Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuna piirangud lõpevad?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 160 )

Teema: Kuna piirangud lõpevad?

Postitas:
Kägu

Kooli on praegu väga lõbus jälgida. Klassis positiivne juhtum ja kohe selge, millised õpetajad saadeti karantiini. Ekoolis ju kirjas, et lapsel oli asendustund Nende antivaxxikute pärast peavad kolleegid rohkem töötama.

Lõbus jälgid? Mine jälgi seda ka, kuidas meil samal ajal nt vaktsineeritud arstid haiguse tõttu töölt eemal on.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kooli on praegu väga lõbus jälgida. Klassis positiivne juhtum ja kohe selge, millised õpetajad saadeti karantiini. Ekoolis ju kirjas, et lapsel oli asendustund Nende antivaxxikute pärast peavad kolleegid rohkem töötama.

Lõbus jälgid? Mine jälgi seda ka, kuidas meil samal ajal nt vaktsineeritud arstid haiguse tõttu töölt eemal on.

esimeses laines vaktsineeritud meditsiinitöötajatele tekib kuuldavasti oktoobris kolmanda doosi võimalus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kooli on praegu väga lõbus jälgida. Klassis positiivne juhtum ja kohe selge, millised õpetajad saadeti karantiini. Ekoolis ju kirjas, et lapsel oli asendustund Nende antivaxxikute pärast peavad kolleegid rohkem töötama.

Lõbus jälgid? Mine jälgi seda ka, kuidas meil samal ajal nt vaktsineeritud arstid haiguse tõttu töölt eemal on.

esimeses laines vaktsineeritud meditsiinitöötajatele tekib kuuldavasti oktoobris kolmanda doosi võimalus.

https://www.err.ee/1608332918/koroonavaktsiini-lisadoose-hakatakse-tegema-juba-septembris

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed võiksid protestida, miks nende 5g kiibid ikka veel ei tööta. Lubati ju!

????

Küll nad tööle hakkavad. Te olete ju ainult 2 doosi saanud alles.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kust te teate, et restorani töötajad on kõik vaktsineeritud? No ausalt noh – kuidas te seda teate? Kui oleks aus värk, siis peaksid kliendid saama ka restosse sisenedes saama õiguse tuvastada restorani töötajad ja nende vaktsiinipassid.

No aga kas on keegi keelanud küsida? Julgusest jääb puudu?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Mulle näiteks ei mahu pähe, et kaks inimest läksid võrkpallivõistlust publiku hulka vaata, aga ise on lähikontaktsed. Puutusid kokku pikemalt nakatunud Covid positiivsena ja lähevad suure publiku hulka?</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Ilmselt on neil vaktsineerituna lubatud minna, aga tekib küsimus, et nii on varsti terve Eesti nakatumist täis. Võrkpall on jälle võrratu?!</p>
Oh anna kannatust. Inimesed vaktsineerivadki sellepärast, et oma elu juurde tagasi pöörduda ja vältida rasket või pikka haigestumist ( kui peaks ikkagi nakatuma ). Meie käsime näiteks hiljuti reisil ja nautisime puhkust. Ja paar päeva tagasi suuremal sünnipäeval ( kõik olid vaxitud ) , jällegi kõik nautisid, tore pidu oli. Kui poleks tasuta saanud, oleksime vaktsiini eest võinud ka maksta. Nüüd liigume lõpuks ometi ringi, niigi aasta ootasime. Järgmisena hakkangi teatripileteid ostma. Kas mind huvitab mõni antivaxer, kes oma tõendiga kuskil lähedal väriseb – no ei, tunnistan. See on nende valik. Neil tuleb paraku ka teisi endasuguseid karta, sest see , et keegi sai eelmisel päeval nagatiivse testi, ei tähenda, et ta järgmisel ei võiks juba positiivne olla. Nii, et, tore sügis tuleb.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ausalt vaktsineerimata inimesena testingi (jätkasin oma töösuhet august, olin lapsega kodune) – iga nädal esmaspäeval, sest ma töötan inimestega ja sotsiaalvaldkonnas ning nii on mu tööandja mulle ette kirjutanud. Mul on siiralt hea meel, et mul on see võimalus jäetud, et ma ei pidanud vaktsineerima, vaid mul oli valik. Kui mul poleks valikut, siis oleksin töösuhte pidanud lõpetama.

