Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuninganna surm

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Teema: Kuninganna surm

Postitas:
mudakonn

Lugedes Eesti ajakirjandust jääb mulje, et Elizabeth II on juba surnud ja maha maetud. Oodatakse inimese surma, et nautida sellega kaasnevat “tsirkust”. Mul ei peaks olema piinlik, kuid siiski on.

+6
-49
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Mumm28

Mitte ainult Eesti ajakirjandus – vaatasin paar tundi tagasi CNNi ja sealt jäi mulje justkui oleks kuninganna juba meie hulgast lahkunud – tagasivaade tema elule jne.

+8
0
Please wait...

Postitas:
matas

Sa ise teed sama.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
mobile

Vaata siis mõnd UK enda lehte või nt Washington Posti. Väga paljude riikide meedias on kuninganna tervise halvenemine laialt kajastatud. Ülekanded sugulaste saabumisest, rahva kogunemisest, videod, fotod jne. Üks ajajärk hakkab lõppema ja see on suurele osale maailmast oluline.  Ma ei nimetaks seda tsirkuseks.

+48
0
Please wait...

Postitas:
Seliiina

UK saab uue kuninga ja see pole vähetähtis hetk. Igas suuremas uudisteportaalis (ja mitte eesti omades) on see esiküljeuudis.

+28
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

UK saab uue kuninga ja see pole vähetähtis hetk. Igas suuremas uudisteportaalis (ja mitte eesti omades) on see esiküljeuudis.

Enne inimese surma oodata tema surma on väga närune tegu?

Kas me ei ela kristlikus kultuuriruumis?

+1
-32
Please wait...

Postitas:
Seliiina

Enne inimese surma oodata tema surma on väga närune tegu?

Mis sul viga on? Keegi sunnib neid uudiseid lugema? Ise teed oma klikkidega ju täpselt sama.

+8
0
Please wait...
Postitas:
plixi

Surnud juba.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
naxx

Ohjahh, rahu põrmule. Ikooniline valitsejanna – 70 aastat troonil!

+32
-1
Please wait...

Postitas:
Musil

Elizabeth suri täna 96-aastasena.

Eks see minek oligi aja küsimus, tervisega kimpus oli juba mõnda aega. Samas – ei pidanud piinlema kaua, nt kuid haiglas või lamades mähkmetes vms. Kiire minek – kõige parem surm. Teisipäeval uut peaministrit vastu võttes oli igati kena ja sätitud, aga näha, et kuidagi kiduraks jäänud.

+33
0
Please wait...

Postitas:
AnniMarin

Oli suur kuninganna, palju kriise ja sõda näinud, aga alati väärikas ja rõõmsameelne.

+42
-1
Please wait...

Postitas:
nimetamats

Mitte ainult Eesti ajakirjandus – vaatasin paar tundi tagasi CNNi ja sealt jäi mulje justkui oleks kuninganna juba meie hulgast lahkunud – tagasivaade tema elule jne.

ta oligi ju surnud siis ,lihtsalt ametliku teadet ei olnud antud kuna oodati kogu perekonna kokkusaamist .Ju siis press teadis juba

+43
0
Please wait...

Postitas:
Wanda

Väga hea minemine! Veel üleeile oli jalul. Ja täna juba vaikselt ja kiirelt läinud.

Ei mingit pikka piinlemist, virelemist, mähkmeid, meeltesegadust.

See suur lilla laik käe peal reetis, et inimest enam kahjuks kauaks ei ole. Minu ämm räägib ikka, et enne surma tulevad vanainimesele “surmalaigud” peale.

+22
-19
Please wait...
Postitas:
16teismeline

Elan siin. Kuskil tund tagasi katkestati telekaprogrammid ja raadiod ja anti teada, et Kuninganna on surnud. BBC kanalid lõpetasid kõik programmid juba hommikul kui tulid uudised, et tal on kehv seis ning oli nö live stream asjadest. Väga kurb päev siin.

+41
0
Please wait...

Postitas:
mudakonn

See suur lilla laik käe peal reetis, et inimest enam kahjuks kauaks ei ole. Minu ämm räägib ikka, et enne surma tulevad vanainimesele “surmalaigud” peale.

Poolsurnud inimene ajas ennast püsti kepi najal, et saaks oma “surmalaike” näidata. Kuula veel ämma juttu, ämmad on maailma kõige targemad inimesed.

+7
-43
Please wait...
Postitas:
Lihtne elu

Mul ämma ei ole ja ise ka ennast kõige targemaks ei pea, aga oma emal tulid tõesti sellised lillad laigud 2 päeva enne lahkumist kehale.

+19
-4
Please wait...

Postitas:
mudakonn

Mul ämma ei ole ja ise ka ennast kõige targemaks ei pea, aga oma emal tulid tõesti sellised lillad laigud 2 päeva enne lahkumist kehale.

Tervel inimesel tulid laigud ja siis kohe surigi ära?

