Esileht Kodunurk Kunstnahast jaki krae koorunud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kunstnahast jaki krae koorunud

Postitas:

Seisis üle talve ja kui nüüd tõstsin riidepuuga välja, vaatasin et kogu krae ulatuses nahk praguneb. Sain targemaks, et kunstnahast asju enam ei osta, aga kas seda kraed saab veel päästa, kas riiete paranduses teevad midagi, näit vahetavad krae ära või panevad mingi karvase krae? Või ongi prügikasti minek.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küsi mõnest parandusest, vaatavad üle.
Ma ostan kunstnahka päris hea meelega, peavad vastu 6-7 aastat (kui miinuskraadidega ei kasuta) ja selle väikese raha eest teenivad end ikka sajaga tasa. Mul on üks pikk mantlimoodi asi 18 aastat vana ja pole midagi pragunenud, pole ka iga päev kasutuses.
Usun, et uuemad kunstnahast riided on juba täiesti teise kvaliteediga – näen seda oma käekottide, mõnede jalanõude ja ühe tugitooli pealt – 3 aasta tiheda kasutamise järel pole tugitooli kattega midagi juhtunud, 8 aastat vanal kotil on vaid õlarihmas paar pragu, aga kandsin seda ka külmal talvel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvata on, et kogu see kupatus hakkab peagi pragunema nagu kraegi, nii et kas tasub enam selle tuunimiseks raha kulutada? Tegelen ise päris nahast asjade loomisega, ja no lugedes kirjeldusi a la “vegannahast” mingite toodete kohta, tahaks küll küsida, mis imeasi see on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no lugedes kirjeldusi a la “vegannahast” mingite toodete kohta, tahaks küll küsida, mis imeasi see on?

Nagu sa ei teaks.
See on kas metsas jahimehe kuuli saanud looma nahk või siis naftast tehtud tavaline kunstnahk. Mis tänapäeval võib olla meeletult vastupidav.
Isegi kiirpaatide istmed on ju kunstnahast ja saavad 24/7 vett, soola, päikest, külm ajne ja kestavad.
TA jope puhul on tegu ilmselt mingi Hiina odava kunstnahaga, mul on paar kontoritooli samasuguselt kooruvad.
Ja need ei olnud kallid toolid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas ka üks tagi nõnda krae pealt kooruma, alguses ei saanud aru, mis mustad täpid kaelal on. Aga kuna see oli mind juba 6 aastat teeninud, saatsin siiski kahjutundega prügikasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti saab parandada, aga tõepoolest, on sel ikka mõtet?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kunstnahast jaki krae koorunud