Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuna olete lapse riided ära pesnud?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kuna olete lapse riided ära pesnud?

Postitas:

Endal on praegu 33+4 ja täna hakkan beebi riideid pesema…Kuna mees sai kummutid valmis, kus lapse riided hakkavad olema, siis on hea võimalus need kastidest välja pakkida, ära pesta, triikida(vajadusel) ja kummutisse sättida 🙂
Ise mõtlen et ei ole eriti vara kuna iial ei tea ju, ehk tahab varem tulla, siis hea kui kõik on valmis 🙂 Kapis nendega enam midagi ei juhtu kui pestud on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 07:36; 16.03 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem las asjad olla varem valmis,minul asju palju ja hakkasin kusagil samal ajal asju pesema ja triikima.Riided on tillukesed ja tükk tegu nende triikimisega,ühe korraga ei jõuagi,tegelesin sellega paar nädalat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Miks Te neid pesete? Kas riided on vanad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vanad…aga ka uued riided on vaja üle pesta…Mina küll ei tea millised räpasemad ja vähemräpasemad inimesed on poes neid katsumas käinud…Mõni ehk peale köhinud/aevastanud..rõve mõeldagi 🙂
Mõned riided on saadud tuttavatelt ja mõned ise teiseringi poest ostetud, aga see ei tähenda et nad vanad oleks, sest kõik näevad välja kui uued 🙂 Ma ostan lapsele ainult parimat, ka siis kui see ei ole UUS!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 07:36; 16.03 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on ikka muidugi vaja pesta.. Endal tuttav ei pestnud voodipesu ja laps magas kõva pesuga… No pakist väljavõetud ja kohe voodi pandud.. Ikka tuleks pesta, need kõik asjad käivad ju tööstuse lintidelt läbi ja inimsed näperdavad neid.. Niiet uued riided ja muud asjad ei ole ju tegelt puhtad.
Aga teemaalgatajale niipalju, et kuna ise sünnitan mai lõpus siis plaan hetkel märtsi lõpuks vaikselt asjadega tegelema hakata. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina pesin ja triikisin umbes 34/35nädala paiku oma poiste riideid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]happevihmablond kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks Te neid pesete? Kas riided on vanad?[/tsitaat]
vastupidi, mina pesen just uued riided läbi. uued riided on täis tolmu ja mürgiseid kemikaale. endale ostetud riideid ei viitsi pesta aga vastsündinu uue kraami pesen küll üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole ühtegi uut eset veel. Olen ostnud kaltsukast ja saanud tuttavatelt. Mõned uued asjad vist ostan ka, aga näis.

Pesemisega juba otsast alustasin. Pesen-triigin kõik läbi. Muidu ei kavatese riideid triikima hakata, aga esimesel korral triigin kõik üle.

Nädalaid saab kohe 31.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtlen ka et kuna oleks see õige aeg neid pesta ja triikida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin pesema ja triikima umbes 30-31 nädala paiku, et kõik asjad lõpusirgele ei kuhjuks. Ja ega kõike korraga ei jõua niikuinii teha. Kui kummut olemas, kuhu asjad kenasti panna, siis hakka aga tegutsema. Muidu hakkadki muretsema , et kas jõuad kõike,laps võib ju ka varem tulla. Mul nädalaid täis nüüdseks 34 ja kõik asjad kenasti valmis pandud ja sätitud. Ainult voodipesu ootab voodisse panemist. Hea kerge ja muretu olla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult tuleb uued riided läbi pesta, et tootmise-pakkimise käigus kuhjunud kemikaalid maha pesta. lisaks on poes inimeste poolt näpitud riietel mõnus hulk igasugu \”tegelasi\”.
aga sel, millal pesta, pole küll mingit vahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge sellist asja pole nagu \”õige aeg\”. Igaüks tegeleb ettevalmistustega ajal mis talle sobib, millal tahtmist on jne. Ma pesin eelmisest lapsest jäänud riided pluss mõned uued riided 25n juba läbi ja triikisin ja panin sahtlisse. Minu meelest küll vahet pole. Voodit jah nii vara kokku ei pane, selleks aega küll, aga arvan, et kuskil kuu aega enne tähtaega teen selle ka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina alustasin pesemise ja triikimisega kusagil 31. nädala paiku ja tänaseks (35+4) on pea kõik (nii riided kui voodipesud) juba sahtlites valmis, ainult paar hiljuti ostetud asja on veel jäänud pesta. Nagu siin juba öeldi, on endal hea ja kerge tunne, kui tead, et kõik on aegsasti valmis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka suurem osa riidekraamist pestud-triigitud. Eks vaikselt tiksub uusi hilpe peale ka, aga need lähevad juba jooksvalt pessu. Oma järge ootavad ka voodipehmendused, voodipesu ja baikatekk. Samuti soetasin täna terve posu marlimähkmeid, need pesen ka enne kasutamist läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin lapse riiete pesemise-triikimisega tegelema kuskil 32. nädala paiku. Mõtlesin, et siis peaks tähtajaks kõik ilusti valmis saama. Sünnitama läksin aga 34+6 ja nüüd on pooled riided veel pesemata-triikimata, sest ei jõudnud valmis. Aga nüüd lapse kõrvalt on pea võimatu sellega tegeleda.
Nüüd mõtlen, et oleks pidanud ikka varem selle ette võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju teil laste asju siis juba valmis muretsetud on, et nii varakult vaja neid pesema/triikima hakata? Minu meelest piisab alguses kojutoomiskomplektist, 2 paarist voodipesust ja 3-4 bodist ja sipukapaarist. Nende pesemine, kuivatamine ja triikimine toimub ühe päeva sees. Seda teemat lugedes aga tundub, et paljud varuvad asju terveks aastaks ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuna olete lapse riided ära pesnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.