Vaktsineeritud inimesed on julged – nad võivad kanda edasi viirust ise seda teadmata, sest vaxitud inimesed väidetavalt põevad koroonat leebemalt. Ja kuna siit kirjutistes juba lugeda, siis oma nö. eelist igal pool käia kasutatakse mõnuga ära. Ehk et siit juba liigub asi minu jaoks ebaloogiliseks. Mina siinkohal ütlen et just vaktsineeritud inimesed on ohuks teistele! Lisaks need ebaloogilised isolatsioonid ja laste käimiste piiramine alates 18 aastast. Kuni 18 aastane on okei näiteks kinno lasta – nii kui 18 kukub, kinno minna enam vaktsineerimata ei saa. Ebaloogiline isolatsioon – ehk siis koroonahaigena lõpeb mul näiteks isolatsioon homme, täna olen nakkusohtlik ja homme hommikul võin rõõmsalt tööle minna. No need asjad ei käi nö. kellapealt. Ühesõnaga iga mõtlev inimene peaks aru saama, et kõik ei ole nii nagu meedia kajastab.

Ma loodan, et sa maksad need testid ka oma taskust kinni.  Sest teed neid veel kaua, põhimõtteliselt hetkeni kuni covidi saad.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh anna kannatust. Inimesed vaktsineerivadki sellepärast, et oma elu juurde tagasi pöörduda ja vältida rasket või pikka haigestumist ( kui peaks ikkagi nakatuma ). Meie käsime näiteks hiljuti reisil ja nautisime puhkust. Ja paar päeva tagasi suuremal sünnipäeval ( kõik olid vaxitud ) , jällegi kõik nautisid, tore pidu oli. Kui poleks tasuta saanud, oleksime vaktsiini eest võinud ka maksta. Nüüd liigume lõpuks ometi ringi, niigi aasta ootasime. Järgmisena hakkangi teatripileteid ostma. Kas mind huvitab mõni antivaxer, kes oma tõendiga kuskil lähedal väriseb – no ei, tunnistan. See on nende valik. Neil tuleb paraku ka teisi endasuguseid karta, sest see , et keegi sai eelmisel päeval nagatiivse testi, ei tähenda, et ta järgmisel ei võiks juba positiivne olla. Nii, et, tore sügis tuleb.

Päris jube lugeda, et meie keskel ongi sellise suhtumisega inimesed, kaasmaalased nagu sina. Ja neid on palju. Kui siin mõni aeg tagasi mainiti, et inimesed vaktsineerivad vaid enda egoistlikest huvidest (vabamalt reisida ja lõbutseda) lähtudes, siis mõni siin üritas tagasi ajada, et mis te nüüd, ikka ühsikonna hüvanguks ja nõrgemate kaitseks 😀 😀 Nüüd on siis maskid maas (literally) ja seanäod nähtaval.
Aga sulle, ülbik, niipalju teadmiseks, et see pooletoobine vaktsiin ei kaitse sinda nakatumise eest. Ja see, kuida sa põed, sõltub sinu enda konditsioonist. Nakkuse võid saada ka oma vaxtuid sõbrannalt (sest see pooletoobine vaktsiin ei hoia ära ka nakkuse edasi kandmist).

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina ausalt vaktsineerimata inimesena testingi (jätkasin oma töösuhet august, olin lapsega kodune) – iga nädal esmaspäeval, sest ma töötan inimestega ja sotsiaalvaldkonnas ning nii on mu tööandja mulle ette kirjutanud. Mul on siiralt hea meel, et mul on see võimalus jäetud, et ma ei pidanud vaktsineerima, vaid mul oli valik. Kui mul poleks valikut, siis oleksin töösuhte pidanud lõpetama.

Vaktsineeritud inimesed on julged – nad võivad kanda edasi viirust ise seda teadmata, sest vaxitud inimesed väidetavalt põevad koroonat leebemalt. Ja kuna siit kirjutistes juba lugeda, siis oma nö. eelist igal pool käia kasutatakse mõnuga ära. Ehk et siit juba liigub asi minu jaoks ebaloogiliseks. Mina siinkohal ütlen et just vaktsineeritud inimesed on ohuks teistele! Lisaks need ebaloogilised isolatsioonid ja laste käimiste piiramine alates 18 aastast. Kuni 18 aastane on okei näiteks kinno lasta – nii kui 18 kukub, kinno minna enam vaktsineerimata ei saa. Ebaloogiline isolatsioon – ehk siis koroonahaigena lõpeb mul näiteks isolatsioon homme, täna olen nakkusohtlik ja homme hommikul võin rõõmsalt tööle minna. No need asjad ei käi nö. kellapealt. Ühesõnaga iga mõtlev inimene peaks aru saama, et kõik ei ole nii nagu meedia kajastab.

