Esileht Ilu ja tervis Kunas COVIDi kordustest näitas negatiivset tulemust?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kunas COVIDi kordustest näitas negatiivset tulemust?

Postitas:

Tere,

Uurin, kas teil on kogemusi, koroona kordustestiga. Nimelt tean, et statistiliselt võib 90 päeva test näidata positiivset tulemust, mis on aga teie kogemused?

Olime abikaasaga vahetult peale aasta vahetust haiged, mõtlen, kas üldse on mõtet minna kordustesti tegema enne märtsi keskpaika?

Oleks tore, kui jagaksite kogemusi. Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 13:26; 22.02 10:47; 22.02 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kordustesti anda? Milleks? Kui põdesid koroona läbi on sul immuunsus juba.Mingeid kordusteste ei ole vaja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks kordustest? Minule öeldi nii terviseametist kui perearsti juurest, et uuel testil ei ole mingit mõtet. Et kui väga tahan, võin u kuu peale haigust teha antikehade testi, et näha, kas olen ikka immuunsuse saavutanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kordustesti ei tehta. Kui inimene on koroonat põdenud, loetakse teda järgmise 6 kuu jooksul läbipõdenuks ja teda ei testita niisama. Kui on uus haigestumine, siis ehk küll.

Isiklikult tean inimest, kellel oli peale kevadist haigestumist (siis ei testitud) sügisel test positiivne. Ja veel tean inimest, kes põdes ilmselt septembris, siis oli test negatiivne. Uus hingamisteede infektsioon negatiivse testiga oli detsembris, kuid siis olid antikehad juba positiivsed…

Meedik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kordustest on ikkagi suht oluline, kui inimene soovib minna kuskile, kus on neg test nõutav.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 20:26; 21.02 20:51; 22.02 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kordustest on ikkagi suht oluline, kui inimene soovib minna kuskile, kus on neg test nõutav.

 

No väga rumal on see, kes nõuab Covidi läbi põdenult negatiivset testi. Selle tõestamiseks on sul võimalik võtta arstitõend, et oled läbi põdenud koroona. Kuni 6 kuud peale põdemist saad sellega kõik käigud käidud. Kui kangesti tahad testida, siis tee parem antikehade test.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kordustest on ikkagi suht oluline, kui inimene soovib minna kuskile, kus on neg test nõutav.

No väga rumal on see, kes nõuab Covidi läbi põdenult negatiivset testi. Selle tõestamiseks on sul võimalik võtta arstitõend, et oled läbi põdenud koroona. Kuni 6 kuud peale põdemist saad sellega kõik käigud käidud. Kui kangesti tahad testida, siis tee parem antikehade test.

Vähemalt hetkel aktsepteerivad paljud riigid ainult neg pcr testi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 20:26; 21.02 20:51; 22.02 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja:

Pean tööalaselt paar reisi tegema, kuid tõesti lennukisse pääsemiseks on reeglina eelduseks negatiivse testi tulemus. Seega püstitatud küsimus.

Statistika ja Terviseamet räägivad kõik ühte ja seda sama – et võib olla kuni 3 kuud positiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 13:26; 22.02 10:47; 22.02 13:49;
To report this post you need to login first.

Olen teemaalgataja:

Pean tööalaselt paar reisi tegema, kuid tõesti lennukisse pääsemiseks on reeglina eelduseks negatiivse testi tulemus. Seega püstitatud küsimus.

Statistika ja Terviseamet räägivad kõik ühte ja seda sama – et võib olla kuni 3 kuud positiivne.

Ma teeks siis juba oma raha eest nii koroonatesti kui antikehade testi. Enne ei hakkaks mingit reisi planeerimagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teeks siis juba oma raha eest nii koroonatesti kui antikehade testi.

Ja mis sellest kasu oleks?

Ma TA asemel küsiksin ametlikku vastust konkreetselt vedajalt ja uuriks riikide kohta, kuhu siseneda on vaja. Mõned erandina aktsepteerivad arsti kinnitust läbipõetud covidi kohta. Kindlasti tuleb selle kohta kinnitus saada eelnevalt. Ja ka siis ei ole sa reisides kaitstud nt ümbersuunamiste vastu. Piisab ühest vahemaandumisest nö vales riigis ja ongi hambad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 20:26; 21.02 20:51; 22.02 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen:

Minu küsimus oligi lihtsalt, kas siin olijatest on kogemusi, kunas kordustest näitas negatiivset vastust, peale koroonaviiruse läbi põdemist. (holimata testi rahastajast ;)… mis ei ole antud hetkel üldse oluline)

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 13:26; 22.02 10:47; 22.02 13:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kunas COVIDi kordustest näitas negatiivset tulemust?