Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuna tuleb seoses pühaga emapalk üle?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kuna tuleb seoses pühaga emapalk üle?

Postitas:

Kuna 8. on nädalavahetus, siis tuleks kanda reedel. Ja kuna reede on püha, siis kantakse neljapäeval, st 05.04.12.
On nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 13:53; 04.04 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli juba täna tulnud Nordea panka üle. Olen Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka tuli täna hommikul. Harjumaal elan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui tore. Vaatasin just, et ongi üle tulnud. Super! 🙂 Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 13:53; 04.04 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõige nõmedam on Lõuna-Eestis, kus muidu kantakse üle 9ndal kuupäeval. Kahjuks on Euroopas ka II ülestõusmpüha, seega ülekandeid teha ei saa sel päeval ka Eesti siseselt. Pangalehel on suur punane kiri üleval. [/tsitaat]
??? Mis mõttes see kõige nõmedam on? See ei puutu ju üldse asjasse. Niikuinii ei maksta vanemahüvitist nädalavahetusel ega pühade ajal. Homme saad oma raha, kui Lõuna-Eestist oled!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9. apr on esmaspäev ja lõuna eestis makstakse peretoetused 9ndal kuupäeval. seega homme l-e ei saa. kuna pangas on kiri, et ka 9. apr (meil tavaline tööpäev, euroopa enamikes riikides suur püha) ei tööta pankadevahelised kanded, siis tekkis siin ühel kommenteerijal kartus, et saab raha alles 10ndal. aga kuna pangasisesed kanded tehakse ikka ära siis ma usun, et peretoetused makstakse vast ikka nö pangasiseselt, ehk sotsiaalkindlustusametil on igas eesti pangas konto (või kes iganes neid maksab).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu teada on see asi ikka nii, et need rahad kantakse kahel järjestikusel päeval, ükskõik mis need kuupäevad on.
Näiteks kui on 9.kuupäev laupäeval, siis kantakse üle 7. p-eesti ja 8. l-eesti. Mitte siis vastupidi ju, kuigi p-eesti omad saaks ikkagi ju 8. kanda. Ja ei kanta ka ühel samal päeval.
Samamoodi on praegu, et need päevad peavad olema järjestikused. Ei saa olla nii, et p-eesti saab täna ja l-eesti alles 9ndal või 10ndal.
Pealegi ei maksta kunagi neid rahasid peale õiget kuupäeva vaid ikka alati enne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna 9. on püha mujal maailmas ja pankadevahelised maksed ei toimi,
siis
erandina
saab Lõuna-Eesti oma raha homme st 5. (mitte 9.)
ja
Põhja-Eesti sai täna e 4.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:28; 05.04 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja Lääne Eesti asub järelikult ka lõunas…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:29; 05.04 09:29; 05.04 09:55; 05.04 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab raha tulla 9-ndal kui pangas seisab selline kiri
6-9. aprillini tähistavad Euroopa Liidu riigid ülestõusmispühasid. Pühade ajal on üleeuroopaline arveldussüsteem suletud, mille tõttu ei toimu riigisisesed ega välismaksed eurodes.

Riigisisesed pankadevahelised maksed eurodes
Ajavahemikus 6. aprillist kuni 9. aprillini tehtud riigisisesed pankadevahelised euromaksed edastame saaja panka 10. aprillil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seb klient ja tõesti ei ole raha, niiet seega järelikult tuleb ikka 9- ndal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna Pensioniamet kannab ka Swedi ja kui sinul ON konto Swedis, siis kantaksegi 9.

Sest siis EI OLE tegu ju pankadevahelise arveldamisega 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kas ei ole vahet millal see raha tuleb,paar päeva ees või taga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 08:32; 05.04 09:45; 05.04 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand kas ei ole vahet millal see raha tuleb,paar päeva ees või taga?[/tsitaat]

Minul on küll väga oluline sest eelmise kuu ootamatu väljamineku tõttu on hetkel kontol ainult 23 senti ja kodus sõõgiks ainult kolm viilu leiba ja pool pakki makarone.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:29; 05.04 09:29; 05.04 09:55; 05.04 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis tuleb ennast kindlustada ootamatuste vastu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 08:32; 05.04 09:45; 05.04 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki jagad oma tarkust testega ka? Mis valemiga sa selle vh ja rahadega ennast kindlustad kui kasvavale lapsele riideid selga vaja ja praegu sõõb lisatoitu ka. Toiduvarusi ei saa kodus hoida sest hiirte ja rottide nuumamisega tegeleda ei taha aga kassi pidammiseks lisaraha ka pole. Nõme targutaja oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:29; 05.04 09:29; 05.04 09:55; 05.04 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõme laristaja oled!!!Õpi elama.Siis ei ole vaja last muretseda kui tema kasvatamiseks raha ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 08:32; 05.04 09:45; 05.04 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta kuivained ja pane plekk-karpidesse. Ja külmkappi või konservikarpi või klaaspurki ka hiired-rotid ei pääse…