Ma loodan, et sa maksad need testid ka oma taskust kinni. Sest teed neid veel kaua, põhimõtteliselt hetkeni kuni covidi saad.

Jah, ise ikka. Nõme on, aga ei ole teab mis suur kulu ju. Eks sinusugustel näljarottidel ole võimalus tasuta ennast kemiseerida lasta iga mõne kuu tagant. See oleks ikka tunduvalt haledam variant.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomaaias kaitstakse loomi, hiljuti surnud isalõvil oli koroona. Delta-viirus hõljub õhus veel kaua pärast nakatunu lahkumist piirkonnast. Vaktsineeritud, isegi kui on haiged, levitavad viirust vähem ja üldse on nende tõenäosus haigestuda ikkagi väga väike. Ma pean silmas just noori ja keskealisi ja reipaid eakaid, kes loomaaedades käivad. Põdurad hooldekodude asunikud, kes hetkel vaktsineeritutena täidavad haiglavoodeid, ju nagunii loomaaeda ei tule.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ise ikka. Nõme on, aga ei ole teab mis suur kulu ju. Eks sinusugustel näljarottidel ole võimalus tasuta ennast kemiseerida lasta iga mõne kuu tagant. See oleks ikka tunduvalt haledam variant.

Tark vaktsineerib, rumal antivaxxer testib.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ise ikka. Nõme on, aga ei ole teab mis suur kulu ju. Eks sinusugustel näljarottidel ole võimalus tasuta ennast kemiseerida lasta iga mõne kuu tagant. See oleks ikka tunduvalt haledam variant.

Tark vaktsineerib, rumal antivaxxer testib.

Seda, kes siin tark või rumal oli, näitab vaid aeg. Praegu on vara rõõmusaluuti lasta.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda, kes siin tark või rumal oli, näitab vaid aeg. Praegu on vara rõõmusaluuti lasta.

Kui vaktsineeritud 2 aastaga maha ei sure, nagu antivaxxerid väidavad, siis olete end nagunii lolliks teinud.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomaaias kaitstakse loomi, hiljuti surnud isalõvil oli koroona.

See lõvi ei surnud koroonasse.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kooli on praegu väga lõbus jälgida. Klassis positiivne juhtum ja kohe selge, millised õpetajad saadeti karantiini. Ekoolis ju kirjas, et lapsel oli asendustund Nende antivaxxikute pärast peavad kolleegid rohkem töötama.

Väga piiratud mõtteviis sul. Isegi kui vaktsineeritud õpetaja jääb haigeks, siis tembeldad ta otsekohe antivaxxeriks(kui matslik väljend) ja lõbustad ennast, et näe, loll peab karantiinis istuma. Sest ega vaktsineeritud ei saa ju kuidagi haiged olla ja isegi kui neil tekivad sümptomid, siis need ju ometi nakkavad ei ole ja vaktsineeritud võiks ikka haigena ka tööl käia.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomaaias kaitstakse loomi, hiljuti surnud isalõvil oli koroona.

See lõvi ei surnud koroonasse.

aga ta ei olnud kaugeltki ainus koroonasse nakatunud loom. ja praegu leviv delta tüvi on kordades nakkavam kui toona levinud tüved.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomaaias kaitstakse loomi, hiljuti surnud isalõvil oli koroona.

See lõvi ei surnud koroonasse.

aga ta ei olnud kaugeltki ainus koroonasse nakatunud loom. ja praegu leviv delta tüvi on kordades nakkavam kui toona levinud tüved.

Sul kass on ikka vaktsineeritud?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kui 2 doosiga passid kaotavad kehtivuse, kas teete 3-4 doosi ka või hakkate ka siis lamemaalasteks?

Ning kas lastele lasete siis ka tuleval aastal 2 doosi teha, et 2022 kooli aasta oleks turvaline?

Või mitmenda doosi juures te lamemaalasteks hakkate?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, kui 2 doosiga passid kaotavad kehtivuse, kas teete 3-4 doosi ka või hakkate ka siis lamemaalasteks?

