Esileht Väikelaps Kuna lõpevad haigused

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuna lõpevad haigused

Postitas:

Kuna lõpeb haigusteperiood .Kas aprill on juba selline kuu,kus lapsed vähem haiged?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsed olid päris vastikus viiruses veel 1. juunil. Ise arvan, et mais vast hakkab vähemaks jääma, millegipärast siis on jälle okseviirused tihedad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aprillis on mul lapsed alati haiged olnud. mais kui päikest rohkem ja ilmad soojad, võiks väheneda. aga meil eelmisel aastal just 31.mail oli haiglaravi vajav külmetusviirus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 16:08; 18.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aprillis on mul lapsed alati haiged olnud. mais kui päikest rohkem ja ilmad soojad, võiks väheneda. aga meil eelmisel aastal just 31.mail oli haiglaravi vajav külmetusviirus.[/tsitaat]

Mis viirus see külmetusviirus on? Viirus ei ole kuidagi seotud külmetusega ja seda enam ,et suvel ,mida 31.mai praktiliselt on. Külmetades võib hea õnnekorral kopsupõletiku saada ,muud haigused on enamjaolt piisknakkusega viirused,mida saadakse teistel inimestelt või saastatud pindadelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aprillis on mul lapsed alati haiged olnud. mais kui päikest rohkem ja ilmad soojad, võiks väheneda. aga meil eelmisel aastal just 31.mail oli haiglaravi vajav külmetusviirus.[/tsitaat]
Olen eelmise käoga nõus. Sellist asja nagu külmetusviirus pole ja ammugi mitte haiglaravi vajav. Keegi ju ei pane sind nohu-köhaga haiglasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viirusel on külmetamisega selline seos, et külmetamine vähendab keha vastupanuvõimet viirustele. Kui muidu võibolla pääseksid viirusest, kui keegi selle sinu poole köhib, aga külmetamine kergendab nakatumist.

Eelmisel aastal sai lapsel viimane nohu-köha-palavik põetud juuni algul. Aga nii hullu aastat pole muidugi olnudki meie perel kui eelmine. Sel aastal loodan paremat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunas lõpevad haigused? Haigused lõpevad mais, kuna siis on õues soojem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Olen eelmise käoga nõus. Sellist asja nagu külmetusviirus pole ja ammugi mitte haiglaravi vajav. Keegi ju ei pane sind nohu-köhaga haiglasse.[/tsitaat]

Tean küll, et ei ole sellist viirust. Kirjutasin nii, et viidata viirusele, mis tavaliselt külmetuse tulemusena organismi üle võimust võtab. Kuigi oli mai ja soe, külmetus laps ja viidi kõritursega haiglasse. Tavaliselt on see talvekuudel, seekord aga juhtus nii soojal ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 16:08; 18.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on ju ba 6 aastat selline kogemus, et kevad on kõikse hullem – eriti apr mai. Ma ise pole haige talvel olnud, aga ka mind murrab kevadeti kurguviirus, mis mitu nädalat ära ei lähe.
(See gripihirmus elamine on ka ebamugav. enne lapsi ma ei mõelnud kunagi sellele, nüüd ootan õudusega, et milline see selle aasta gripp on… brrrr)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

statistiliselt hakkavad vähenevad alates aprillist. veebruar-märts on jälle ühed hullemad kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Kuna lõpevad haigused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.