Esileht Pereelu ja suhted Kunagi koos olnud ja siis vaid sõbrad, võimalik ?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kunagi koos olnud ja siis vaid sõbrad, võimalik ?

Postitas:

Selline küsimus, kui kunagi oli mees armunud ja asi läks ka seksini, kas on usutav see, et kuna tundeid väidetavalt enam pole, siis saavad nad edaspidi olla kindlasti vaid sõbrad ?

No näiteks a-la kokku enam ei saa, aga kuskil foorumis ikka trehvatakse, üritustel neutraalselt  jne

Või tuleks selline suhtlemine lõpetada, kuna lõpuks hakkab ikka mingi segav teema arenema, sest tunded ja seks ju olid.

On kellelgi kogemusi ? Sellist juttu räägib mulle mu elukaaslane.

Ma ise ei usu, et on võimalik sõprus naise ja mehe vahel peale tundeid ja seksi.

Ise olen katkestanud sellistega suhtlemise 100% ja siis on päriselt läbi, enam ei paina.

 

+5
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 06:29; 18.11 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisena usun,  et saab sõpradena jätkata. Kui tundeid enam pole, siis ei ahvatle ka enam midagi.  Samas meestel see tundevärk ei ole vist väga oluline, seega 50:50.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult, just nii saabki sõber olla.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõber olla, ei seda ma ei usu. Sõbralik olla, see on teine asi. Kui tõesti juhuslikult kokku trehvad ja paar sõna vahetad. Aga kui tuleb igapäevane suhtlus sõpruse sildi all, siis on kahtlane teema. Mina enda suhtesse sellist sõprust ei laseks kindlasti.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen oma eksiga sõber. Ma olen praegu nagu kuu pealt kukkunud ja ei saa aru, mis mind toona pani praegusesse eksi armuma, nii kõvasti olin armunud, nagu oleks puuga pähe saanud, kuigi teadsin, et tegu elumehega. Pärast petmist olin aasta aega kohutavalt kurb. Ja sealt edasi äkitselt käis mingi klõps ja eks ei ole mulle enam üldse seksuaalselt atraktiivne, null tõmmet tema suunas. Aga kuna sõpruskond meil sama, siis juttu jagub meil kahel kauemaks. Mingit tõrget ei ole, kuna mul on täiesti igasugune armuvalu, igatsus ja soov füüsiliseks suhteks viimseni kadunud eksi suhtes. Minu praegusel mehel puudub igasugune vajadus karta, et meil taas midagi tekkida võiks, see laev on jäädavalt läinud. Siiani imestan, et mis asi see inimese hormonaalsüsteemis toimub, et atraktiivsus sedasi 100% muutuda võib.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 07:31; 16.11 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei näe probleemi, olen oma eksiga sõber edasi. Mingi aeg käisime ka peale tööd dringil, nüüd kolis ta ära.  Abikaasa teab temast ning küsisin, et kui teda häirib, siis ei lähe. Hea on teada, et millisesse ämbrisse oleksin astunud, kui oleksime abiellunud – nimelt on  endiselt naistemees.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On võimalik sõber olla. On võimalik ka vaid sõbralik olla. Ja on võimalik ka mitte.

Kui su kaaslane on usaldusväärne, siis ära lõhu suhet armukadetsemisega. Kui su kaaslasel on reaalselt mingeid koledaid vigu, mine eluga edasi temata.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mitme oma eksiga sõber. Ühega suhtlen päris tihedalt, aga temaga oli meil ka kõige põgusam armumine ja ülilühike suhe enne kui aru saime, et me niiviisi romantiliselt ikka ei klapi üldse. Teisega jagame sõpruskonda ja kohtume tihti sünnipäevadel ja koosviibimistel ning jutustame alati hea meelega. Kolmandaga suhtleb mu abikaasa isegi rohkem.
Kõik eksid on väga toredad ja huvitavad inimesed, kellegagi suure tüliga lahku pole läinud, lihtsalt erinevatel põhjustel pole kokku sobinud. Mingeid romantilisi tundeid nende vastu kûll enam pole ja neil kõigil ka uued kaaslased ja osadel ka lapsed. Usun seega, et sõprus on täiesti võimalik. 🙂