+2
-37
Please wait...
Postitas:
Siska

Mudakonn, sa siin ise oled oma ilkumisega praegu mingi kristlike väärtuste kandja omast arust või?! Häbi võiks sul endal olla!

+19
-2
Please wait...

Postitas:
kassiniru

Kuulge, need käed olid tal lillad juba ammu, mingitel vanematel fotodel on ka olnud. Mis ei tähenda, et organism vahetult enne funktsioneerimise lakkamist sellest märku ei võiks anda.

Valitsejana imetlusväärselt väärikas igas olukorras!

+22
0
Please wait...

Postitas:
km70

Mu isal on sellised laigud juba mitmeid aastaid. Tulevad ja lähevad.

+8
0
Please wait...

Postitas:
koblik

Minu jaoks oli täna uudiseks, et kuninganna isa lahkus siit ilmast eutanaasia läbi. Sellekohane info avaldati alles aastal 1986. Ehk ei pidanud ka Elizabeth II seetõttu kaua piinlema, aga see on pelgalt spekulatsioon.

0
-19
Please wait...
Postitas:
primaka

ta oligi ju surnud siis ,lihtsalt ametliku teadet ei olnud antud kuna oodati kogu perekonna kokkusaamist .Ju siis press teadis juba

Tsiteeritud postitus oli kirjutatud 19.20, ametlik surmaaeg on siiski 20.30 ehk ta ei olnud veel 17.20 surnud, kui CNN seda teemat käsitles.

Rahu tema põrmule.

+1
-11
Please wait...

Postitas:
km70

Minu jaoks oli täna uudiseks, et kuninganna isa lahkus siit ilmast eutanaasia läbi. Sellekohane info avaldati alles aastal 1986. Ehk ei pidanud ka Elizabeth II seetõttu kaua piinlema, aga see on pelgalt spekulatsioon.

See oli kuninganna vanaisa, mitte isa, kellest sa räägid. George V. Kuninganna isa George VI suri ootamatult ja haigusesse, kuninganna pidi seepärast oma ringreisi Keenias katkestama. Ma ei spekuleeriks eutanaasia ümber.

+23
-1
Please wait...

Postitas:
preili567

Postituse tegemise ajal oligi ta lahkunud…. Puhaku rahus!

sain aru, et lõunal lahkus, aga oodati pereliikmeid😔

+18
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

See ei olnud kuninganna isa, vaid vanaisa. Kuninganna isa suri ootamatult. See on ikka üsna teada fakt. Sellest monarhiast on mitmeid dokumentaale tehtud ja konkreetselt kuninganna isast on lausa kassahitt Colin Firthiga peaosas. Võis kõike ka tänase surma juures olla, aga see pole asi, mida arutada. Kuninganna oli ajastu sümbol ja täna tegelikult ühe ajastu lõpp meile tuntud maailmas. Väga väärikas, arukas, tark ja tugev naine igatahes.

+16
0
Please wait...

Postitas:
mukk77

See on omamoodi imekspandav, kuidas mudakonn jaksab järjepidevalt nii …. mürgine olla.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
billa

Sellise sündmuse tarvis on kokkuleppelised väljendid. Ajakirjandus sai eelteate, mille põhjal nad teadsid, et ta on lahkunud, aga mis otseselt ei öelnud, et ta lahkus. Kõigepealt teavitatakse kõiki pereliikmeid, kogunetakse, tehakse vajalikud ettevalmistused ja alles siis tuleb ametlik teadaanne. Sellepärast vahetasid kõik uudistetoimetuste töötajad riietuse musta vastu eelteate põhjal.

+21
0
Please wait...

Postitas:
km70

Postituse tegemise ajal oligi ta lahkunud…. Puhaku rahus!

sain aru, et lõunal lahkus, aga oodati pereliikmeid😔

In the afternoon oli ametlik väljend surmaaja kohta, seega pidi kuninganna surema tõesti juba enne 5 õhtul, tõenäoliselt varem, sest kell 6 oli juba surmateade (meie aja järgi 20 paiku).

+14
0
Please wait...

Postitas:
saskia2

Jah, aga kuninganna lahkuski juba mitu tundi enne seda, kui sina oma CNN vaatasid.

+16
0
Please wait...

Postitas:
saskia2

Mina jälle vaidan, et see on utreeritud tõlgendus.

Jah, teoorias nii on, et hääbuv organism annab endast märku muuseas ka ulatuslikes verevalumites, kuid seostada laikude teket nii kiire surmaga kui Tema Majesteet Kuningannal, on meelevaldne.

Paljudel, enamikul viletsaks jäänud vanainimestel tekivad taolised verevalumid mitu aastat enne lõplikku lahkumist. Või mõnedel juhtudel mitu kuud. Kindlasti pole see nii, et tuleb laik ja ülehomme lahkunud.

Seetõttu oli Kuninganna lahkumine ikka totaalne shokk minu jaoks.

Suur seos on ka kangete verevedeldajate/diureetikumide kasutamisega, mida siiski enamik lõpusirgel vanainimesi tarvitab.

+5
-15
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 124 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kuninganna surm