Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuni 4 a. vanuste dokumentide registrisse kandmine ja muu

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kuni 4 a. vanuste dokumentide registrisse kandmine ja muu

Postitas:
Kägu

Kuidas Teile tunduks, kui peaksite tööl hakkama nelja viimase aasta dokumente registrisse kandma /registri looma jms)?
Kaalun ühte töökohta, aga seal on vaja sellist asja tegema hakata.
Minule tundus kuidagi kahtlane…mil moel ma oma töö kõrvalt seda jõuan teha?

Ja teine asi…
Minuga sõlmitaks tööleping, kus ma peaksin andma oma nõusoleku, et teen ületunde, nii palju kui olukord ette näeb ja vastavalt sellele saan juurde puhkusepäevi ja sekka ka mõni vaba päev igakuiselt. Pean ütlema, et olen tõeliselt mures – mis tüüpi tööleping see selline on? See on vist töövõtuleping või, pealegi tähtajaline?

Kõlab ju veidi hämaralt, kui töötaja ei saa töötada 5 päeva nädalas või graafiku alusel, vaid vahest 7 päeva jutti, vahest isegi 9?

Lisan veel, et need on tõesti asjad, millega ma pole varasemalt eelmistes töökohtades küll kokku puutunud ja püüan hetkel vakantses ametikohas enda jaoks head ja vead üles loetleda.

Tegemist on väga ägeda organisatsiooniga, see on selline rahvalemmik koht, ametijuhend samuti kirev ja põnev, ühesõnaga teisest küljest oleks see minu jaoks täiesti unistuste töökoht (kuni selle nädalani, ma ei uskunud, et selline termin võib endas üldse tõepõhja kanda).

Aga jah, lasteaiaealiste laste kõrvalt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuni 4 a. vanuste dokumentide registrisse kandmine ja muu

Oma töö kõrvalt 9 päeva jutti? Mitte midagi ei saa aru.
Sellest ka, et kuidas aaab vanade dokumentide regamine olle seline töö, mida VAJADUSEL on vaja ületundide arvelt ootamatult teha? Kas neid tekib siis juurde kogu aeg ootamatult või?
No ei saa aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kuni 4 a. vanuste dokumentide registrisse kandmine ja muu

ainult loll kirjutab sellistele tingimustele alla.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kuni 4 a. vanuste dokumentide registrisse kandmine ja muu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.