Esileht Hobinurk Kuninglik tsirkus meie rahvustelevisioonis

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Kuninglik tsirkus meie rahvustelevisioonis

Postitas:
Kägu

Kurb vaadata vanapaari, peavad nüüd kõrges eas rasket kuninglikku tööd tegema hakkama.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ausalt öelda ei tervita nii innukalt selliste tseremooniate puhul muudatusi ja moderniseerimist a la tuleb kohustuslikus korras sinna ja tänna mõni naine ja multikulti sisse pikkida. Jäägu sinna see vanaaja hõng sisse.

Tänapäeval enam nii ei tohi, et on nagu vanasti. Suurüritustel on nüüd alati multikulti ja uuendused. Kroonimisel ka: naispreester, tütarlastekoor, afroameeriklased hõljumas lauluga jne.

No naispreestri koha pealt ma ei kobiseks kui ta juhuslikult töötabki vastaval positsioonil, kes peaks sellel tseremoonial teenima. Ja kuna Briti Rahvaste Ühendusse kuulub ka Aafrika riike, siis seegi igati loogiline, et nende seast ka esinejaid kutsutakse. Said nemadki omale uue kuninga. Aga on muid moderniseeritud nüansikesi, mille puhul tahaks küsida, et kas ikka on vaja.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ja vot seda aega sa tahadki tagasi. Mina ei taha, mulle meeldib, et nüüd saan reisida kuhu tahan, ja vaadata telekast nii kroonimise-, matuse-, või pulmatseremooniat. Praegu on sul valida, kas vaatad seda “tsirkust” või mitte, minul lapsena seda valikut polnud.

Kuskohast sa võtad, et ma seda aega tagasi tahan? Palun tsiteeri seda kohta mu tekstis. Tänan.

Kas saate aru, mis pistmist on sel kõigel Eestiga? Miks kannab seda tsirkust üle meie riigitelevisioon? Kuldne tõld – tule, Jumal, appi!

Sa tsiteerid ju teemaalgataja teksti. Mina ei ole TA. Siin on ilmselgelt teisigi, kellele see teema ei meeldi, saa juba üle.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurb vaadata vanapaari, peavad nüüd kõrges eas rasket kuninglikku tööd tegema hakkama.

Jah, oleks võinud teatepulga kohe Williamile üle anda. Aga ikka vaja ise seal troonil tudiseda. No milleks?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurb vaadata vanapaari, peavad nüüd kõrges eas rasket kuninglikku tööd tegema hakkama.

Jah, oleks võinud teatepulga kohe Williamile üle anda. Aga ikka vaja ise seal troonil tudiseda. No milleks?

Mina olen teisel arvamusel. Mingu troon ikka edasi nagu traditsioon ette näeb, ei mingit üle hüppamist. Loogiline, et troonile pigem saadakse vanemas eas, sest eeldab esivanema surma. Williamil veel vaja lapsi kasvatada ja võimalikult normaalset pereelu elada, milleks nii suured kuninga kohustused liiga vara kaela. Mida vanemad saab Charles, seda rohkem ta neid ülesandeid saab nagunii.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi häiriv, et nad justkui peavad end kõige tähtsamaks ja kogu aeg käib nende ümber üks tants ja trall.

Oled sa kindel, et just nemad end selleks peavad või on hoopis meedia neid sellistena kujutanud? Nende lugu on juba aastaid oma elu elanud. Ükskõik mida nad teevad, teevad igal juhul valesti. Ei pea uskuma kõike, mida nad ise räägivad. Kuid igal juhul ei saa ka uskuda kõike, mida meedia nendest räägib.

Kuiv fakt, et Harry käis kroonimisel ja siis lendas kohe tagasi LAsse on ainus, mida saab eilsega seoses Harry kohta usaldada. Need lood, et Meghan sundis teda kohe tagasi lendama ja planeeris Archie sünnipäevapeo nimme sellele päevale, et vaesel Harryl ei oleks aega oma isa õnnitleda ja venda kallistada on puhas jamps, mis aga täna meedias avaldati. See, kas nad tegid koos selle otsuse Archie õigel sünnipäeval väike koosistumine korraldada on teadmata ja ei olegi enam ju tähtis, see on igav ja ei müü. Aga inimesed loevad ja mõtlevad, et on ikka nõid see Meghan, peab end kõige tähtsamaks ja kogu aeg käib nende ümber üks tants ja trall. Järgmist lugu hakkavad juba lugema sellise eelarvamusega, et kindlasti Meghan ongi selline.

