laps kunagi ise loobub öisest söömisest või tuleb hakata seda ise ikkagi rangelt piirama?
Hetkel 3 hammast suus…kui hästi see hammastele mõjub kui laps öösel rp sööb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:14; 20.02 10:03; 20.02 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole:

Mul laps 10,5k ja lugu täpselt samasugune, ka rinnalaps. Enamasti iga 2h tagant sööb.

Ja teemaalgatajale, ma usun, et sul veel pikk maa minna, et öised söömised on minevik. Kahjuks… Mina enam ei oskagi öisest unsest unistada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese lapsega zy-le täpselt vastupidine kogemus. Kuni 6k sõi laps öösel 1-2 korda. Ehk vaid esimesel elunädalal sõi veidi tihedamini, edasi magas päris hästi. U 6k hakkas sööma üha tihedamini ja tihedamini. Mõtlesin, et hambad, aga kui 1a ikka veel paremaks polnud läinud (esimesed hambad tulid 4k, suur ports tuli 8-9k paiku ja edasi u 1a3-4k), siis võõrutasin öisest söömisest. Mul oli ta küll rp laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te neid rp lapsi võõrutate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:14; 20.02 10:03; 20.02 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapse ka võõrutasin 10-kuuselt öisest rp söömisest. Lihtsalt enam ei andnud ja kõik, kui ärkas, püüdsin teisiti rahustada ja pakkusin vett. 3 ööd olid suht hullud, nädala pärast magas juba terve öö 🙂 Tasus ära.
Nüüd järgmine laps 9-kuune ja plaan samuti toimida, kuigi poeg teeb märksa kõvemat häält kui esimene tütar 😀 hetkel tiundub võimatu, kuid muudmoodi ta ilmselt jääkski öösel ärkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Ega mul laps tegelikult ei s66gi nii 66sel, nagu siin m6nedel, et iga kahe tunni tagant. Ainult 1 kord tahab 3-4 ajal ja sis alles hommikul 8-9 ajal. Sellep2rast m6tlesingi, et 2kki on mingi nipp, et seda 1 korda kaa 2ra harjutada,,,2ra j2tta….et kui ta niikuinii ainult 1 korra nyyd tahab,,,et 2kki saaks ilma selleta kaa:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 22:34; 20.02 12:10; 21.02 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris uskumatu lugeda kuidas suuremal osal söövad 4x öösel. Mul on 2 kuune ja koguaeg söönud nagu teemaalgatajal. 1x 3-4 ajal ja siis 8-9 ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama nagu teemaalgatajal, ja laps ka 5kuune. Ka olen mõelnud, et kas juba oleks võimalik öisest korrast loobuda. Vanadest raamatutest vaadates on seal söögiaegadeks pandud 22.00- 06.00 lastel 4-8kuud, ja nii kõik toimisidki. Kussutasid öösel lihtsalt uuesti magama, nagu mu ema räägib. Nüüd on arusaamad muidugi teised, aga võimalik ära jätta see üks öine söök järelikult on, kui väga tahad. Ma ootan veits veel, kui hakkab lisa saama, ehk jätab ise ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päris uskumatu lugeda kuidas suuremal osal söövad 4x öösel. Mul on 2 kuune ja koguaeg söönud nagu teemaalgatajal. 1x 3-4 ajal ja siis 8-9 ajal.
[/tsitaat]

tead mu laps magas ka suurepäraselt esimesed 3-4kuud, sõi ka 1 kord öösel. siis hakkas see aga vaikselt sagenema kuni tipphetkedel olid vahed ca 40minutised. hetkel 9kuune ja eriti üle 2h järjest ei maga ja uuesti uinumiseks ikka enamasti peab rinda saama :s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Targemad ja kogemustega emad, palun andke nõu kuidas võõrutada rp laps õisest rinnapiimast, kui ta lutti ei võta.Mida ma temaga siis teen kui öösel karjuma hakkab:D?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kasutanud ka seda nippi, et mees magab lapsega ja ise olete teises toas, et laps ei tunneks piima lõhna. Mõni ütleb et nii on kergem…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 09:14; 20.02 10:03; 20.02 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja. Ega mul laps tegelikult ei s66gi nii 66sel, nagu siin m6nedel, et iga kahe tunni tagant. Ainult 1 kord tahab 3-4 ajal ja sis alles hommikul 8-9 ajal. Sellep2rast m6tlesingi, et 2kki on mingi nipp, et seda 1 korda kaa 2ra harjutada,,,2ra j2tta….et kui ta niikuinii ainult 1 korra nyyd tahab,,,et 2kki saaks ilma selleta kaa:)[/tsitaat]