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On võimalik. Ühe eksiga olen sõber, tihti ei kohtu, kuna elame erinevates linnades, aga vahel käin tal külas ja telefonitsi räägime päris tihti. Ka ühegi teise eksiga pole mingit vältimist või vaenamist. Niisama ei suhtle, aga sünnipäevadeks soovime õnne ja kui trehvame, räägime paar sõna juttu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanemad suhtlesid peale lahkuminekut, isa helistas pidevalt emale, et muresid kurta jne. Olen üsna kindel, et midagi füüsilist seal enam ei toimunud. Isal oli juba uus naine ka sel ajal.

Ma arvan, et on võimalik sõbrad olla, kui mõlemal on tunded ja tõmme üle läinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mehest ja ka sinust. Üldiselt mehed on sõbrana paremad kui naised, nendega saab luurele minna. Kuid see on võimalik ainult siis kui kummalgi enam tundeid ei ole. Üldiselt kui on väärt inimene, miks mitte jääda sõbraks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on võimalik, ma saan enda endise abikaasaga väga hästi läbi, tuleb unustada ja edasi minna. Siiski kasvatame me ühiselt last ja lapsele olen ma tema isast ka ainult ülivõrdes rääkinud. Tundeid ju sellised, nagu seda on mehe naise vahel enam ei ole, on vaid hoolivus. Tegemist on siiski väga toreda inimesega, ega muidu ei oleks temaga kunagi abiellunud, lihtsalt asjad läksid omasoodu, see mis oli, kadus käest. Vigadest õpitakse ja eks nüüd üritad uues suhtes sellevõrra targem olla.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on võimalik eksiga vaid sõber olla, ilma igasuguste tagamõteteta.

Aga alati loevad ju asjaolud. Naistel seostubki seks sageli tunnetega. Kui tundeid enam pole, siis ei tunnegi mehe vastu sellises mõttes huvi ega laseks teda enda voodisse. Naised võivadki edukalt oma eksiga sõbrad olla, sest ei taha teda enam füüsilises mõttes.

Meestega on ju teisiti. Neil võivad tunded täiesti kadunud olla, aga teiste naistega voodis olla on ikka meeldiv ja huvitav. Seda enam, kui selle eksiga oli tal voodis hea, see naine on talle seksuaalselt atraktiivne, siis võib oma mõttes ikka fantaseerida ja unistada.

Oleneb ka, kes lõpetas suhte. Kui selleks oli naine ja mees jäeti maha, südant valutama, siis seda kahtlasem on selline sõprus. Seda tõenäolisem, et mees igatseb ikka taga.

Ma arvan, et sellistes sõprussuhetes oleneb ikkagi põhiliselt sellest naisest. Ka niisama sõbrannad, kellega pole midagi füüsilist olnud, võivad ühel hetkel mehe voodis lõpetada. Kõik oleneb sellest, kas see naine on mehest huvitatud või mingil nõrkushetkel vajab lohutust, üksinduse peletust. Sest suur osa mehi haarab kohe võimalusest,kui aga naine pakub. Kui naine kaasa ei lähe, huvitatud pole siis ei juhtu nende vahel nagunii midagi.

Ma mehi eriti ei usaldaks oma eksidega sõbrustamas. See on selline õhuke jää. Kunagi ei saa kindel olla, et mingis olukorras jälle voodis ei lõpetata. Nt alkoholi tarbinud, parasjagu suhteprobleemid või teisel lohutust vaja jne.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord see kunagi armumine on nagu haiguse läbipõdemine…läheb haigus/armumine üle ja kogu ülejäänud eluks on immuunsus. Seega saab edaspidi suhelda sõpradena ja pole karta, et haigus uuesti külge hakkab 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla tõsi, et midagi ei ole ja võib tegelikult midagi susiseda. Ainuke jama ongi, et sina ei saa seda teada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sellest kartusest aru ei saa, et kui mees on see sõbrustaja, siis ikka võib juhtuda, et seksivad, kui naine rohelise tule annab. Mis tähtsust sellel on, et see naine on eks. Sellise mees võib ju ükskõik kellega seksida, see ei pea ju tingimata eks olema. Jube väsitav oleks taolise mehega elada, keda tuleb kogu aeg valvata ja kahtlustada. Mina pigem eelistan elada ôndsas usalduses kuniks selgub, et mees ei ole seda usaldust väärt ja siis edasi liikuda teiste meeste juurde, keda julged jälle usaldada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 07:31; 16.11 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb mehest.

