Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kunstlik viljastamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kunstlik viljastamine

Postitas:

Kas mul on õigus?
Kui teha kunstlik viljastamine doonormunarakuga, siis bioloogiliselt ei ole ma oma lapse ema, minu laps ei kanna ühtegi minu geeni?
Võrdub samaga, kui minu mees rasestaks suvalise naise…praktiliselt olen ainult selle lapse kandja, sünnitaja?
Selle läbinud naised, kuidas tulete ja, kas tulete toime nende mõtetega, kas oma last vaadates tunnete vahel, et ei ole teie laps….kuigi olete teda nii kaua oodanud?
Postitus võib tunduda imelik, aga need mõtted vaevavad mind.
Palun mitte kritiseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, laps oleks geenide poolest võõra naise oma. Sina oleks nagu surrogaat. Ei ole ise küll nii last saanud, vaid lapsendanud ja minu puhul osutus see hirm “aga ta ju pole päriselt MINU” täiesti alusetuks. Algusest peale (6kuuse lapse lapsendasin) oli ta nii oma kui oma. Sinu juhtumi puhul oleks ta sinu oma ju veel varem, seega ma ei kujuta ette, et see probleem saaks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaadata asja geenide poole pealt, siis tõsi, sinu geene sellel lapsel ei ole. Samas on tal selle inimese geenid keda sa nii väga armastad ning kellega sa tahad oma pere luua. Kui vaadata aga asja teiselt poolt, siis tegelikult on see ju siiski sinu laps, sa kannad teda 9 kuud, see side mis selle ajaga tekib on tohutu. Sellel on meeletu jõud ja ühel hetkel sa lihtsalt ei mõtlegi sellele, et see munarakk, millest kõik alguse sai, on teise naise oma. Samuti ei mõtle see teine naine seal kuskil, et ta annetas oma munaraku ja nüüd on ta ema (muidugi ei tea kas tema munarakk üldse kunagi kasutust leiab). Ma usun, et on raske selle mõttega toime tulla aga aeg muudab kõike. Kui sa kord seda pisikest südant tuksumas näed, siis ei oma see enam mingit tähtsust, et munarakk polnud sinu oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2015. aastal leidis Hispaania suurim viljatusravikeskus, et naised, kes kasutavad doonormunarakku või doonorembrüot, annavad lapsele edasi oma geneetilise pärandi hoolimata sellest, et bioloogiliselt ja geneetiliselt emaüsas kasvav embrüo ei ole selle naise rakkudest. allikas elitekliinik.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah viimased uuringud ütlevad, et geenid kanduvad siiski üle.
Mina siis selle läbi teinud ja kinnitan, et armastan oma last tohutult. Vahel küll mõtlen neist geenidest, aga ta on nii armas, et sel pole miskit tähtsust. Aga selleks peab ise olema valmis küpsenud. Kunagi oli mulle vastuvõetamatu isegi ivf. Aga lapse saamise teekonnal jõudsin koguni doonormunarakuni. Aga ajaga sai kõik loomulikuks ja olen tohutult õnnelik. Eks tuleb ka endale meeldivad mõtted mõelda. Kui pidevalt mõtled, et ta pole oma, siis võid ka päris oma lapse võõraks mõelda. Jõudu ja edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kunstlik viljastamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.