Esileht Erivajadustega laps Kuna tuleb esimene puudetoetus?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuna tuleb esimene puudetoetus?

Postitas:

Otsus tehtud mai keskel ja sots ametist sain kirja augusti alguses….viisin siis ka avalduse toetuse taotlemiseks, sest see määrati. Kas esimene toetus tuleb 5,sept või varem?(ei ole varem puuet taotlenud)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:24; 14.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama küsimus…puudetoetuse taotluse esitasin juuli lõpus. Toetust saan kuni 01.07.2015 (puue määrati esialgu kuni aastaks), puudetoetust saan aga kokkuvõttes 9 kuud ja teenuseid samuti sama kaua, kuna asjaajamine ise venib nii kaua(: Küsiks veel kas esimene kord saab siis ka kuskiltmaalt tagantjärgi nt avalduse esitamisest või hakkabki kehtima sellest hetkest kui keegi heaks arvab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt tuleb puudetoetus mõlemal eelmisel käol enne järgmist maksepäeva 5. septembril. Millal täpselt, ei oska keegi öelda. Puuderaha saab tagantjärgi ja minu arust ikka umbes avalduse esitamise kuupäevast. Ise sain 4 kuu rahad korraga, sest nii kaua läks aega avalduse esitamisest reha-plaani (ja seega ka puude) otsuse tegemiseni. Puudetoetuse avalduse esitasin digitaalselt peale otsuse kättesaamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 12:32; 14.10 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli sarnane asi eelmisel aastal. Mais sai taotlus esitatud, seejärel käisin reh.plaani tegemas ja otsus tuli augustis. Paar nädalat peale otuse saamist sain puudetoetuse(mai, juuni, juuli, august). Edaspidi hakkas see laekuma iga kuu 5.kuupäeval.
Esimene kägu: võta ühendust sots.kindlustusametiga ja saad teada millal peaks väljamakse olema. Sealt lehelt leiad ka toetuse suuruse. Minul on keskmise puudega laps ja saan 69,04¤/kuus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tuli täna esimene toetus….Kummalises summas- 231 euri sentidega…see on siis 3,3 kuu eest? Kas siis sai juuni, juuli, august? Ja osade mai kuu päevade eest(otsus oli 20mai ringis kuskil)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 09:24; 14.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aasta puude määramisest mööda sai, taotlesin puude pikendamist ja sain positiivse vastuse. Nüüd tekkis mul küsimus, kas sellisel juhul tuleb puudetoetust ka uuesti taodelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui aasta puude määramisest mööda sai, taotlesin puude pikendamist ja sain positiivse vastuse. Nüüd tekkis mul küsimus, kas sellisel juhul tuleb puudetoetust ka uuesti taodelda?[/tsitaat]

Ei, minu meelest ei tule. Ma üle ei hakka kontrollima, kuid mul endal on töövõimekaotus ja peale esmakordset avaldust pole ma uut pidanud tegema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 12:32; 14.10 21:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Erivajadustega laps Kuna tuleb esimene puudetoetus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.