Mu abikaasa teab minu ekse. Ühega suhtleb tema rohkem kui mina. Käisime koos mu eksi pulmas ja paar korda kuus käime üksteisel külas.
Teise eksiga kohtun ma tavaliselt suurematel pidudel (elame pigem väiksemas kohas), ajame juttu, vahest tantsime ja ongi kõik. Mees temaga eriti ei suhtle – nad pole ühist keelt leidud aga ei keela mul suhelda.

Mehel endal oli enne mind ainult 1 suhe, mis kestis umbes 2 kuud ja lõppes sõbralikult, sest  neiu lõpetas kooli ja kolis koju eesti teise otsa. Selle neiuga nad vahest netis suhtlevad ja räägivad, et peaks kokku saama aga nii kaua, kui me koos oleme olnud (pea 15a) seda juhtunud pole. Mees kutsus mind ka kaasa ja sel neiul on mees ja 2 last nii et ma ei murtse.

Oma endiste sekspartneritega mees ei suhtle- ütleb ise, et pole vaja nendega suhelda.

Tean ka meest, kes käib aeg-ajalt oma eksi juures seksi nurumas, kuigi endal on kodus tunduvalt püssim elukaaslane ja 2 last. Nad 1x on seksinud peale lahkuminekut, kui mehel juba uus naine oli. Sellest on umbes 13-14a möödas ja eelmine aastavahetus kuulsin pealt, kuidas see mees oma eksile armastust avaldas.

Mehed pole ühe vitsaga löödud. Eks sa pead ise oma meest teadma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei näe probleemi, olen oma eksiga sõber edasi. Mingi aeg käisime ka peale tööd dringil, nüüd kolis ta ära.  Abikaasa teab temast ning küsisin, et kui teda häirib, siis ei lähe. Hea on teada, et millisesse ämbrisse oleksin astunud, kui oleksime abiellunud – nimelt on  endiselt naistemees. Rate this item:Submit Rating+10

Eksidega seksimine on cool. Mehed sõitku seenele. Kui tahavad, siis ajagu tussist teise mehe lõhna taga

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tee see üldlevinud test ära ja palu ennast naisterahvaga tuttavaks teha. Kui mees puiklemata nõus on, on asi nii, nagu ta räägib. Kui hakkab keerutama, siis on selge, et sind selle sõbrasuhtluse pealtvaatajaks ei soovita lootuses, et ehk ei pea küll voodisse ronima aga väike flirt on vahelduseks ka tore.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan vastuste eest, jään arvamuse juurde, et kui naispool annab rohelise tule ja tekib võimalus, siis võib midagi ikka tulla

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 06:29; 18.11 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll võimalik. Nii sõprus mehe ja naise vahel kui ka sõber olemine eksiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka saab olla sõprust.

See, et asi seksini viis või armumine oli ei tähenda midagi. Võis selguda, et seks ei klapi / emb-kumb natuke loll teise jaoks / mingi X asi asi häirib, kasvõi hääletoon, pikkus / oli nooruse tunne, tegelikult maailmavaated on erinevad / pole tegelikult üldse nii hea kaasa materjal kui tundus vmt. Selliseid põhjuseid on palju, et miks kunagi võis olla wow efekt, armumine, aga inimesed muutuvad ka aastatega ja see, et kunagi ka mingi säde oli ei tähenda, et seda hiljem peaks olema. Samas inimesena võib ju tore jutukaaslane vahepeal näiteks olla vmt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Kunagi koos olnud ja siis vaid sõbrad, võimalik ?