Oi, sel juhul ära küll midagi surkima hakka. Kord öösel üles tulla ning pulbrile vett peale valada (võid vee ju voodi kõrvale termosesse valmis sättida), pole küll raske. Kui sa selle söögikorra proovid ära jätta, võib juhtuda, et laps hakkab sul varem ärkama ja siis on teispidi jama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 02:08; 20.02 16:03; 20.02 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja. Ega mul laps tegelikult ei s66gi nii 66sel, nagu siin m6nedel, et iga kahe tunni tagant. Ainult 1 kord tahab 3-4 ajal ja sis alles hommikul 8-9 ajal. Sellep2rast m6tlesingi, et 2kki on mingi nipp, et seda 1 korda kaa 2ra harjutada,,,2ra j2tta….et kui ta niikuinii ainult 1 korra nyyd tahab,,,et 2kki saaks ilma selleta kaa:)[/tsitaat]

Oi, sel juhul ära küll midagi surkima hakka. Kord öösel üles tulla ning pulbrile vett peale valada (võid vee ju voodi kõrvale termosesse valmis sättida), pole küll raske. Kui sa selle söögikorra proovid ära jätta, võib juhtuda, et laps hakkab sul varem ärkama ja siis on teispidi jama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 02:08; 20.02 16:03; 20.02 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tead mu laps magas ka suurepäraselt esimesed 3-4kuud, sõi ka 1 kord öösel. siis hakkas see aga vaikselt sagenema kuni tipphetkedel olid vahed ca 40minutised. hetkel 9kuune ja eriti üle 2h järjest ei maga ja uuesti uinumiseks ikka enamasti peab rinda saama :s[/tsitaat]

Täpselt sama siin. 4 kuud sõi 1x öösel RP. Siis tekkis kerge nohu ja hakkas tihti sööma. Mõtlesin, et nohust. Kuu aega sõi, siis jälle veidi harvem. Kuid nüüd sööb ikka 2-3h tagant.
Esimestel kuudel mõtlesin, et küll on lihtne, ma ei peagi võõrutama öösel hakkama:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et kui ainult üks kord ärkab, siis ära hakka midagi muutma. Pole ju raske kord öösel ärgata ja beebile süüa anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ait2hh vastuste eest:) eks ma siis oota kuna tibi ise 6ise s66mise 2ra j2tab:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 22:34; 20.02 12:10; 21.02 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägin siia ka oma loo. Minul laps siis umbes teemaalgataja lapsega samas rütmis oli – ärkas kella 3-4 ajal, et süüa (sõi rinnapiima) ja siis magas hommikul 8-9ni. ega ma üldiselt ei nurisenudki.

Ühel ööl oli aga niisugune juhus, et laps ärkas tavapäraselt kella 4 ajal, arvasin, et tahab süüa. kuna mul vanem laps oli parasjagu haige, panin pisikese söömiseks valmis meie voodisse ja luti suhu, et ta peaks vastu, kuni ma suurema teises toas üle vaatan.
imekombel, kui ma minuti pärast tagasi tulin ja olin valmis söötma hakkama, avastasin, et tita on uinunud. Sealtmaalt hakkasin talle öösiti enne, kui süüa pakun, panema lutti suhu ja natuke silitan – usu või ära usu, aga 90% juhtudest on ta paari lutitõmbega piirdunud, selle suust lükanud ning hommikuni maganud.

Nüüd juba kuu aega sellises rütmis. Ma ei karjuta teda öösel – kui lutt ei aja asja ära, siis annan muidugi süüa, kuid arvan et tasub proovimist ikkagi.

Teine asi on veel see, et kui enamik siin räägivad, et laps hakkab venitama söögikordade vahesid samm-sammult pikemaks, siis minul 3 lapsega on just kogemus, et lapsel tekib nö ärkamise rütm öösel ja kui ta mõne korra \”maha magab\”, siis magabki järgmise söögikorrani, mitte ei ärka tund aega hiljem – võimalik, et see on siis minu laste eripära aga sellist tund-tunnilt kauem magamist pole mul ühegagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Beebi ja mitmikud kuna ja kuidas harjutada 2ra 6ine s66mine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.