Esileht Hobinurk Kuninglik tsirkus meie rahvustelevisioonis

Näitan 12 postitust - vahemik 91 kuni 102 (kokku 102 )

Teema: Kuninglik tsirkus meie rahvustelevisioonis

Postitas:
Kägu

See, et ta ei olnud seal oma abikaasaga, räägib nii mõndagi. Reeglina sellisele üritusele ilma abikaasata ei tulda.

Bideni provva oli seal abikaasata. Kaasas oli hoopis lapselaps.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et ta ei olnud seal oma abikaasaga, räägib nii mõndagi. Reeglina sellisele üritusele ilma abikaasata ei tulda.

Bideni provva oli seal abikaasata. Kaasas oli hoopis lapselaps.

Samuti oli Olena Zelenska abikaasata. Mis on ka loogiline muidugi. Tema oli koos peaministriga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et ta ei olnud seal oma abikaasaga, räägib nii mõndagi. Reeglina sellisele üritusele ilma abikaasata ei tulda.

Bideni provva oli seal abikaasata. Kaasas oli hoopis lapselaps.

Samuti oli Olena Zelenska abikaasata. Mis on ka loogiline muidugi. Tema oli koos peaministriga.

Oleks olnud viisakas tulemata jätta. Su riik on sõjas ja sina kenitled kusagil kroonimisüritusel. Mage.

+1
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oleks olnud viisakas tulemata jätta. Su riik on sõjas ja sina kenitled kusagil kroonimisüritusel. Mage.

Diplomaatia niimoodi ei toimi. Keegi ei käinud kenitlemas. Oleks olnud sündsusetu mitte minna, kui on kutsutud. Kirikus polnud vaip ka mitte juhuslikult Ukraina värvides.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tundub, et vaataja muudab ise tsirkuseks selle ürituse

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Charles oleks võinud trooni kohe Williamile ja Katele edasi anda, neid oleks rahvas tõeliselt armastanud. Ebasobimatu oli see perelõhkujast hobusenägu ka krooni alla upitada.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Charles oleks võinud trooni kohe Williamile ja Katele edasi anda, neid oleks rahvas tõeliselt armastanud. Ebasobimatu oli see perelõhkujast hobusenägu ka krooni alla upitada.

Sa tundud nagu tore ja meeldiv inimene…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Charles oleks võinud trooni kohe Williamile ja Katele edasi anda, neid oleks rahvas tõeliselt armastanud. Ebasobimatu oli see perelõhkujast hobusenägu ka krooni alla upitada.

Leian samuti, et Charles oleks võinud kohe Williamile teatepulga üle anda, nagu ma juba varem kirjutasin. Charles on juba eakas ja no milleks see? Camillat ma küll hobusenäoks ei sõimaks (miks üldse peaks teist naist nii nimetama?) ja minu meelest on ta üks sümpaatsemaid tegelasi selles pundis üldse. Kate ja William tunduvad ok, aga nende järel on kohe Camilla.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bideni provva oli seal abikaasata. Kaasas oli hoopis lapselaps.

USA presidendid ei osale protokollireeglite kohaselt kunagi monarhide kroonimistel.

Kroonimisele läheb presidendi esindaja.

Seekord oli esindajaks presidendi abikaasa.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kuulasin ja imestasin, et kas nad seal teles lähtusid sellest, et kuna kuningas on eakas, siis on vaatajad ka prillitoosi klubist ja neile võib kõmurubriigi kollanupukesi vuristada, sest nad internetis ei käi.

Ära alahinda vanureid. Suur osa neist tunneb ajalugu paremini kui noorem rahvas. Mina kuuekümnekolmesena olen internetti kasutanud aastast 1994.

Tunnevad ajalugu, aga pole kollaste sahinatega kursis, mida ainult interneti pahnast leiab. Inglise keele oskus siiski pole vanemaealiste hulgas nii tavaline.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Charles oleks võinud trooni kohe Williamile ja Katele edasi anda, neid oleks rahvas tõeliselt armastanud. Ebasobimatu oli see perelõhkujast hobusenägu ka krooni alla upitada.

Nad sisulises mõttes juba täidavad neid kohustusi suures mahus ja ei takista rahval neid miski ka täna ja praegu armastamast.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

William on alles 40 ja tal on väikesed lapsed. Kuningana oleks tal palju rohkem kohustusi ja vastutust kui praegu, minu meelest pole küll mitte midagi valesti kui ta mõnda aega selle kõigega veel ootab.

Charles on 74, võib-olla 10 aastat peab veel vastu, kui sedagi. Williamist ja Catherine’ist saab kahtlemata väga armastatud valitsejatepaar ühel päeval, aga armastatud on nad ju juba praegugi.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 91 kuni 102 (kokku 102 )


Esileht Hobinurk Kuninglik tsirkus meie rahvustelevisioonis