Siingi räägiti, et Camilla oli kroonimisel sünge ja krimpsus. See on vaataja arusaam sellest ning igasuguse oletused Camilla tegeliku hingelise seisundi kohta on ainult spekulatsioon, mis ei pruugi üldse tõele vastata.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, oleks võinud teatepulga kohe Williamile üle anda. Aga ikka vaja ise seal troonil tudiseda. No milleks?

Annaks kõigile 10 aastat, las roteerivad. Iga 10 aasta tagant teeme uue kroonimispeo ja kuldne tõld saab ikka korralikult vatti, mis sellist iluasjakest niisama muuseumis hoida.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi häiriv, et nad justkui peavad end kõige tähtsamaks ja kogu aeg käib nende ümber üks tants ja trall.

Mis sul sellest? Kade? Trall käib maailmas mitmsaja tuhende inimese ümber, alates Tänakust, Kalasest, BSHst kuni riigijuhtide ja tippteadlasteni. Sinu raha kuningapaar aga ei vaja ja ETV ei maksnud sentigi selle ülekande eest. Erinevalt sellest, et IGA muu saade oleks sinu taskust võtnud mõnegi sendi. Jah, ka aktuaalne kaamera:-) Jah, ka ilmateade. Jah, ka Osoon.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ja vot seda aega sa tahadki tagasi. Mina ei taha, mulle meeldib, et nüüd saan reisida kuhu tahan, ja vaadata telekast nii kroonimise-, matuse-, või pulmatseremooniat. Praegu on sul valida, kas vaatad seda “tsirkust” või mitte, minul lapsena seda valikut polnud.

Kuskohast sa võtad, et ma seda aega tagasi tahan? Palun tsiteeri seda kohta mu tekstis. Tänan.

Kas saate aru, mis pistmist on sel kõigel Eestiga? Miks kannab seda tsirkust üle meie riigitelevisioon? Kuldne tõld – tule, Jumal, appi!

Sa tsiteerid ju teemaalgataja teksti. Mina ei ole TA. Siin on ilmselgelt teisigi, kellele see teema ei meeldi, saa juba üle.

“Sest eestlasele meeldib lömitada. Küll brittide, küll USA ees”

Mis otsast see parem on? Võta üks ja viska teist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sest eestlasele meeldib lömitada. Küll brittide, küll USA ees”

Ahah, et kui seda vaatasin, siis lömitasin? Kuramus, ma vaatasin täna Jamie Oliveri kokasaadet ja seega lömitasin tema ees 🙁

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin täna, kuna olin eile talgutel. Väga huvitav ja hariv oli.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sest eestlasele meeldib lömitada. Küll brittide, küll USA ees”

Ahah, et kui seda vaatasin, siis lömitasin? Kuramus, ma vaatasin täna Jamie Oliveri kokasaadet ja seega lömitasin tema ees ????

Proovi teinekord mingi adekvaatsem võrdlus leida. Pole vaja kommenteerida vaid selleks, et diskussioonist osa võtta…

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi häiriv, et nad justkui peavad end kõige tähtsamaks ja kogu aeg käib nende ümber üks tants ja trall.

Mis sul sellest? Kade? Trall käib maailmas mitmsaja tuhende inimese ümber, alates Tänakust, Kalasest, BSHst kuni riigijuhtide ja tippteadlasteni. Sinu raha kuningapaar aga ei vaja ja ETV ei maksnud sentigi selle ülekande eest. Erinevalt sellest, et IGA muu saade oleks sinu taskust võtnud mõnegi sendi. Jah, ka aktuaalne kaamera:-) Jah, ka ilmateade. Jah, ka Osoon.

Vahet ei ole, et hetkel minu taskust midagi ei läinud. Kaudselt makseme kõik selle sopa eest.

Ja M&H puhul on tegemist tõeliste tähelepanu narkomaanidega. Nad ei oska muudmoodi elada, kui et peavad mingi s*ta üles tõmbama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid tahtnud pigem Viimset reliikviat 56-ndat korda uuesti vaadata?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks pandi jälle Anna Pihl kommenteerima, kes ei lasknud eriti naiskaassaatejuhil rääkida vaid katkestas ta jutu, et solgimeediast üles korjatud kõik halb kuningaperest üles loetleda, rikkudes sellega selle uhke ja üleval ürituse.

Ta rikkus ka kuninganna Elizabet II matusetseremoonia oma sisutühja mulisemisega ära. Arusaamatu, miks ERR jätkuvalt paneb sellele tööle inimese, kellel on nii kitsas silmaring. Mitrat nimetas peakatteks või mütsiks jne. Puterdas ja vahutas. Õudne.