Ning kas lastele lasete siis ka tuleval aastal 2 doosi teha, et 2022 kooli aasta oleks turvaline?

Või mitmenda doosi juures te lamemaalasteks hakkate?

Ära kiusa, ma arvan, et nad ei taha sellest rääkida????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

antivaxxeriks(kui matslik väljend)

Näe, teiesuguste teod.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94574205/lahikontaktsena-toole-tulnud-vaktsiinivastane-hooldaja-nakatas-18-patsienti-kolm-neist-suri

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

antivaxxeriks(kui matslik väljend)

Näe, teiesuguste teod.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/94574205/lahikontaktsena-toole-tulnud-vaktsiinivastane-hooldaja-nakatas-18-patsienti-kolm-neist-suri

Mis sa selle all silmas pead? Et kui ma arvan, et antivaxxer on matslik väljend, siis olen ise kindlasti just vaktsiinivastane? Arva uuesti. Uute uuringute kohaselt võin olla suisa superimmuunsusega covidi suhtes ehk vaktsineeritud pluss läbi põdenud. Aga kui keegi kasutab sõna antivaxxer või muud sarnast väljendit, siis see inimene just kõige haritum minu jaoks ei paista.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui keegi kasutab sõna antivaxxer või muud sarnast väljendit, siis see inimene just kõige haritum minu jaoks ei paista.

Siis tunnista oma eksimust. Ma olen tõenäoliselt haritum, kui enamik Eesti inimesi.

Antivaxxer on minu jaoks madal inimene. See on täpselt õige nimi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui keegi kasutab sõna antivaxxer või muud sarnast väljendit, siis see inimene just kõige haritum minu jaoks ei paista.

Siis tunnista oma eksimust. Ma olen tõenäoliselt haritum, kui enamik Eesti inimesi.

Antivaxxer on minu jaoks madal inimene. See on täpselt õige nimi.

Emakeele alal igatahes eriti haritud ei paista, komade kasutusega tundub probleeme olevat.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emakeele alal igatahes eriti haritud ei paista, komade kasutusega tundub probleeme olevat.

Njah. Mis saab nüüd? Kujutan sinu vingus nägu juba ette, kuidas igapäevaselt pereliikmeid terroriseerid oma tühiste märkustega 😀

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Emakeele alal igatahes eriti haritud ei paista, komade kasutusega tundub probleeme olevat.

Njah. Mis saab nüüd? Kujutan sinu vingus nägu juba ette, kuidas igapäevaselt pereliikmeid terroriseerid oma tühiste märkustega ????

Oma kehva kirjaoskuse korvad kujutlusvõimega, nagu näen!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinid ei peata seda levikut ja piirangud jäävad. Who mainis seda alles paar päeva tagasi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kehva kirjaoskuse korvad kujutlusvõimega, nagu näen!

Mingist üleliigsest komast tekitasid luulu, et kirjaoskus on kehv? Mine hangi elu endale.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis tunnista oma eksimust. Ma olen tõenäoliselt haritum, kui enamik Eesti inimesi. Antivaxxer on minu jaoks madal inimene. See on täpselt õige nimi.

Nojah. Haridus ei riku…. meest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinid ei peata seda levikut ja piirangud jäävad. Who mainis seda alles paar päeva tagasi.

tänaseks on ju riigid, kus elanikkonna  vaktsineerimise tase on 70%+ ja isegi 80%+ piiranguid lõpetamas. elame näeme, kuis neil läheb. mina isiklikult  julgen olla optimistlik.

aga taolise pooles vinnas vaktsineeritusega nagu meil siin, ei ole jah suuremat lootust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kehva kirjaoskuse korvad kujutlusvõimega, nagu näen!

Mingist üleliigsest komast tekitasid luulu, et kirjaoskus on kehv? Mine hangi elu endale.

Nagu sinu jaoks on antivaxxer (nagu sina neid oma madaluses nimetad) “madal inimene”, on päriselt haritud inimese jaoks nii lolle komavigu tegev inimene lihtsalt viletsa haridusega.
Kooliteed alustasid ilmselt mingis kolkakoolis, sellest ka lüngad baasteadmistes.
Sinusuguste kohta käib hästi see ütlemine, et ega haridus matsi riku.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 160 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuna piirangud lõpevad?