Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuna võisin rasestuda?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kuna võisin rasestuda?

Postitas:
Kägu

Ei ole vaja isaduse paanikat, lihtsalt uurin.

UH oli eelmisel aasta no tuvastatud, et OV toimus/toimub 12 päeval, tsükkel muidu 25 päeva. Vahekorras olime tsükli 9-ndal päeval, kas tõesti nii vara võimalik rasestuda?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Rasestusid ikka siis, kui toimus OV, spermatosoidid püsivad elus mitu päeva. OV ei pruugi samuti iga kuu samal ajal toimuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No toimus ov päeva-kaks varem, pidasid spermid 2 päeva vastu ja ongi, mis selles siis nii imestamisväärset on… Rasestud ikka siis kui ov oli, vahekord võib olla ka varem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui isaduses küsimus pole, milles siis on?
Vahekorra päev on teada, ov toimumine ja selle enamvähem aeg on teada, rasedus on tulnud…
Pühast vaimust rasesaks ei jää, järelikult oli/on võimalik.
Ka üsna loogiline (seemneraku eluiga, millest eelpool on vastatud).
Või kahtlustad, et olid eelmisest tsüklist rase ja päevad käisid edasi ehk siis raseduse suurus? Selles osas ilmselt aitab uh, kus hinnatakse loote suurus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui isaduses küsimus pole, milles siis on?

Vahekorra päev on teada, ov toimumine ja selle enamvähem aeg on teada, rasedus on tulnud…

Pühast vaimust rasesaks ei jää, järelikult oli/on võimalik.

Ka üsna loogiline (seemneraku eluiga, millest eelpool on vastatud).

Või kahtlustad, et olid eelmisest tsüklist rase ja päevad käisid edasi ehk siis raseduse suurus? Selles osas ilmselt aitab uh, kus hinnatakse loote suurus.

Seda viimast mõtlesingi, sest viimastel päevad olid verevaesed…eks UH näitab siis.
Aga eks perekool ikka arvab, et mehi nagu putru:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda viimast mõtlesingi, sest viimastel päevad olid verevaesed…eks UH näitab siis.

No vabandust, kuid selle isaduse küsimusega sa ju ise lausa alustasid teemat. kui sa oleks selle asemel kirjeldanud olukorda ja avanud veidi küsimuse tausta, poleks isaduse mõte kellelegi ilmselt pähegi tulnud – ja ka praegusel juhul ei “süüdistanud” sind keegi meeste paljususes. see oli sinu enda poolt küsimusse tipitud eeldus.
ainus, kes vastanutest isadust puudutas, olin mina ja see oli üksnes selles võtmes, et milles siis asi on, et kust saab üldse tekkida küsimus, et kas ma sain sellest vahekorrast rasestuda, kui kõik märgid näitavad, et sa rasestusid 🙂 järelikult said.
Vastused tulevad ikka küsimuses antud info järgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No vabandust, kuid selle isaduse küsimusega sa ju ise lausa alustasid teemat. kui sa oleks selle asemel kirjeldanud olukorda ja avanud veidi küsimuse tausta, poleks isaduse mõte kellelegi ilmselt pähegi tulnud – ja ka praegusel juhul ei “süüdistanud” sind keegi meeste paljususes. see oli sinu enda poolt küsimusse tipitud eeldus.

ainus, kes vastanutest isadust puudutas, olin mina ja see oli üksnes selles võtmes, et milles siis asi on, et kust saab üldse tekkida küsimus, et kas ma sain sellest vahekorrast rasestuda, kui kõik märgid näitavad, et sa rasestusid 🙂 järelikult said.

Vastused tulevad ikka küsimuses antud info järgi.

On ikka probleemid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis kui seksisid 😂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rasestusid ikka siis, kui toimus OV, spermatosoidid püsivad elus mitu päeva. OV ei pruugi samuti iga kuu samal ajal toimuda.

Tõepoolest, kõik arvutavad seda ovulatsiooni päeva, kuid vähesed võtavad arvesse et sõltuvalt mehe sperma kvaliteedist ja naise emakakaela keskkonnast võivad spermatosoidid olla naise organismis viljastumisvõimelised enam kui nädala peale vahekorda! Suurem tõenäosus rasestuda on seksida enne ovulatsiooni või selle päeval, kuid kasutades ov-teste võib naisel ovulatsioo toimuda ka 12-48h peale LH piiki, ehk saab rasestuda ka peale oodatavat ovulatsioonipäeva. Seega “millal ma rasestusin” on tõesti puhas hiromantia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See enam kui nädala peale ei tasu lootma jääda (jah, teoreetliliselt võib sperma elada emaka-emakakaela-munajuha aluselisemas keskkonnas päevi, tupe happelises keskkonnas koolevad paarikümne minutiga), aga 2-3 päeva on reaalne.
Rasedaks jääb siiski alati ainult ov ajal ja munarakk on viljastumisvimeline 12-24t peale ovulatsiooni.

Küsime siis nii, et kuna sa positiivse testi said ja kas see sai olla sellest vahekorrast või ovst? Kui jah ja test on positiivne alles hiljuti, siis miks sa arvad, et oled rase kauem- olid päevad, oli pos ov test(vms) oli vahekord… ja positiivne rasedustest. Kui sa oled 8+ nädalat rase, siis selle ütleb günekoloog esimese minutiga läbivaatuse ajal ära. Tõenäoliselt siiski 4+

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuna võisin rasestuda?