Tangu, riisi, makarone, mannat, tatart, pudruhelbeid hoia plekktoosis või klaaspurgis(keeratava plekk-kaanega, minul olis 1,5 või 2l nn kurgipurgid), paar liha- ja kalakonservi ka sahvririiulil,
kartulid-porgandid on kaanega plekkämbris või suures supipotis.
ja
ülejäänud kraami (minul ka leib, sai) külmikus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:28; 05.04 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkki jagad oma tarkust testega ka? Mis valemiga sa selle vh ja rahadega ennast kindlustad kui kasvavale lapsele riideid selga vaja ja praegu sõõb lisatoitu ka. Toiduvarusi ei saa kodus hoida sest hiirte ja rottide nuumamisega tegeleda ei taha aga kassi pidammiseks lisaraha ka pole. Nõme targutaja oled.[/tsitaat]
mina elasin küll VH ajal nagu kuninga kass.praegu küll sellist head sissetulekut pole.käin poole kohaga 3-aastase lapse kõrvalt tööl.VH oli täiskoha palga järgi.kui saad VH, siis on sul alla 2 aastane laps kellele saab riideid lausa tasuta. või mõne ¤ eest.ka kombekad, joped on nii väikesele soodsamad.lisatoidu saab ka ise teha.
mul 3 last ja alati on sügavkülmikus vm 2 nädala söök, lisaks veel ca kuu aja kuivained.elan korteris, ruumiga pole priisata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 11:06; 05.04 11:20; 05.04 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minul on küll väga oluline sest eelmise kuu ootamatu väljamineku tõttu on hetkel kontol ainult 23 senti ja kodus sõõgiks ainult kolm viilu leiba ja pool pakki makarone.[/tsitaat]

Aga see raha ei tule hiljem ju, tuleb sellel päeval millal alati tulnud. Miks sa arvad, et sinu laristamise pärast peaks raha varem tulema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 11:17; 05.04 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkki jagad oma tarkust testega ka? Mis valemiga sa selle vh ja rahadega ennast kindlustad kui kasvavale lapsele riideid selga vaja ja praegu sõõb lisatoitu ka. Toiduvarusi ei saa kodus hoida sest hiirte ja rottide nuumamisega tegeleda ei taha aga kassi pidammiseks lisaraha ka pole. Nõme targutaja oled.[/tsitaat]
ja lapse said \”pühast vaimust\”? lapse isal on ju ka sissetulek?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 11:06; 05.04 11:20; 05.04 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja lapse said \”pühast vaimust\”? lapse isal on ju ka sissetulek?[/tsitaat]

On jah ja selle sissetulekuga peidab raibe ennast kusagil välismaal. Kui korteri üür on 100 euri ja küte veel lisaks siis ei jää erti raha varuks. (vanker(eelmine sugulastelt saadud läks katki),mähkmed, riided sest teistest on välja kasvanud). Ei jõua ära oodata, et ilmad soojemaks läheks ja saaks kütte arvelt hakata raha kõrvale panema. Need kes laristamses süüdistavad võiksid natuke oma silmaringi laiendada. Mõlakad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 22:29; 05.04 09:29; 05.04 09:55; 05.04 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raibe? Aga see raibe sobis linade vahele küll. Ma ausalt ei mõista sellist suhtumist, alguses sobib ja hiljem on kisa taevani. Ja mölakaks sõimamine näitab väga kenasti millise inimesega on tegu. Kui korteri üür käib üle jõu, tuleks leida soodsam korter. Mis saab siis, kui emapalk lõppeb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 11:17; 05.04 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

On jah ja selle sissetulekuga peidab raibe ennast kusagil välismaal. Kui korteri üür on 100 euri ja küte veel lisaks siis ei jää erti raha varuks. (vanker(eelmine sugulastelt saadud läks katki),mähkmed, riided sest teistest on välja kasvanud). Ei jõua ära oodata, et ilmad soojemaks läheks ja saaks kütte arvelt hakata raha kõrvale panema. Need kes laristamses süüdistavad võiksid natuke oma silmaringi laiendada. Mõlakad![/tsitaat]
et kui ma ei ela lastetoetustest, siis olen mölakas?
mul oli selline VH, et oleksin ka üksi lapsega hakkama saanud. st olin enne lapsesaamist tööl käinud.
ja raipeid ma ka oma linade vahele lasknud pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 11:06; 05.04 11:20; 05.04 12:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuna tuleb seoses pühaga emapalk üle?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.