Mina mõtlesin, et see tüütult rumal säutsuja oli saatejuht. Aitäh, nüüd sain teada, et hoopis “spetsialist”.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest eestlasele meeldib lömitada. Küll brittide, küll USA ees.

Eestlaste suurimaid hädasid on hoida kramplikult kinni kompleksist, et kui ta ülbe ja ebaviisakas ei ole, siis äkki kõik arvavad, et lömitab.

Saa juba üle sellest kompleksist ja õpi tegema vahet lömitamisel ja elementaarsel viisakusel.

Aamen.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid tahtnud pigem Viimset reliikviat 56-ndat korda uuesti vaadata?

Ilmselgelt väärtuslikum vaatamine.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid tahtnud pigem Viimset reliikviat 56-ndat korda uuesti vaadata?

Milleks sellised ühest äärmusest teise võrdlused?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suutnud jälgida pikalt, sest kommenteeris AP, kellele ilmselgelt see teema käis üle pea ja samas ei olnud ta viitsinud ka end kuidagi kurssi viia. Küll ei tulnud tal meelde, et duke on eesti keeles hertsog ja mida ta kõike kokku pudrutas. Kas ETV pink ongi nüüd nii lühike, et eesti keelt oskamata ja teemasse süvenemata saad otse-eetrisse ilma igasuguse häbitundeta oma ignorantsust näitama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suutnud jälgida pikalt, sest kommenteeris AP, kellele ilmselgelt see teema käis üle pea ja samas ei olnud ta viitsinud ka end kuidagi kurssi viia. Küll ei tulnud tal meelde, et duke on eesti keeles hertsog ja mida ta kõike kokku pudrutas. Kas ETV pink ongi nüüd nii lühike, et eesti keelt oskamata ja teemasse süvenemata saad otse-eetrisse ilma igasuguse häbitundeta oma ignorantsust näitama.

No see sai juba Elisabethi matuste ajal selgeks, et tegemist on, pehmelt öeldes, asjatundmatu tibinaga. Lisaks veel talle omane surutud naeru mökitamine juurde ja keera või ülekande hääl maha. Ei tea  mis teened ja kelle ees, et sedasi pushitake.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suutnud jälgida pikalt,

Vaata ikka ära, edasi tuli väga asjatundlik Gustav Piir ja läks huvitavaks. Lõpus kommenteeris veel üks naine (ei häirinud), nime ei mäleta.

Kõik oli meeldiv, huvitav, ainult see väänlev gospel oli võõrkeha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi häiriv, et nad justkui peavad end kõige tähtsamaks ja kogu aeg käib nende ümber üks tants ja trall.

Oled sa kindel, et just nemad end selleks peavad või on hoopis meedia neid sellistena kujutanud? Nende lugu on juba aastaid oma elu elanud. Ükskõik mida nad teevad, teevad igal juhul valesti. Ei pea uskuma kõike, mida nad ise räägivad. Kuid igal juhul ei saa ka uskuda kõike, mida meedia nendest räägib.

Kuiv fakt, et Harry käis kroonimisel ja siis lendas kohe tagasi LAsse on ainus, mida saab eilsega seoses Harry kohta usaldada. Need lood, et Meghan sundis teda kohe tagasi lendama ja planeeris Archie sünnipäevapeo nimme sellele päevale, et vaesel Harryl ei oleks aega oma isa õnnitleda ja venda kallistada on puhas jamps, mis aga täna meedias avaldati. See, kas nad tegid koos selle otsuse Archie õigel sünnipäeval väike koosistumine korraldada on teadmata ja ei olegi enam ju tähtis, see on igav ja ei müü. Aga inimesed loevad ja mõtlevad, et on ikka nõid see Meghan, peab end kõige tähtsamaks ja kogu aeg käib nende ümber üks tants ja trall. Järgmist lugu hakkavad juba lugema sellise eelarvamusega, et kindlasti Meghan ongi selline.

Siingi räägiti, et Camilla oli kroonimisel sünge ja krimpsus. See on vaataja arusaam sellest ning igasuguse oletused Camilla tegeliku hingelise seisundi kohta on ainult spekulatsioon, mis ei pruugi üldse tõele vastata.

Nad on ju piisavalt skandaalseid intervjuusid andnud ja suisa raamatu välja lasknud. Kui sa tähelepanu ei taha, siis tegelikult saab ka siniverelisena üpris vaikset elu elada ja ei saa meedia midagi välja nokkida. Nemad aga pilluvad rõõmsalt hagu aina juurde, et tuli ära ei kustuks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi häiriv, et nad justkui peavad end kõige tähtsamaks ja kogu aeg käib nende ümber üks tants ja trall.

Oled sa kindel, et just nemad end selleks peavad või on hoopis meedia neid sellistena kujutanud? Nende lugu on juba aastaid oma elu elanud. Ükskõik mida nad teevad, teevad igal juhul valesti. Ei pea uskuma kõike, mida nad ise räägivad. Kuid igal juhul ei saa ka uskuda kõike, mida meedia nendest räägib.

Kuiv fakt, et Harry käis kroonimisel ja siis lendas kohe tagasi LAsse on ainus, mida saab eilsega seoses Harry kohta usaldada. Need lood, et Meghan sundis teda kohe tagasi lendama ja planeeris Archie sünnipäevapeo nimme sellele päevale, et vaesel Harryl ei oleks aega oma isa õnnitleda ja venda kallistada on puhas jamps, mis aga täna meedias avaldati. See, kas nad tegid koos selle otsuse Archie õigel sünnipäeval väike koosistumine korraldada on teadmata ja ei olegi enam ju tähtis, see on igav ja ei müü. Aga inimesed loevad ja mõtlevad, et on ikka nõid see Meghan, peab end kõige tähtsamaks ja kogu aeg käib nende ümber üks tants ja trall. Järgmist lugu hakkavad juba lugema sellise eelarvamusega, et kindlasti Meghan ongi selline.

Siingi räägiti, et Camilla oli kroonimisel sünge ja krimpsus. See on vaataja arusaam sellest ning igasuguse oletused Camilla tegeliku hingelise seisundi kohta on ainult spekulatsioon, mis ei pruugi üldse tõele vastata.

See, et ta ei olnud seal oma abikaasaga, räägib nii mõndagi. Reeglina sellisele üritusele ilma abikaasata ei tulda. Samuti oletan, et sinivereliste laste sünnipäevasid tähistatakse muidu koos kõiksugu onude ja tädidega ja lellepoegadega. Tema pere jäi aga Ameerikasse. See räägib, et Harryl on peresuhted väga lörris. Mina ei usu, et need suhted  royalilte niisama lihtsalt seal vasakule lähevad, selleks peab kõvasti ise sildu õhku laskma ja egoismi näitama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpus kommenteeris veel üks naine (ei häirinud), nime ei mäleta.

Ta ei saanudki häirida, kuna Pihl vahetpidamata lobises tühjast-tähjast. 🙂

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpus kommenteeris veel üks naine (ei häirinud), nime ei mäleta. Ta ei saanudki häirida, kuna Pihl vahetpidamata lobises tühjast-tähjast. ????

Lõpus ei olnud õnneks Pihli enam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpus kommenteeris veel üks naine (ei häirinud), nime ei mäleta.

Ta ei saanudki häirida, kuna Pihl vahetpidamata lobises tühjast-tähjast. ????

No on ikka mured mõnedel…

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pihl ajas ikka valusat möla. Kui hakkas rääkima Inglise rügementidest, mille ajalugu algas kodusõja aegadest koos Charles II-ga. No halloo! Kodusõja järel valitses Cromwell peale seda, kui kuningavõim oli kukutatud ja Charles I-l pea maha löödud. Charles II tuli troonile restauratsiooni tulemusena jupp aega hiljem. Kodusõjast polnud enam haisugi.
Siis jaburdas ta midagi piiskoppide “peakatetest”. Kui sellist sündmust kommenteerima lähed, siis vii end kurssi sellega, millest jutt. Londonis on isegi üks vana pubi nimega The Mitre (mitra). Huvitav, mida Pihl/Gavronskaja seal õppis?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kuulasin ja imestasin, et kas nad seal teles lähtusid sellest, et kuna kuningas on eakas, siis on vaatajad ka prillitoosi klubist ja neile võib kõmurubriigi kollanupukesi vuristada, sest nad internetis ei käi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kuulasin ja imestasin, et kas nad seal teles lähtusid sellest, et kuna kuningas on eakas, siis on vaatajad ka prillitoosi klubist ja neile võib kõmurubriigi kollanupukesi vuristada, sest nad internetis ei käi.

Ära alahinda vanureid. Suur osa neist tunneb ajalugu paremini kui noorem rahvas. Mina kuuekümnekolmesena olen internetti kasutanud aastast 1994.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mudakonna mudaliiga jälle möllab

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )


Esileht Hobinurk Kuninglik tsirkus meie rahvustelevisioonis